kelionės zodiako ženklams
29 Lie 2019

Kokios kelionės geriausios zodiako ženklams?

/
Posted By

Renkantis keliones zodiako ženklų atstovams svarbiausia reikėtų atsižvelgti į savo prigimtį, jums artimas šalis bei poilsio būdus. Čia pateiksiu archetipinius pavyzdžius zodiako ženklams, pagal Saulės padėtį tačiau jei turite planetų sankaupas kituose ženkluose ar ryškias stiprias kitas planetas, jūsų polinkiai gali ženkliai keistis.

Savo planetų pozicijas galite pasižiūrėti čia:

Kokios kelionės geriausios zodiako ženklams?

Avinui

Iš esmės nepatinka pasyvus poilsis – geriausios jam kelionės, susijusios su fizinėmis apkrovomis, sportu. Avino ženklo atstovams reikalingas aktyvus poilsis, tikrai netiks drybsojimas šezlonge kur prie baseinėlio – nuolat reikia fizinių apkrovų, dinamikos, iššūkių. Motociklai, kanojos, parasparniai – puikios kelionių, pramogų priemonės. Tokius polinkius Avinui suteikia šio ženklo valdovas Marsas bei egzaltuojanti Saulė.

Klasikinės Avino šalys – Vokietija, Airija*.

Jaučiui

Gerai atostogauti, kur vešli žaluma, sodai, parkai,  puikiai tiks gurmaniškos kelionės su maisto bei gėrimų degustacija. Kelionėje nebūtina labai daug dinamikos, nesinori lėkti, skubėti, kad tik kuo daugiau pamatytų – svarbiau būti su artimu žmogumi, gražioje aplinkoje, gamtoje, tad industrinės vietos nelabai traukia. Gali būti net ir savas sodas – nebūtina kur toli lėkti, tačiau, jei vyksta į kelionę, joje turi būti patogu, komfortiška bendrąja prasme.  Nereikalinga didelė kompanija – keliaut svarbu su šeima, artimaisiais. Tokius polinkius Jaučiui suteikia šio ženklo valdovė Venera ir jame egzaltuojantis Mėnulis.

Jaučio šalys* – Šveicarija, Danija, Austrija, Bulgarija, Ukraina

Dvyniams

Tinka pažintinės kelionės su draugais, kur daug dinamikos, įvairovės, bendravimo, ekskursijų, galimybių susipažinti su naujais žmonėmis. Gali būti ir daug trumpų iškylų, didelė, marga kompanija, kad būtų įvairių kontaktų, nuolat naujos informacijos. Dvyniai mėgsta kelionės dviračiais, „haikinimą“, jiems svarbu apvaikštinėti vietovę, smalsu, kas kaip gyvena. Kita vertus jie puikūs vairuojai, taigi jei kelionė automobiliu, už vairo sėsis būtent Dvynys. Tokius polinkius jam suteikia šio ženklo valdovas Merkurijus

Ryškiausios Dvynių šalys* – Graikija, JAV, Kipras, Armėnija.

Vėžiui

Patinka keliauti su artimais žmonėmis, šeima, aplankyti stebuklingas pasaulio vietas bei atsivežti daug nuotraukų prisiminimui. Šio ženklo atstovai mėgsta laukinius paplūdimius ar nuošalią ežero pakrantę, vengia triukšmingų kurortų. Kai kurie šio ženklo atstovai mėgsta pasilikti arčiau namų, tačiau daugelis – tolimų kelionių entuziastai. Jiems svarbu kartą ar porąkart per metus išvykti į tolimas keliones, pažinti egzatiškas šalis, kultūras, tačiau ir taip gera po to grįžti namo. Dvigubas malonumas. Tokius polinkius Vėžiui suteikia šio ženklo valdovas Mėnulis ir jame egzaltuojantis Jupiteris.

Ryškiausios Vėžio šalys – Lietuva, Olandija, Indija.

