Ką mums suteikia Saulė Dvyniuose?

Astrologo įžvalgos, patarimai
Dvynių zodiako ženklas
21 Geg 2019

Ką mums suteikia Saulė Dvyniuose?

/
Posted By

Saulė  21 dieną peržengia į Dvynius, išryškindama ir išskleisdama savimi šį zodiako ženklą, juolab, jog šiemet Dvynius tą pačią dieną į drauge su ja pereina ir Dvynių valdovas Merkurijus (na, jis nuo Saulės niekada nenutolsta daugiau kaip per  28 laipsnius). Taigi Dvynių savybės išryškės stiipriai ir staiga. Taigi  sėkminga realizacija šiuo laikotarpiu (iki birželio 21 dienos) stipriai susijusi su harmoningomis Dvynių savybėmis. Kokios gi jos?

Harmoningos Dvynių savybės

Lengvumas, gaivumas

Dvyniai – oro ženklas, tad šiai sticihijai būdinga lengvumo savybė. Nori sėkmės- neapsunk, būk lengvas kaip vėjas. Neužkrauk kitiems savo problemų ir pats pasistenk pažvelgti į jas lengviau. Iš apsunkimo būsenos sunkiau ir spręsti. Juk nelinkime artimiesiems sunkumų, linkime, kad gyvenimas palengvėtų. Tad pradėkimke nuo požiūrio, kad lengvumas nėra blogai – tai gerai.

Dinamiškumas, greita reakcija, nuovokumas

Kita Dvynio stiprybė – kad jis leidžia keistis ir gyvenimui, ir žmonėms. Juk labai negera, kai mums neduoda teisės keistis, uždeda galutinį verdiktą – tai tolygu laisvės atėmimui, vilties atėmimui. Dvynys – mutabilus ženklas, jis supranta, kad viskas gali (ir turi) keistis, nieko nėra sustingusio. Gyvenimo vėjas nuolat atneša įvairių galimybių, tik reikia nežiopsoti, reaguoti, pasinaudoti jomis. Taigi greita reakcija, nuovokumas yra viena iš Dvynio stiprybių.

Komunikabilumas,  demokratiškumas 

Dvynius valdo Merkurijus – žinių perdavimo bei komunikacijos planeta. Taigi norint sėkmės šiuo laikotarpiu svarbu neužsidaryti, bendrauti ir – kas svarbiausia – paprastai, nuoširdžiai, nesusireikšminant. Dvynys nelinkęs skirstyti hierarchiškai, jam svarbi įvairovė, jis atviras visiems ir viskam. Todėl ir jam atvira įvairiausia informacija, kuria ir jis dosniai dalijasi. Jei ko nors nežinote, klauskite Dvynio, jis mielai paaiškins tiek, kiek žino, arba nukreips pas tuos, kurie gali žinoti daugiau. Tuo Dvyniai kažkuo panšūs į dispečerius. Dvynio turtas – kontaktai, jis turi galybę pažinčių, todėl yra puikus tarpininkas

Heharmoningos Dvynių savybės

Paviršutiniškumas, nepatikimumas

Siekiant dvyniško vaiskumo ir lengvumo reikėtų, jog tai nevirstų lėkštumu, o dinamiškunas, įvairovės siekis – nepatikimumu.

Manipuliavimas, apgavystės

Greita orientacija, gebėjimas viskam rasti paaiškinimus neturėtų virsti manipuliacija, apgavystėmis (kad,“na, pats kaltas – žioplą ir bažnyčioj muša“, „jei ne aš, tai vis tiek kas nors kitas būtų paėmęs tą paliktą daiktą“ ir pan.). Kai protas miklus, bet trūksta etikos, tiesiog doros, tai gali sukurti prastų pasekmių: ne veltui liaudyje sakoma: „Kas melagis, tas ir vagis“. Todėl reikėtų sau aiškiai nusibrėžti ribą, kur apsukrumas jau virsta manipuliacija.

Apkalbos, tuščias plepėjimas

Dvyniams svarbu nuolat turėti informacijos srautą. O  jei naujienų nėra, ką tada daryt? Reikia jas sukurti. Na, vienas dalykas tiesiog tuščias plepėjimas (jis blogas tuo, jog  ne tik gaišina laiką, bet ir lėkština realybę, ji nuo plepalų kartais gali tapti vos ne dvimate, kaip koks atvirukas), bet dar blogiau, kai piktdžiugaujama, skleidžiant gandus.

Tad  būkime kaip vėjas – lengvas ir gaivus, nešantis geras  naujienas,  naujas galimybes, laisvę keistis ir keisti, dosniai dalytis informacija. To visi galime pasimokyti iš Dvynių.

Kam sėkmingiausias šis laikotarpis?

Veiklos sritims: prekybai, žiniasklaidai, mokslams, informacinėms technologijoms, sritims, susijusioms su komunikacijos priemonėmis bei paslaugomis, rašymui, apskaitai.

Zodiako ženklams: Dvyniams, Svarstyklėms, Vandeniams, taip pat Avinams ir Liūtams.