Kaip geriausia sutikti balandžio jaunatį?

Jaunaties meditacija
New Moon in Aries
3 Bal 2019

Kaip geriausiai sutikti balandžio jaunatį?

/
Posted By

Balandžio 5 dieną,  11:50val., bus jaunatis Avine – puikus metas paleisti praeities apribojimus  ir pradėti naują metų ciklą: tam padės Saulė ir Mėnulis, susitikę pirmajame Zodiako ženkle, Avine.

Tai suteikia jėgų  ir drąsos naujai pasižiūrėti į save ir į pasaulį, atmetus praeities baimes ir suvaržymus, įsižeidimus ir pažeminimus. Nebekapstant jų, o užbrėžiant ribą ir pasakant: „Viskas, užtenka, einu į naują pasaulį. Tiesiog“.  Uždarant tuos senus tamsius sandėliukus, prigrūstus nuoskaudų, fobijų, nerimo, – kaip nesvarbius, nebeįdomius. Visam laikui. Gal kam nors ir įdomu, gal ten ras įdomių rakandų, kokio antikvaro… Bet ne tu. Tegul tau tai bus nebeįdomu – jau nebe.

„Kaipgi taip galima? Taip viską sena mesti ir eiti tiesiog – į nauja, į nežinią? Kaipgi tada bus? Kaip gyvensi? – šnabžda baimės. – Juk įpratai bijoti, nerimauti, kaipgi be to?“

„Kaip pasidarysi, taip ir bus,- sako drąsusis Avinas. Karys Avinas, pirmeivis, pionierius Avinas.- Ką norėsi, tą ir sukursi, kaip norėsi, taip ir gyvensi. Ką nori, pasidaryk pats.“

Taip, jis kiek tiesmukas, kiek, atrodo, per paprastas. Neįmantrus. O ką, tau įmantrumas svarbiau nei rami drąsa gyventi, kurti atsitiesus, laisvam – nuo praeities šešėlių, suvoktų ir nesuvoktų apribojimų ir apsiribojimų, draudimų ir apsidraudimų?

„Nejaugi galima taip paprastai, tiesiog visa tai paleisti, palikti praeity? Ir aš taip nooorėčiau… O, bet, tačiau…“

O Avinui nėra „o, bet, tačiau…“, todėl jis pirmas, todėl jis nugalėtojas. Jam įdomu praminti naujus kelius, pasiekti naujas viršukalnes nebesigręžiojant atgal, nesikapstant abejonėse, „kas ką pasakė, pamanė, kodėl, kuo visa tai baigsis, etc.etc…“

Nori būti dvasios karys, nori būti nugalėtojas, naujų pasaulių atradėjas, naujos realybės kūrėjas – šviesus ir tyras, nesuterštas abejonių, – mokykis iš Avino. Iš jo drąsos, iš jo šviesos, iš jo tikrumo ir vientisumo, tikėjimo kūrėju savyje, kūrėjo viskame.

Čia ne tik valdo Marsas, bet ir egzaltuoja Saulė –  šiame ženkle pulsuoja tyra, pirmapradė tvėrimo jėga, dar neužteršta abejonių, netikėjimo, tamsos. Jį saugo jo paprastumas, tikrumas, tiesa. Tegul tai pasaugo, įkvepia ir jus. Ir mus visus.

Jei nori ką nors pradėti, ko nedrįsai, ši jaunatis – pats metas. Būtent dabar. Čia ir dabar.

Tam padės ne tik Saulė, bet ir visas būrys planetų, atsidūrusių stipriose pozicijose, savo valdose: kūrybinio įkvėpimo teiks Venera bei Neptūnas Žuvyse, sėkmės ir tikėjimo – Jupiteris Šaulyje, tvirtybės ir strategijos – Saturnas Ožiaragyje.

Geros jaunaties!