Liepos - ir šių metų - pamokos zodiako ženklams

Liepos mėnesio astrologinė prognozė zodiako ženklams
Liepos mėnesio astrologinė prognozė
3 Lie 2019

Liepos – ir šių metų – pamokos zodiako ženklams

/
Posted By

Liepos mėnesis išryškina šių metų evoliucines pamokas

Liepos mėnesis reikšmingas tuo, kad, nors ir keliantis susitvenkusias įtampas bei spręstinas problemas (ypač pirmąsias dvi dekadas), jis drauge rodo ir jų sprendimus bei atveria tam kelius - nors ir ne visada malonius, bet evoliuciškai reikalingus.

Pamokos zodiako ženklų atstovams

Tai ne tik liepos mėnesio, bet ir visų metų pamokos, tačiau didžiausia tikimybė rasti atsakymus, pamatyti sprendimo būdus, padaryti evoliucinį žingsnį į priekį yra liepos mėnesį. Stipriausiai šios pamokos palies  Avino, Vėžio, Svarstyklių bei Ožiaragio ženklų atstovus.

Esminė pamoka visiems šiais metais - išmokti takumo, įgyti psichologo išminties, kurti ir tausoti šeimyniškus, šiltus santykius. O kokios srityse, tai jau priklauso nuo asmeninio horoskopo pozicijų, pirmiausia - Saulės ženklo.

Avinui. Daugiau dėmesio reikėtų skirti šeimai, namams, jei jaučiate, kad reikia, - atiduoti dėmesio, laiko ir kitokias skolas tėvams ir vaikams. Kita vertus, gali iškilti apribojimų karjeros srityje. Vis dėlto šeima šiuo metu turėtų būti svarbiausia. Kaip ir įsiklausymas į savo vidinį balsą, būtinybė įgyti psichologo išminties, ne tik spręsti viską  tiesmukai.

Jaučiui. Svarbu pasirūpinti savo artimąja aplinka. Šie metai nešė daug permainų, bet šiuo metu svarbu artimosios aplinkos supratimas bei palaikymas, susitaikymas su broliais, seserimis, bei naujų dalykų mokymasis, įgūdžių lavinimas, gebėjimas lengvai ir prieinamai komunikuoti, pateikti informaciją nesureikšminant savęs, lengvai ir suprantamai visiems.

Dvyniams. Šis laikotarpis iškelia uždarbio aktualijas: kaip uždirbti, kaip sukurti stabilų finansinį pagrindą etiškai ir garantuotai, stabiliai, nepersitempiant. Nereikėtų pernelyg rizikuoti finansais ar siekti staiga praturtėti - toks siekis patirtų stabdymus. Kita vertus, svarbu pasirūpinti savo kūnu, tinkama dieta.

Vėžiui. Svarbu suvokti tikruosius savo poreikius, leisti sau būti savimii: partnerystė gerai, bet vis dėlto kiekvienas atsakingas už save ir savo evoliuciją. Buvimas švelniam nereiškia savo savasties atsisakymo, taigi svarbu apginti savo vertybes takiai,  bet užtikrintai, tada tai gali būti puikaus naujo periodo pradžia. Galimi apribojimai ar transformacijos partnerystėje ir būtų tas stimulas visa tai suvokti. Labai svarbi jums šiuo metu gyvybės, jos išsaugojimo, puoselėjimo tema.

Liūtui. Svarbu atisgręžti į dvasingumą, suvokti dvasinio pasaulio vertę, daugiau pabūti vienumoje, laukinėje gamtoje, gerai būtų pradėti medituoti. Galimi stabdymai darbe ar sveikatos problemos - tai būtų signalas daugiau dėmesio skirti vidiniams pasauliui, neįsisukti į  į rutiną, buitines problemas. Galite atrasti slaptus globėjus, turtingą dvasinį pasaulį.

Mergelei. Laikas grąžinti ar užsiauginti pasitikėjimą kolektyvu, draugais. Dabar ne tiek svarbi jūsų asmeninė kūryba, vaikai ar meilės istorijos, kiek gebėjimas įsiklausyti į bendrus poreikius, puoselėti draugystę, įsijungti į kolektyvinę veiklą. Galų gale - leisti sau tiesiog svajoti. Galite tai atrasti naujai, šviežiai.

