Kaip geriausiai sutikti gegužės jaunatį

Jaunaties astrologinė prognozė ir meditacija
Gegužės jaunatis
3 Geg 2019

Kaip geriausiai sutikti gegužės jaunatį?

/
Posted By

Ši jaunatis nuostabi, skleidžianti meilę, grožį, gerovę, taigi tai pats metas susitaikyti su šiomis vertybėmis ir pakviesti jas į savo gyvenimą, suvokti ir kurti prielaidas ir priežastis joms būti jūsų gyvenime.

Jaunatis formuosis 5d. naktį, 1:45val. Lietuvos laiku, tad daugelis jau turbūt miegos. Galbūt nereikia specialiai naktinėtis dėl jaunaties sutikimo, ypač jei esate rytiniai žmonės, kad jaunaties dieną nevaikščiotumėte apsnūdę. Atsikėlus sekmadienį ryte jau bus antroji Mėnulio diena, susijusi su augimo procesais, taigi galite nuspręsti, kada ir kaip jūs pasveikinsite naują ciklą: naktį ar ryte, atsikėlę.

Jaunaties išvakarės

Na, bet kokiu atveju jaunaties išvakarėse labai gerai tvarkytis, švarintis, netingėti darbuotis (juolab jaunaties Jautyje išvakarėse), kad naują ciklą, šiuo atveju susijusį su grožiu, meile, gerove, sutiktumėte gražioje, švarioje aplinkoje, patys būtumėte apsivalę, tiek išorine, tiek vidine prasme.Puoselėkite gėles, medžius, gražinkite aplinką, nepamirškite ir ja pasigrožėti.

Jaunatis Jautyje

Jaunaties dieną pasipuoškite, skirkite dėmesio savo mylimajam, vaikams, išeikite pasivaikščioti, pasigrožėti nuostabia gamta, pasigaminkite skanaus maisto, tegul jūsų aplinkoje bus daug grožio, žydinčių gėlių, nuostabių spalvų, kvapų, garsų. Gėrėkitės, džiaukitės tuo grožiu drauge su artimaisiais, išreikškite dėkingumą už tai. Palepinkite ir naminius gyvūnus – tegul visiems šalia jūsų būna gera, gražu, jauku, patogu.

Puoselėjant savo aplinką svarbu, kad šis veiksmas būtų ne tik materialus, asmenybinis, bet kad persmelktų visą aplinką, aplinkinį pasaulį. Tegul nuo jūsų nuvilnija meilės ir rūpestingumo banga – per aplinkius žmones, kitas aplinkui esančias gyvas būtybes – į platųjį pasaulį, tegul per tai auga meilė, rūpestingumas, gerumas.  Jūs galite perduoti tą Pasaulio Motinos meilės ir grožio impulsą per save pasauliui, palinkėti gerovės ir meilės visosžms gyvoms būtybėms (įskaitant ir save) ir per šį geranorišką veiksmą susitaikyti su meile, grožiu ir gerove savo likime, koks šis bebūtų, kas ten, tame jūsų likime, bebūtų nutikę. Žydintys sodai tam padės, kaip ir palankios planetų pozicijos jaunaties metu, derinančios meilę, grožį, gerovę bei drąsą tai išreikšti.

Kokios jaunaties planetų pozicijos?

Jaučio ženkle jaunaties metu susitiks Saulė ir Mėnulis, o netoliese bus ir permainų planeta Uranas. Greta, Avino zodiako ženkle, bus Venera (karališkame laipsnyje!) ir Merkurijus, suteiksiantys drąsos ir įkvėpimo pažvelgti, mąstyti naujai, pradėti naujai. Marsas Dvyniuose skaitins ieškoti naujų kelių, informacijos, mokytis, tobulėti, suteiks dinamikos. Taigi ši jaunatis – puiki galimybė į meilės, grožio ir gerovės erdvę įeiti naujai, tyrai, išsinėrus iš praeities baimių. Kaip tai padaryti? Galima pažadėti kai ką – sau ir pasauliui.

Jaunaties meditacija

Atsiveriu meilei ir gerovei, esu taikoje su pasauliu. Gyvenu šiame pasaulyje ir jį myliu. Atėjau čia kurti – ne griauti. Leidžiu gamtos grožiui valyti mane, gydyti mane, mokyti mane, įkvėpti mane. Aš rūpinsiuos tuo, kas man pavesta šiame gyvenime, šalia esančiomis gyvomis būtybėmis – artimais žmonėmis, gyvūnais, augalais – juos puoselėsiu su meile, kantrybe, rūpestingumu. Darbuosiuos ir prižiūrėsiu man priklausantį turtą, tą gausą, kurią turiu, su rūpestingumu ir meile, teisingumu, atsakomybe. Puoselėsiu Žemę, nesibodėsiu žemiškųjų pareigų, jas atliksiu kantriai ir su džiaugsmu. Neniekinsiu Žemės ir jos dovanų, nes matau per jas sklindančią dvasią – noriu dalyvauti jos kūryboje.  Tegul Žemė virsta nuostabiu žydinčiu sodu, tegul prisidėsiu prie to geriausiuoju būdu, atrasdamas ir išskleisdamas talentus, kurie man duoti.

Negobšausiu ir nesigviešiu to, kas man nepriklauso, išmoksiu teisingai ir dorai skirstyti man duotus resursus, panaudoti juos pasaulio gerovei ir grožiui, todėl man nebus ko bijoti gerovės ir gausos. Gaudamas dosnumą būsiu ir pats dosnus. Tegul išmoksiu sukurti gerovę ir ją gausinti, tegul būsiu vertas meilės, nes pats mokysiuos mylėti, tegul ateis grožis į mano gyvenimą, nes visaip stengsiuos, mokysiuos kurti grožį dėl savo ir visų gyvų būtybių gerovės. Pažadu tai sau, pažadu tai Žemei, pasauliui.

Tokia galėtų būti jaunaties meditacija. Mano ir tavo.

*Atrodytų, kodėl taip svarbu pažadėti? Todėl, kad dažniausiai kliūtys turėti gerovę ir meilę slypi egoizme, gobšume arba/ir puikybėje. Suvokdami tai ir įsipareigodami stebėti, kad to nenutiktų, pasitelkdami sąmoningumą, galime prisiliesti prie meilės ir gerovės mažiau karmiškai sąlygotai, priartėti prie šių dovanų vaiskiai, atverti naujas galimybes. To visiems ir linkiu.

Geros jaunaties!

Gegužės mėnesio įžvalgas bei prognozę galite paskaityti čia