Uranas Jautyje

Kokias permainas neša ši Urano pozicija?
Uranas Jautyje
1 Kov 2019

Uranas Jautyje

/
Posted By

2018 metų gegužės 15 dieną Uranas įėjo į Jautį. Tai buvo pirmas ženklas didelių pokyčių, truksiančius 7 metus (Urano ciklas – 84 metai, viename ženkle jis būna 7 metus).Tiesa, šios veržlios Urano nešamos permainos patyrė išbandymą: 2018  vasarą bei rudenį išbuvęs Jautyje, 2018 metų lapkričio 6 dieną Uranas grįžo į Aviną, versdamas suabejoti ir pasitikrinti, kurių permainų reikia, o kurių nelabai.
2019 metų kovo 6 dieną Uranas galutinai įeis į Jautį, įtvirtindamas nuo 2018 metų gegužės 15 dienos pasireiškusias tendencijas.

Kokias permainas neša Uranas Jautyje?

Globaliu lygmeniu

Uranas susijęs su permainomis, naujovėmis, inovacijomis, ir gana staigiomis. Perėjęs į Jautį jis įneša naujoves (jei ne revoliucijas) į finansų, ekonomikos, statybų, žemės ūkio, grožio ir maisto pramonės sritis. Gerąja prasme tai paskatins inovacijas, naujos technikos bei metodų diegimą šiose žemiškose srityse, o gal ir apskritai naują požiūrį žemę, ekologiją.

  • Turėtų keistis ir mitybos įpročiai, plisti augalinė mityba, kaip labiau tausojanti Žemę, tačiau nuodugniai pagrįsta moksliniais tyrinėjimais.
  • Finansų srityje per 7 metus –  įsitvirtinti virtualūs pinigai, iš esmės visai pakeisti grynuosius.
  • Blogąja prasme ši Urano pozicija gali sukelti ekstravagantiškus, skubotus sprendimus finansų srityje, ekscentriškus ekonominius eksperimentus.

Na, o paprastiems žmonėms ši pozicija pasireikš kaip noras imtis progresyvios sodininkystės, įdiegti naujų technologijų, naudingų palenginimų buityje ar burtis į ekologines bendrijas . Apskritai naujovės domins tiek, kiek duos konkrečią naudą.

Kaip tai pajus Jaučio ženklo atstovai?

Aišku, stipriausiai permainas pajus Jaučio ženklo atstovai. Galima bus jų tiesiog nebeatpažinti – jie veržliai keis tiek išorinį įvaizdį, tiek veiklos sritis – toks gyvenimas, koks buvo, jų nebetenkins – 7 metus jie bus tarsi įelektrinti, taps revoliucionieriais, darančiais staigius pokyčius (kas jiems šiaip jau visai neįprasta) bei kitus skatinančius keistis, nešančius inovacijų bangą.