Vasaris: šviesa tunelio gale

Vasario astrologinės tendencijos
Vasario astrologinės prognozės
10 Vas 2019

Vasaris: šviesa tunelio gale

/
Posted By

Vasaris – netolygus mėnuo. Gera naujiena ta, kad palaipsniui mažėja stabdymų ir chaoso, situacija gerėja ir į vasario pabaigą darosi visai graži – daugėja aiškumo, vaiskumo, galima ruoštis svarbiausiems metų darbams bei jų imtis, bet tikrai ne iš karto.

Vasarį galima būtų skirstyti į  3 dalis.

I Išbaigiančioji (1-4d.). Stabdančioji.

Mėnulis senas, netinkamas naujiems darbams. Geriau ilsėtis, valytis, pabaigti  darbus.

II Vandeniškoji (4-18d.). Aktyvioji ir kiek chaotiška.

Ji prasidėjo jaunatimi Vandenyje 4d., o taip pat ir Naujaisiais metais pagal kiniečių tradiciją. Vyrauja „senieji, brandieji“ zodiako ženklai: Vandenis (Saulė, iki 10d.Merkurijus), Ožiaragis (Venera, Saturnas savo ženkle, Plutonas), Šaulys (Jupiteris savo ženkle), Žuvys (Neptūnas savo būste). Vienintelė išimtis – Avinas (Uranas ir iki 14d. Marsas).  Tai suteikia laikotarpiui brandumo, tačiau ir šaltumo, gali trūkti švelnumo, subtilumo, jautros, tiesiog jaukumo. Daugiau lemia valia ir mentalas, socialiniai uždaviniai, emocijos gali tapti šaltos arba nuvertintos. Vis dėlto palyginus su sausiu, galima pasakyti, kad tai startas, nes sausio, užtemimų periodo, tarytum atitraukiamas rankinis bėgis, galima veržliau judėti į priekį. Tik reikia atidumo, kad sprendimai nebūtų padiktuoti egoistiškumo, vien šalto apskaičiavimo (o tam gali pastūmėti Vandenio erdvėje keliaujanti Lilit). Nepamirškite meilės bei rūpestingumo artimųjų atžvilgiu, kurio moko Kylantis Karminis mazgas Vėžyje bei Selena Liūte, tai neleis užtemdyti šio laikotarpio!

III Žuviškoji (19-28d.) Kūrybingoji.

Palaipsniui daugės jausmingumo, takumo, taps svarbi intuicija (Merkurijus nuo 10 dienos pereina į Žuvis, Marsas nuo 14 dienos – į Jautį, pagaliau 19 dieną į Žuvis pereis ir Saulė, kur šios planetos atsidurs prie čia jau esančio stipraus Neptūno savame ženkle). Tai sustiprins kūrybingąjį ir moteriškąjį pradą, suteiks laikotarpiui romantikos, subtilumo, jautros – švelnios, takios ir drauge stabilios jėgos. Gerai tai, jog Saulei bei Merkurijui išėjus iš Vandenio, LIlit, arba Juodasis Mėnulis, liks ten vienišas, neteks palaikymo. Prasidės taikesnis, jaukesnis, šviesesnis ir aiškesnis metas. Tai pirmasis iš tiesų palankus periodas šiais metais svarbių darbų pradžiai. Tiesa, sėkmingesni čia bus Vandens ir Žemės stichijų  (Žuvų, Vėžio, Skorpiono, Jaučio bei Mergelės ženklų) atstovai. Žuvims apskritai tai geriausias periodas šiais metais (iki gegužės mėn.)

Ką tai konkrečiai reiškia?

Vasario mėnuo – palaipsnio išsiskaidrinimo metas, įėjimas į efektyvių veiksmų vėžes. Kodėl?

  • Nes baigėsi užtemimų (kam supurtymų, kam stabdymų) periodas, taigi pusmečiui nusistovėjo vyksmų tendencijos. Saulei ir  Merkurijui išėjus iš Ožiaragio, kur yra ir Besileidžiantis Mėnulio karminis mazgas Ketu, tampame mažiau sąlygojami ir ribojami praeities sprendimų, veiksmų.
  • Vasario mėnesį Merkurijui ir Saulei paliekant Vandenį, mažėja Lilit (taigi ir pagundų, galimų klaidų dėl egoistiškumo, apskritai nesąmoningumo, praeities tamsios karmos) įtaka, todėl galime skaidriau suvokti realybę bei formuoti veiksmus.
  • Trečioji vasario dekada – po keleto mėnesių laikotarpis, kai pagaliau nesame stipriai sąlygojami neigiamų karminių veiksnių. Galime kurti šviežiai, naujai. O sąlygos kūrybai tikrai palankios – Saulė, Merkurijus ir Neptūnas Žuvyse skatina subtilumą, įkvėptą kūrybą. Tai metas, palankus menams, dvasingumui ugdyti.
  • Žuvų kūrybinę erdvę gražiai palaikys žemės ženklai – Ožiaragis ir Jautis, suteikdami kūrybai materialią realizaciją, praktiškumo, strateginę kryptį. Taigi kalba ne tik apie svajonių audimą, bet ir apie jų realizaciją materijoje. Tik kurkite!
  • Na, sėkmingesni šiuo laikotarpiu (nuo vasario 20d.) bus vandens ir žemės ženklai, bet tai geras laikas visiems, nes gražiai derės kūrybingumas su efektyvumo siekiu. Netoleruotinas būtų grubumas, stačiokiškumas – per tai tik  pralaimėtumėte.
  • Iki pilnaties ( vasario 19d.) dar galite suskubti pasidaryti šių metų Svajonių žemėlapį. Apie tai rasite čia: 

Kaip atrodo  planetų pozicijos horoskopo brėžinyje tam tikru momentu, suvedę atitinkamą laiką, jūs galite pamatyti čia: