Birželis: lengvumas, takumas, supratingumas

Birželio astrologinė prognozė
birzelio astrologine prognoze
31 Geg 2019

Birželis: lengvumas, takumas, supratingumas

/
Posted By

Birželis – puikus mėnuo, ramus, gan harmoningas, palankus tiek mokslams, studijoms, tiek ryšiams, kontaktams, įvairiems susitikimams, taip pat ir prekybai, finansinaims reikalams. Šį mėnesį gražiai jungiasi gretimi Jaučio, Dvynių bei  Vėžio ženklai, kuriais keliaus visos artimosios planetos (Saulė, Merkurijus, Venera ir Marsas, na, o Mėnulis per mėnesį, kaip ir įprasta, apkeliaus visą zodiako ratą). Šį mėnesį veiklos raktas galėtų būti lengvumas, takumas, supratingumas. Tad jei jums yra vertybė šios kokybės, tad ir pasimėgaukite jomis bei pasiremkite savo veikloje – tai teiks sėkmę. Nepageidautinos ir nesavalaikės šiuo metu būtų aršios ar sunkiasvorės energijos bei atitinkamas bendravimo būdas. Kodėl?

Planetų pozicijos birželį

Saulė Dvyniuose nukreipia sąmonę lengvumo, komukabilumo link, kai svarbu rasti tarpusavio supratimą, neapsunkinant jo aistromis ar dramatizmu, atsiverti įvairiems kontaktams, įvairiai informacijai. Dalį mėnesio Dvyniais keliaus ir Merkurijus bei Venera, taigi ir simpatijos, ir komunikacija didele dalimi priklausys nuo supratingumo, prieinamumo, lengvo santykio, gebėjimo kontaktuoti neapsunkinant situacijos, draugiškai dalijantis informacija. Marsas, susijęs su valia ir veikimo principu, visą mėnesį bus Vėžyje, tad veikimo principas turėtų būti takus – švelnumu, supratingumu, išmintingu rūpestingumu daugiau pasieksite nei tiesmukais, aršiais veiksmais, reikalavimais. Į Vėžį birželį pereis ir Venera, paskui ir Saulė, palaipsniui vis labiau didindamo takumo, jaukumo poreikį.

Birželio mėnesį galima skirstyti į 3 dalis

Mėnesio pradžia daugiau mentalistinė, žadinanti smalsumą, norą mokytis naujų dalykų, bendrauti, susitikti su draugais, o antroji pusė – jausmingesnė, didinanti jaukumo, artumo poreikį, daugiau laiko skirti šeimai, namams, su artimaisiais ar vienam ramiai pabūti gamtoje, pasisemti iš jos jėgų.

I dalis – Išbaigiančioji

Šįkart jis labai trumpa, tik keletas dienų. Taigi 1-2 dienos tinka poilsiui, valymuisi – tiek vidiniam, tiek išoriniam, – pasiruošimui ateinančiam ciklui.

II dalis – Dvyniškoji

Birželio 3d.13val., bus jaunatis Dvyniuose, formuojanti mėnesio vėžes. Jaunaties temos – bendravimas (kaip, su kuo, kada, kodėl), informacija, naujų dalykų mokymasis.

Jūsų turtas – tai jūsų žinios, jūsų kontaktai. Vertinkite, puoselėkite tai. Bendraukite, dalykitės informacija, mokykitės.Paklauskite savęs, ką norėtumėte išmokti, kokius įgūdžius įgyti. Su kuo reikėtų susipažinti ar atnaujinti kontaktus? Kokias komunikacijos priemones naudoti?

Galite užsirašyti į kursus ar parsisiųsti medžiagą studijoms (dabar labai patogi webinarų forma) ar tiesiog prisėsti paskaityti knygą, ko vis neprisiruošėte anksčiau. Tai geras metas įvairialypiai pasirūpinti ir komunikacijos priemonėmis: automobiliais, mobiliais telefonais, kompiuteriais. Galbūt reikia ką nors atnaujinti, įsigyti ar suremontuoti – tam puikus metas.

Saulei esant Dvyniuose taip pat puikus metas pradėti kvėpavimo praktikas ar mankštintis, natūraliai tampa lengviau ir norisi daugiau judėti, bėgioti ar tiesiog dažniau išeiti pasivaikščioti.

Taip pat tai ypač geras laikotarpis įvairiems susitikimams (tiek dalykinams, tiek draugiškiems, tiek giminiškiems), taip pat dokumentų forminimui, sutarčių pasirašymui, įvairių naujų darbų pradžiai (ypač susijusių su viešinimu, kontaktais, žiniasklaida, ryšio priemonėmis), prekybai, komandiruotėms. Tam geriausios 7,8,13,14,17 dienos. Dideliems pirkiniams, svarbiems finansiniams reikalams bei meilės pasimatymams, grožio procedūroms, kūrybai ypač geros 7-8 dienos. Na, ir paprasčiausiai tai puikus metas susitikti su draugais, paiškylauti drauge ar tiesiog pasikalbėti, pasidalyti idėjomis.

Šis laikotarpis palankesnis oro ir ugnies stichijų žmonėms.

III dalis – Vėžiškoji

Birželio 21 dieną Saulė pereis į Vėžį, kur jau anksčiau birželį yra perėję Merkurijus bei Venera, tuo ypač išryškindama šį ženklą, padarydama jį esminį. O drauge ir švelnumo, jaukumo, šeimyniškumo poreikį, norą didesnį intravertiškumą, norą įsilgilinti į save. arba tiesiog ramiai pabūti gamtoje, kur nors prie ežero ar sodyboje. Tai puikus metas daugiau laiko praleisti su šeima, sutvirtinti šeimyninius ryšius, apdovanoti rūpestingumu ir globa artimuosius. Taip pat tai geras metas pasirūpinti ir šeimos reikalais, nekilnojamuoju turtu, būsto remontu ar statybomis. Ypač tam palankios 27-28 dienos. Iš veiklos sričių šis metas palankus restoranų,viešbučių,  kaimo turizmo verslui, jo plėtrai, psichologijos studijoms, skyčių pramonei.

Šis laikotarpis palankesnis vandens ir žemės ženklų atstovams.

Birželio pabaigoje ims jaustis artėjančio Saulės užtemimo, kuris bus liepos 2d., kartu su jaunatimi, įtaka. Tai jėgos metas, kai formuojasi esminiai metų įvykiai, jų tendencijos, vėžes. Svarbu suvaldyti emocijas, išlaikyti sąmonės blaivumą, nedaryti neapgalvotų veiksmų, suvokti  ir išlaikyti savo bazines vertybes bei pajusti laikotarpio tendencijas, būtinus padaryti veiksmus. Taigi birželio pabaiga ne tik pasiruošimas jaunačiai, bet ir Saulės užtemimui.

Plačiau apie liepos mėnesio užtemimus parašysiu netrukus, o kal kas informaciją apie 2019 metų užtemimus galite rasti čia: 

Birželio jaunaties meditacija:

Ką suteikia Saulė Dvyniuose:

 

 

.