Liūtui

Patinka poilsinės kelionės į šalis, kur daug saulės, šilumos, šio ženklo atstovai gali tiesiog dienų dienas mėgautis paplūdimyje saulės spinduliais, o vakarą mėgsta praleisti gražioje, prabangioje aplinkoje: geroje kavinėje, restorane, teatre ar vakarėlyje. Jiems patinka prašmatnūs kurortai su gausiomis pramogomis, kur galima pasipuošti, save parodyti, tinka ir triukšmingas poilsis. Arba pasinerti į kūrybą, plačiai paskleidžiant džiaugsmą, tad jiems patiks kūrybinės veiklos, pramogų organizavimas – ne tik dalyvavimas jose. Tai jiems suteikia ženklo valdovė Saulė ir egzaltuojantis Plutonas. 

Liūto šalys* – Italija, Prancūzijos pietinė dalis.

Mergelei

Patinka ir tinka suplanuotos kelionės, kur apgalvotos visos smulkmenos, kad nereikėtų kelionėje dėl jų jaudintis. Joms svarbu saugumas, ypač sveikatos draudimas. Kita vertus, Mergelės yra pažintinių kelionių entuziastės – joms svarbu sužinti  naujų dalykų, papildyti žinių bagažą, kas kaip gyvena, kokia tos šalies, kur lankosi, praeitis, istorija.  Tad gerai, jei kelionėje yra gidas, organizatorius, kuris atsakys į klausimus, paaiškins, padės spręsti iškilusias problemas. Tinka kolektyvinės kelionės. Tai Mergelei suteikia jos valdovai – Merkurijus bei Prozerpina. 
Mergelės šalys* – Prancūzija, Japonija.

Svarstyklėms

Patinka turiningos pažintinės – kultūrinės kelionės, ypač po vaizdingas apylinkes, įžymias kultūrines vietas, aplankant muziejus, koncertus, pamatant meno kūrinius, susitikant su įdomiais žmonėmis. Labai svarbu, kad kelionėje būtų  įdomaus, kultūringo bendravimo, gera kompanija, kita vertus – ir aiškus kelionės planas, programa. Vien vartymasis paplūdimyje netenkins, juolab – ekstremalios, skautiškos veiklos.  Tai suteikia Svarstyklių valdovė Venera ir  egzaltuojantis Saturnas. 
Svarstyklių šalys* – Anglija.

Skorpionui

Jį traukia ekstremalios kelionės, „karštieji pasaulio taškai“. Skorpionas gali vykti ten, kur kiti dėl stichinių nelaimių ar perversmų keliones atšaukia – netgi įdomiau pasižiūrėti iš arti, kas gi ten vyksta. Na, jis gali pajuokauti, kad ir kainos tada mažesnės. Traukia ir dykumos ar kanjonai, požemiai, vadinamasisi ekstremalus poilsis. Jei kelionė be iššūkio, adrenalino pliūpsnio, tai nelabai vykusi. Tokiu atveju – sąmoningai ar nesąmoningai – patys gali jį sukurti. Tai suteikia Skorpiono valdovai Plutonas bei Marsas bei egzaltuojantis Uranas.
Skorpiono šalys* – Sicilija, Ispanija (ypač pietinė), Artimieji Rytai, iš šiaurės šalių – Švedija.

Šauliui

Patinka egzotiškos kelionės, atrasti ir tyrinėti kitas kultūras, ypač egzotiškas, plečiant savo akiratį, neapsiribojant vienu žemynu. Kuo toliau, tuo geriau. Tobuliausia kelionė – aplink pasaulį. Jis pirmasis keliautojų sąraše: neįdomu apsiriboti viena šalimi ar kokia numylėta vietele – tai pasaulio pilietis. Kita vertus, gerai, kai kelionės siejasi su kokias nors seminarais, kursais, galimybe mokytis, tobulėti. Arba kai jis pats vyksta kaip kelionės organizatorius, įkvėpejas. Šias savybes jam  suteikia ženklo valdovas Jupiteris bei egzaltuojantis Chironas.
Šaulio šalys* – Lenkija, Malta, Australija, Meksika, Brazilija.

