Balandis - aktyvus, įkvepiantis mėnuo

Balandžio astrologinės prognozės, aktualijos
Balandis
31 Kov 2019

Balandis – aktyvus, įkvepiantis mėnuo

/
Posted By

Balandis- vienas geriausių mėnesių metuose. Nuo sunkokos metų pradžios su užtemimais sausį, Lilit nešamu chaotiškumu vasarį, kovo mėnesį praskaidrėjus situacijai, komunikaciją bei dokumentų tvarkymą kiek stabdė retrogradinis Merkurijus. Balandžio mėnesį užteks ir aktyvumo, ir įkvėpimo: Saulė didžiąją mėnesio dalį keliaus energinguoju Avinu, teikdama iniciatyvos bei drąsos pradėti, imti gyventi šviežiai, Marsas Dvyniuose – mentalinio aktyvumo, noro mokytis, pažinti, Venera, Merkurijus  Žuvyse – romantikos, jautros bei kūrybinio įkvėpimo.

I dalis – Išbaigiančioji – balandžio 1-4d.

Mėnulis bus senas, nepalankus jokiems naujiems darbams, o tik senų pabaigimui. Visai neblogos, ramios dienos, išskyrus 4d., kai ne tik pradėti darbus, bet ir juos planuoti nepatartina – galite apsigauti. Geriau užsiimti valymu bei valymusi, pasiruošimu naujam ciklui.

II dalis – Aviniškoji – balandžio 5-19d.

Balandžio 5d.,11:50val., formuosis jaunatis Avine. Tai momentas,  palankus kaupti drąsą, ryžtą, pažvelgti į gyvenimą naujai, šviežiai, galbūt imti sportuoti ar atsidėti kūrybai. Geriausios dienos tam – 7,8. Kodėl? Nes Saulė bus energingame Avine, teikiančiame sąmonei drąsos, noro pažvelgti į pasaulį ir pradėti naujai, šviežiai, o Merkurijus bei Venera Žuvyse teiks kūrybinio įkvėpimo, subtilumo, romantikos, kreips į dvasinius ieškojimus, vienio su pasauliu išgyvenimą. Iki 10d. vakaro, 20:01val., Jupiteris  dar judės tiesiaeigiai, paskui pasisuks retrogradiškai. Tad geriausiai svarbius didelius darbus, kur norima plėtros, pradėti iki šio meto, balandžio 7-8 dienomis.

Jupiteris Šaulyje gražiai papildys Saulės raišką tikėjimo jėga (tikslus Saulės Jupiterio trinas 14d.). O Plutonas ir Saturnas Ožiaragyje gražiai bendraus su Venera bei Merkurijumi (Merkurijaus-Plutono sekstilis 11d., Veneros- Saturno sekstilis 12d.). Taigi šį mėnesį  bus puikus In-Jan energijų balansas: pakaks ir aktyvumo, ir jautros, subtilumo. Mėnuo geras tiek aktyviems, tiek pasyvesniems žmonėms. Liepsningą Saulę, teikiančią drąsos, aktyvumo,  papildys Žuvimis keliaujantys subtilioji, žavioji Venera stiprioje pozicijoje ir intuityvusis Merkurijus, palankūs menams, dvasinėms praktikoms, psichologijos studijoms, apskritai grožio, dvasingumo puoselėjimui. Marsas, visą balandį keliaudamas Dvyniuose, palaikys Saulę, suteikdamas valios impulsą tyrinėjimams, skatindamas pažinti, smalsauti, mokytis naujų dalykų, siekti įvairovės.

III dalis – Jautiškoji – balandžio 20-30d.

Nuo 20d., Saulei perėjus į Jautį, situacija keisis, įgis daugiau praktiškumo, dalykiškumo, vis dėlto In-Jan balansas išliks, nes Merkurijus ir Venera beveik tuo pat metu pereis į Aviną. Taigi vietoj ugnies-vandens įsivyraus žemės-ugnies sticihijų derinys. Tai yra liks mažiau jausmingumo, romantikos, daugiau rasis praktiško aktyvumo. Ženklią korekciją į jautišką periodą įneš tai, jog Saulė šiemet keliaus Jaučiu drauge su Uranu – permainų, inovacijų planeta, taigi taps tarytum įelektrinta, įkvėpta naujovių dvasios (tiksli Saulės-Urano jungtis 23d.). Tai ne tik Jaučio ženklo atstovus (o juos ypač!) paskatints atsinaujinti, pažvelgti į gyvenimą šviežiai, naujai – ypač į savo finansus, į savo kūną, praktiškus reikalus – bei pasimokyti tai tvarkyti naujai, įdiegti vienokias ar kitokias inovacijas šiose srityse.

Taigi balandis – geras metas

  • valyti organizmą (1-4d.);
  • pradėti sportuoti (nuo 5d.);
  • verslo pradžiai (7,8d.);
  • pradėti ką nors naujo, kam lig šiol nesiryžote, neprisiruošėte;
  • apskritai mokytis drąsos, ryžto, ugdytis valią;
  • kovų menams;
  • finansų inovacijoms, pertvarkai (nuo 20d.);
  • gerovės puoselėjimui, pamatymui naujų gerovės šaltinių.

Nori gerovės, sėkmės –  išdrįsk atsinaujinti, pažvelgti ir veikti naujai, įkvėptai, suderinti veiklumą su praktiškumu bei intuicija, kūrybingumu.