Lilit perėjo į Žuvis. Ir ką gi tai keičia?

Astrologinės prognozės ir rekomendacijos
Lilit Žuvyse
8 Geg 2019

Lilit perėjo į Žuvis. Ir ką gi tai keičia?

/
Posted By

Gegužės 3 dieną iš Vandenio į Žuvis perėjo Lilit, arba Juodasis Mėnulis. Tai  matematiškai apskaičiuojamas taškas, susijęs su Mėnulio orbita aplinkui Žemę, kurio periodas yra 9 metai ir viename ženkle jis būna 9 mėnesius. Nors tai nėra planeta, tačiau gali veikti gana stipriai, nors ir kiek kitaip nei planetos, turinčios fizinius kūnus.

Lilit astrologijoje susijusi su didžiausiomis pagundomis, su sritimis, kur buvo paslysta, kur dėl per didelio egoizmo sukauptos prastos pasekmės (bloga karma). Gimimo horoskope ženklas ir būstas, kur yra Lilit, – rizikinga sritis, kur daugiau pagundų ir sunkiau matyti tikrąją situaciją, rasti teisingą kelią, aukso vidurį, kita vertus, kur sukaupta ir skolų. Na, o eidama per zodiako ženklus ji aptemdo tam tikras sritis: per Lilit paliestas veiklos sritis bei savybes lengviau nei įprastai nupulti, susikurti bėdų, įsipainioti į nemalonias istorijas. Žinoma, žinojimas apie tai turėtų skatinti ne baimes, susimenkinimą ar fatalizmą, bet dorybių ugdymąsi šioje srityje, pasitelkiant kuklumą (Lilit susijusi su per dideliu egoizmu) bei sąmoningumą.

Lilit  Vandenyje

Šiame ženkle Lilit daugiausia pavojų kėlė anarchizmas, moksliniai eksperimentai, proto sudievinimas, cinizmas. Karmiškai pažeista, pavojinga buvo oro stichija. Sunkokas metas tai buvo Vandeniams, kurie perėjo didesnių pagundų, išbandymų ar karminių skolų laikotarpį. Daugiau nemalonių istorijų šį laikotarpį buvo susijusių, pavyzdžiui, su lėktuvų skrydžiais. Dabar ši sritis išskaidrėjo – tiek oro stichija, tiek virtuali erdvė, tiek mokslo, technikos naujovių aktualijos.

Lilit Žuvyse

Nuo gegužės 3 dienos situacija keičiasi: apsunkinta tampa nebe oro, o vandens stichija ( drauge ir emocijos, nebe protas). Atrodytų, remiantis bendrąja logika, šios stichijos reikėtų vengti, kaip rizikingos, keliančios pavojus, klaidų tikimybę,  tačiau vis dėlto vandens stichijoje (Vėžyje) šiuo metu yra ir Kylantis karminis mazgas, taigi mes turime mokytis harmoningų vandens stichijos savybių – jautrumo, takumo, atjautos – negalime jų atmesti, nustumti tolyn kaip antraeilių. Tačiau svarbu vengti neharmoningų Žuvų ženklo savybių: fatalizmo, aukos sindromo, verkšlenimo, bevališkumo, kita vertus – intrigų, klaidinimo, apgavysčių, parazitavimo. Ypač pavojingas būtų kvaišinimasis, o toks polinkis kai  kuriems gali sustiprėti dėl Lilit įtakos. Juolab, kad Žuvyse  yra ir Neptūnas stiprioje pozicijoje, savo valdose.

Kita pagunda yra tapti bejausmiam, egoistiškam, besirūpinančiam tik savo gerove. Taigi šiuo laikotarpiu visiems iškyla sudėtinga, bet prasminga užduotis: išlaikyti jautrumą, atjautą netampant bevališka, dejuojančia auka ar abejingu, bejausmiu žmogumi.

Mažiau palankios šiuo laikotarpiu tampa Žuvų zodiako ženklo šalys, kaip Izraelis, Nepalas, (iš Lietuvos miestų – Klaipėda), dauguma salynų, apskritai jūrų, vandenyno gelmės bei pakrantės. Didesnio atsargumo reikėtų vandenyje, apskritai derėtų vengti neskaidraus, purvino vandens, nesirinkti ekstremalių, rizikingų pramogų jūroje, juolab neiti į ją apkvaitus. Gali skaudžiai iškilti vandens teršimo pasekmės.

