Gegužė: leiskite sau žydėti ir klestėti

Gegužės astrologinės prognozės
Gegužės astrologinė prognozė
1 Geg 2019

Gegužė: leiskite sau žydėti ir klestėti

/
Posted By

Gegužė klestėjimo mėnuo – taip yra kiekvienais metais: žydinti, klestinti gamta moko mus gausos ir grožio. Tačiau šiemet gegužė yra ypatinga: pradeda atsinaujimo ciklą, kadangi didžiąją šio mėnesio dalį Saulė keliauja kartu su Uranu.

Tai puikus metas finansiniams, materialiems reikalams tavrkyti, susitaikyti su gerove,  o gal ir pažvelgti į ją naujai, mažiau karmiškai sąlygotai (juolab, jog šį mėnesį nesusidarys jokių sunkesnių aspektų tarp planetų, o bus nemaža gerų, palaikančių gerovę bei augimą). Taip pat tai puikus metas meilei, grožiui puoselėti,  meninkams bei amatininkams. Apskritai gamybai, prekybai, įvairiems kontaktams, tiek asmeniniam, tiek dalykiniams.

Kadangi dauguma planetų (artimųjų) šį mėnesį keliaus Jaučio bei Dvynių ženklais, norint sėkmės, reikia pasitelkti geriausias šių ženklų savybes, o tai yra

  • darbštumas, nuoseklumas, kantrybė;
  • patikimumas, ištikimybė, atsakomybė;
  • blaivus požiūris, praktiškumas;
  • grožio bei harmonijos jausmas;
  • noras ir gebėjimas susikalbėti, spręsti problemas taikiai, tačiau ir dalykiškai.

Gegužės mėnesį galima skirstyti į tokias 3 dalis

I. Išbaigiančioji (1-4d.). Valymasis ir rekreacija.

Mėnulis senas, netinkamas naujiems darbams, sumanymams, bet geras pabaigti seniems darbams, rekreacijai, organizmo bei aplinkos valymui. Leiskite sau pasidžiaugti gražia gamta, pailsėti, susitvarkyti, pagražinti savo aplinką.

Svarbiausias įvykis šiuo metu (kurį derėtų atšvęsti Vandeniams!) yra tas, kad 3d. Lilit apleis Vandenį, išbaigdama gan ilgoką juos kamavusį, išbandžiusį laikotarpį. Karminių išbandymų laikotarpis prasidės Žuvims.

II.Jautiškoji (5-20d.) Atsiverkite klestėjimui.

Nuo jaunaties 5d.,01:45val. (Lietuvos laiku), prasidės jaunatis Jautyje, o drauge ir jautiškų energijų augimo laikotarpis, kai bręsdamas Mėnulis išskleis  Saulės Jautyje grožį ir jėgą (apie jaunaties sutikimą parašysiu atskirai). Vis dėlto po jaunaties bus keletas gan įtemptų dienų dėl Marso-Jupiterio opozicijos, tad reikėtų šiuo metu atsargiau vairuoti, patausoti techniką bei savo autoritetą, juolab, kad pirmosios dienos po jaunaties apskritai netinkamos svarbiems veiksmams, o tik jų planavimui.

Kitas pokytis yra tas, kad  6d. Merkurijus keis poziciją – pereis į Jautį, sustiprindamas jau čia esančią Saulę, padėdamas tvarkyti materialius reikalus, suteikdamas protui blaivumo, praktiškumo, polinkį atidžiai, įdėmiai ištyrinėti situaciją.

8d. Merkurijus jungsis su Uranu ir gali gauti iš jo genialių įžvalgų, į kurias derėtų įsiklausyti. Taigi 8-9 dienos puikios tiek materialiems (ypač nekilnojamojo turto) reikalams, tiek savęs, savo galimybių giliam pažinimui, jogai, dvasinėms įžvalgoms, juolab jog 9d. ir Venera darys trino aspektą į Jupiterį, palankų tiek meilės, tiek finansinaims reikalams, o Saulė – sekstilį į Neptūną, įkvepiantį menus bei dvasines praktikas.  Kitos dienos irgi puikios, išskyrus 10, 16, 20.

Jautiškąsias energijas dar labiau sustiprins Venera,  15d. pereidama į šį ženklą, savo valdas, taigi 17-18d. puikios meilei, grožiui, gerovei puoselėti bei įtvirtinti savo gyvenime. Tai nuostabus metas menininkams, ypač taikomiesiems menams, grožio terapijai, meilės pasimatymams.

Šis laikotarpis ypač palankus žemės ir oro zodiako ženklų atstovams.

III.Dvyniškoji (21-31d.). Kontaktai ir kontraktai.

Tai dinamiškas laikas, ypač svarbią reikšmę įgis kontaktai, gebėjimas susitarti, laiku rasti informaciją ir ja pasinaudoti, tai puikus metas asmeniniams ir dalykiniams susitikimams, svarbioms pažintims, studijoms, prekybai. Šiuo metu drauge su Saulės ir Merkurijaus perėjimu į Dvynius 21d. pasikeičia In-Jan energijų balansas: daugiau aktyvumo, dinamikos, t.y. jan. Juolab, kad 22d. formuojasi Marso-Urano jungtis, paskatinanti veržlumą, palanki elektronikos, inžinerijos sritims, naujoms technologijoms, skatinanti ne tik genialias įžvalgas, bet ir efektyvias inovacijas.

Šis laikotarpis palankesnis oro ir ugnies ženklų atstovams (ypač  22,24-25,28-29d.).

O trumpai

Pats laikas pasirūpinte gerove, tam reikia tokių savybių kaip darbštumas, patikimumas, blaivus protas, taikumas, gebėjimas susitarti su žmonėmis ir pasauliu, meilė Žemei bei jos gražinimas, puoselėjimas.  Leiskite žydėti ir klestėti sau ir kitiems. Būkime visomis prasmėmis tie sodininkai, kurie daro Žemę gražesnę!

Na, o savo Veneros poziciją, t.y. tai,kaip suprantate meilę, grožį, gerovę, galite rasti paspaudę čia