Ožiaragiui

Geriausios kelionės į kalnus – ten jo jėgos vieta. Dauguma Ožiaragių sunkokai pakelia karštį, taip pat tuščią plepėjimą,  paviršutiniškas pramogas, jiems reikia laiko pabūti vieniems. Tad geriau arba nedidelė kompanija, arba, kitu atveju, keliautojus turėtų sieti koks nors tikslas, iššūkis, kuriam realizuoti reikia įdėti bendrų pastangų bei fizinių apkrovų. Tad alpinizmas – puikus pasirinkimas.  Viena vertus jiems patinka šiaurės šalys, kita vertus, pripildyti kaulus saulės kai kuriems gali būti visai neblogai, tad dykumos, kanjonai, olos taip gali būti traukos vieta – juolab, kad kad ten galima įsiklausyti į tylą. Tokius polinkius Ožiaragiui suteikia jo valdovas Saturnas bei egzaltuojantis Marsas.

Ožiaragio šalys* – Tibetas, Kinija, Estija.

Vandeniui

Patinka keliauti į naujas vietas, jis gali suorganizuoti puikią kelionę draugams, gali keliauti ir vienas, nes mėgsta laisvę, be to, jam patinka nuolat susipažinti su naujais žmonėmis iš viso pasaulio. Tad šalys gali būti kuo įvairiausios: nuo atšiauriosios Islandijos iki Himalajų ar egzotiškų salynų. Vis dėlto Vandeniui reikia atviros erdvės, tad išvyka kur prie ežeriuko turbūt mažiausiai tinkamas variantas. Nepatinka ir trafaretiškos kelionės, kur vyksta dauguma, kur siūlo masinių kelionių organizatoriai, nuvaikštinėtos vietos, šabloniški variantai. Jie susigalvos savo originalų variantą ir galį jį pasiūlyti kitiems. Labiausiai turbūt norėtų kelionės į kitą planetą. Tokius polinkius Vandeniui suteikia jo valdovas Uranas ir egzaltuojantis Neptūnas. 
Vandenio šalys* – Norvegija, Kanada, Rusija.

Žuvims

Puikiai tinka kelionės jūra, vandenyno pakrantė, kruizai. Tobula kelionė –  tai romantiška išvyka su mylimuoju  į kokią gražią, tačiau nuošalią žemės vietą, kokią nors negyvenamą salą, arba   piligriminė kelionė, ritritas (atsiskyrimas), išvyka  į kokią sakralią pasaulio vietą kur galima  pabūti tyloje, išgyventi Dievo buvimą, pamedituoti toliau nuo žmonių šurmulio. Šio ženklo atstovai renkasi salas ar nuošalius paplūdimius, laukinę, egzotišką gamtą.  Puiku, jei kelionė dera su dvasiniu tobulėjimu, gilesniu savęs pažinimu, įkvėpta kūryba. Tai suteikia ženklo valdovai Neptūnas ir Jupiteris bei egzaltuojanti Venera.
Žuvų šalys* – Nepalas, Izraelis, daugelis salų.

*Tai nereiškia, kad tik į jūsų zodiako ženklą atitinkančias šalis gerai keliauti, tačiau jose žmogus jaučiasi savas, suprantama tenykštė tvarka, gyvenimo būdas, atrodo, jis savo vietoje (aišku, veikia kur kas daugiau faktorių, tačiau Saulės padėtis yra gana svarbi pasirenkant šalį gyvenimui). Kita vertus, kartais norisi keliaujant pasipildyti visai kitokių energijų nei įprastinės – tai vėlgi priklauso nuo horoskopo visumos.