Išbandymus gali patirti profesijos, susijusios su Žuvimis: jūreiviai, farmacininkai, psichologai ir psichiatrai, menininkai, jogos, meditacijos  mokytojai, dvasininkai, sudėtingiau bus dvasiniams praktikams. Apskritai šiose srityse gali kilti skandalų, sustiprėti šarlatanai, o dvasingi žmonės juodinami arba viskas sumaišoma į viena. Sunkiau bus priklausomybių  turintiems ar nestabilios psichikos žmonėms – dėl padidėjusio nerimo, depresyvumo, polinkio į suicidą. Koks tam priešnuodis? Reikėtų vengti  perdėto mistifikavimo, apskritai kvaišinimosi, iliuzijų, emocijų įsiūbavimo, liūdesio susvarbinimo, o siekti paprastumo, meilės ir tiesos, pasitelkti kantrybę ir sveiką protą.

Sudėtingesnis šis laikotarpis Žuvų zodiako ženklo atstovams ir kitiems, turintiems planetų sankaupas (steliumus) Žuvyse (savo planetų pozicijas jūs galite pasižiūrėti čia).  Tačiau gali pasidžiaugti Vandeniai, kuriuos apleido Lilit šešėlis.

Neik į labirintą. Neik į prieblandos zoną. Nes paskui iš jos bus sunku rasti išėjimą.

Lilit ir Selenos santykis

Įdomu tai, kad pastaruoju metu Lilit ir Selena keliauja opozicijoje (Lilit ciklas – 9, Selenos – 7metai).išryškindama priešingą polių, skirtingas savybes. Šiaip jau visada reikėtų žiūrėti į šiuos du taškus  derinyje, nes jie susiję, o dabar jie iškelia aiškią takoskyrą tarp gėrio ir blogio, egoizmo, su kuriuo susijusi Lilit, ir vienio išgyvenimo, su kuriuo susijusi Selena.

Taigi pagalbos sulauksime iš Selenos, į ją reikėtų atsigręžti, kaip ir į Mergelės ženklą, kuriuo ji dabar keliauja, jo teigiamas savybes. O tai yra visokeriopa švara, blaivumas, rūpestingumas, sveikas protas, aiškumas, atsakomybė, noras padėti, kuklumas (ką teikia Selena Mergelėje, galite pasižiūrėti čia.)

Šios mergeliškos savybės puikiai dera ir su Kylančio karminio mazgo Vėžyje programomis, šio laikotarpio užduotimis, tad į jas verta remtis – per tai gausime ir apsaugą, ir padarysime evoliucinį žingsnį į priekį.

Tad jei norite būti sėkmingi šiuo metu ir mažiau veikiami Lilit,

 • nesisvaiginkite – nei fiziškai, nei dvasiškai, emociškai;
 • nesiviliokite bohemišku gyvenimo būdu, paslaptingais kultais, ritualais;
 • nesivelkite į intrigas, painias istorijas;
 • venkite vienatvės bei liūdesio romantizavimo, depresyvumo, aukos pozicijos, mazochizmo;
 • siekite skaidrumo, aiškumo;
 • neišsižadėkite dvasinių vertybių, neleiskite jų juodinti, tačiau venkite egzaltacijos, atitrūkimo nuo realybės;
 • sąžiningai atlikite savo pareigas;
 • neparazitaukite ir neskatinkite to kituose;
 • išlaikykite atjautą, gailestingumą, viltį, padėkite kenčiantiems, bet nebūkite naivūs;
 • vertinkite gyvybę, jos švytėjimą;
 • palankiau vaiskios spalvos, gamtos tonai (žalia, ochros, geltona, rusvos ir rausvos atspaviai), o ne tamsios (nelabai palanki šiuo metu tamsiai violetinė, juoda, tamsiai mėlyna).

Kur yra Lilit jūsų gimimo horoskope, galite pasižiūrėti čia

Kur yra Selena jūsų gimimo horoskope, galite pasižiūrėti čia