Svarstyklėms. Svarbu išdrįsti pažvelgti į savo esminius tikslus, ypač darbo, karjeros  srityje, ir mokytis jų takiai, švelniai, bet atkakliai siekti. Dėmesio gali reikalauti šeima, namai, čia gali tekti atiduoti skolas, tačiau tai neturėtų atitraukti nuo esminių tikslų visuomenėje.  Teks išmokti tai subalansuoti.

Skorpionui. Gali kilti minčių (savalaikių, beje) išvykti gyventi ar pakeliauti į užsienį ar imtis studijų. Šiuo metu svarbu peržiūrėti savo pasaulėžiūrą, praplėsti žvilgsnį į pasaulį. Galbūt jau laikas tapti iš mokinio mokytoju kitiems. išsiugdyti aiškią vertybių sistemą ir jas apginti.  Laikas priimti aiškią poziciją, atvirai šreikšti savo vertybes, pristatyti savo veiklą.

Šauliui. Gali kilti minčių apie naują verslą, investicijas, juolab, kad pajamos gali patirti apribojimus ar atsirasti nenumatytų išlaidų. Pats metas permąstyti finansų temą, kur ir kokia rizika yra priimtina,  pasigilinti, kaip veikia investicijos, pasitobulinti verslo srityje. Kai kuriems  šiuo metu atsivers magiškos patirtys.

Ožiaragiui. Ilgokame sudėtingame laikotarpyje šis momentas atveda prie būtinybės vėl ir ir vėl permąstyti partnerystės aktualijas:  kas tai yra, kaip susiderinti, bendradarbiauti, kokie psichologiniai faktoriai veikia partnerystėje 9tiek asmeninėje, tiek dalykinėje). Tai metas suvokti žmogaus psichikos sudėtingumą, gilumą, kad ne tik tvarka ir susitarimai lemia, o ir vadinami žmogiškieji faktoriai. Tada partnerystė ateityje gali būti kur kas sėkingesnė. Tai galimybė atrasti partnerystę naujai - tokąi, kuria verta pasitikėti.

Vandeniui. Šis laikotarpis atgręžia į konkrečią veiklą, konkretų darbą. Ką galėtumėte dirbti, kokias paslaugas galėtumėte teikti, kad tai būtų naudinga, pritaikoma kasdienoje? Pernelyg įsigilinimas tik į dvasinius dalykus, atitolimas nuo realybės, užsidarymas nuo pasaulio būtų nesavalaikis, stabdomas. Dvasinės praktikos turėtų būti pagrindas atrasti naudingą, konkrečią veiklą, ugdytis profesionalumą, duodantį konkrečius rezultatus. Tai geras metas pereiti prie sveikesnės gyvensenos, peržiūrėti darbottvakę, mitybą.

Žuvims. Labai svarbu mylėti, atrasti meilę naujai, neprisrišančiai, vis dėlto netampat auka ir neatitrūkstant nuo realybės, nenueinant į iliuzijas. Bendravimas su draugais gali tapti apribotas arba gali atkristi kai kurie drauga, čia vyksta tranformacijai:  keičiasi realybė, keičiasi ir draugai. O į tuos tikruosius galima atsiremti, ieškant kūrybos ir įkvėpimo. Šiuo metu asmeninė kūryba svarbiau nei visuomeninė veikla arba pastanga įtilpti į  kolektyvinius interesus. O galbūt tiesiog reikia daugiau dėmesio skirti savo mylimajam. Labai paprastai. Tiesiog.

  • Tai bendros, archetipinės tendencijos, vis dėlto jos veikia gana stipriai. O kokius būstus užtemimų ašis aktyvuos jūsų konkrečiame horoskope, galite pasižiūrėti, suvedę savo duomenis čia:

Apibendrinus

  • Pirmos dvi dekados susijusios su įtampomis - patausokite sveikatą, santykius.
  • Ypač jautrus gali būti skrandis, nervų sistema, kaulai, sąnariai, širdis (ypač per karščius). Šiuos organus reikia ypač patausoti.
  • Svarbiausia šiuo metu šeima, vaikai, artimieji, paprastas, šiltas žmogiškasis bendravimas. Nereikia persitempti, reikalaujant iš savęs ir aplinkinių kažin ko, būti niūriems, pernelyg sureikšminti formalumus, grafikus, terminus, užvyti save į "dedlainus".
  • Pasisemkite jėgų iš gantos, skirkite laiko poilsiui, nepersitempkite.

Apie liepos mėnesio Saulės ir Mėnulio užtemimus rasite čia: