Kuo ypatinga jaunatis Vandenyje

Pats metas daryti Svajonių žemėlapį
New Moon in Aquarius, Dream Map, Dream board
3 Vas 2019

Kuo ypatinga jaunatis Vandenyje?

/
Posted By

Kokias gi vertybes išreiškia Vandenis? Svajones, laisvę, draugystę. Na, o, atrodo, kaip geriausia sutikti naują ciklą? Svajojant, atsinaujinant, pažiūrint į gyvenimą šviežiai, naujai, tarsi atverčiant naują, švarų lapą. Atsigręžiant į šviesiausias Vandenio savybes ir vengiant negatyviųjų.

Prieš jaunatį

Prieš jaunatį,  29 Mėnulio dieną, geriausia valytis, švarintis, tvarkytis, išmetant tai, kas nereikalinga, laikytis kuklumo ir švaros, pasirūpinti visokeriopa apsauga. Netinka ne tik pradėti svarbių darbų, priimti kokių nors svarbių sprendimų, bet ir apskritai ką nors planuoti. Praktika rodo, kad net jei tą dieną sumanymas atrodo puikus, po kurio laiko paaiškėja, kad išties yra ne taip. Ne be reikalo diena galo tokio  nemalonaus gyvio kaip Hidra pavadinimą , tai perspėja turėti budrumo, nusikreipti į vidinę švarą, pasirūpinti apsauga bei neleisti savęs apraizgyti iliuzijomis,

Pirmadienį nuo ryto, 8:05 val. bus 30-oji, Gulbės diena, kuri būna ne kiekvieną mėnesį, bet gerai, kai ji yra – tarsi atskiria praeito mėnesio negatyvą, leidžia ramiau pasiruošti jaunačiai. Vis dėlto ne pirmadienį, nei antradienį netinka ne tik pradėti svarbių darbų, priimti kokių nors svarbių sprendimų.  Kodėl? Nes netrukus prasidės naujas ciklas su naujomis įdėjomis ir naujomis galimybėmis.

Jaunaties momentas

Šįkart jaunatis bus vėlai vakare, apie 23val.,, tad reikėtų pasitelkti vidinę šviesą ir prieš einant gulti

 • Leisti sau svajoti apie tai ko norėtumėte, kad ateitų į jūsų gyvenimą, atsiverti geriausioms galimybėms, įsiklausyti į jas.
 • Pažvelgti į būsimus darbus, paprašyti jiems palaiminimo, dvasios vedimo.
 • Atsigręžti į pozityvius dalykus, pajusti dėkingumą už tai, ką turite, pamatyti, kiek daug turite, – tada tai tiesiog ims didėti.

Po jaunaties

Po jaunaties  palankiausia pradėti veiklą praėjus keletui dienų, ne iš karto, palaukiant, kol Mėnulis kiek paaugs, taps matomas danguje. Ko reikėtų vengti jaunaties laikotarpiu?

 • Anarchizmo, piktnaudžiavimo laisve, siekio pajungti kitus.
 • Svaigintis (toks įprotis liktų visą mėnesį).
 • Narplioti savas ir svetimas bėdas.
 • Galvoti apie tai, ko nenorite pritraukti į savo gyvenimą.
 • Įsižeisti, narstyti nuoskaudas, ypač – susijusias su draugais, kolektyvais.
 • Ciniškų minčių, draugystės, ištikimybės nuvertinimo.
 • Tuščio eksperimentavimo.
 • Egoizmo, savanaudiškumo, kita vertus ir naivumo, pasitikėjimo nevertais, laiko nepatikrintais žmonėmis.
 • Pradėti didelius projektus, susijusius su kolektyvais (tam šiemet reikėtų palaukti palankesnio meto)

Kam palanki būtent ši jaunatis – Vandenyje?

 • Svajoti, apžvelgti ateities planus.
 • išreikšti dėkingumą draugams, bendraminčiams.
 • Pagalvoti, ką jūs norėtumėte išmokti, studijuoti, kokias žinias ir gebėjimus įgyti.
 • Pergalvoti savo ryšius su technika, moderniomis technologijomis (gal ne per daug nuo jos priklausote, o gal reikia kai ko išmokti).
 • Pradėti lankyti tobulinimosi kursus.
 • Sukurti svajonių žemėlapį.

Kas gi tas Svajonių žemėlapis?

Pagal feng šui sistemą svajonių žemėlapis kuriamas būtent  per rytiečių Naujuosius metus, vasario 4d.  Pabaigiamas ir pakabinamas iki pilnaties. Tai stiprus ritualas, atsigręžimas į savo giliausius troškimus, psichologai pasakytų – kalba su savo pasąmone. Aš pasakyčiau – su savo siela. Viena vertus, tai leidžia suvokti, ko iš tiesų norime. Išdrįsti tai išreikšti – vadinasi, žengti pirmąjį žingsnį svajonės link. Kita vertus – įkūnijimas materijoje suteikia svajonėms pavidalą, ryšį su materijos pasauliu.

Kaipgi daryti svajonių žemėlapį?

Visų pirma paskirkite tam laiko, sukurkite jaukią atmosferą, pamedituokite ramiai, pakviesdami savo svajonę, leiskite sau ją pamatyti, neforsuodami, bet ir neribodami savęs. Pasakykite sau: „Esu vertas to. Vertas/a gerovės, meilės, pagarbos, kūrybos, gerų santykių. Iš esmės tai labai žmogiška, natūralu. Tai nieko negriauna ir niekam nekenkia. Tai kaip tik kuria gražesnį, geresnį pasaulį. Mano svajonės nekenkia pasauliui – jos  padeda pasauliui, bendradarbiauja su juo“.

Iš anksto reikia pasiruošti didelį popieriaus lapą (galbūt kai kuriems patogiau naudoti darbo lentą). Suskirstykite jį į devynis sektorius. Palaipsniui tiek sektoriai užpildomi paveikslais.

svajonių žemėlapis

Pradedama paprastai nuo centro, paskui apačia ir einama per visus sektorius. Į juos dedami vaizdai (galima iškirpti iš žurnalų, naudoti savo nuotraukas ar atsispausdinti pasirinkus iš interneto), atitinkantys svajonę šioje srityje. Taip sukuriate svajonių žemėlapį, apimantį svarbiausias žmogaus gyvenimo sritis.

Centras. Čia turėtų būti graži jūsų nuotrauka.  Kur jūs sveikas, laimingas, švytintis, besišypsantis/i.

Karjera. Ko norite pasiekti darbe, karjeroje. Ką jums reiškia sėkminga karjera? Aukštesnis postas, geras kabinetas, atsakingos pareigos, pasiekti vertingi tikslai? Kokie vaizdai tai simbolizuotų, išreikštų?

Žinios. Kokias žinias norite gauti (diplomai, sertifikatai, bibliotekos, kompiuteriai ir pan.). Kokių žinių jums reikia, norint tobulėti? Galbūt užsienio kalbos? Gal šmokti vairuoti automobilį? Baigti tobulinimosi kursus? O gal tiesiog panirti į išminties lobynus bibliotekoje ar  virtualioje erdvėje?

Šeima. Tai gali būti šeimos švenčių akimirkos, giminės nuotraukos, kur jūs esate laimingi, darnūs, palaikantys vieni kitus, tėvų, protėvių nuotraukos. Tai yra jūsų šaknys, ištakos, fundamentas. Taip pat – ir sveikatos šaltinis (sveikata tam tikra prasme irgi siejama su šiuo sektoriumi).

Gerovė. Ką jums reiškia gerovė? Pinigų krūvas ar sveikatą? Gerą būstą? Galimybę būti gražioje aplinkoje? Leiskite sau visų pirma išgyventi gerovės jausmą, kad galėtumėte rasti vaizdą, geriausiai tai išreiškiantį. Neskubėkite vadovautis stereotipais. Kitas vertus, jei svajojate apie automobilį ar vasarnamį, tam tikrą sumą pinigų, įklijuokite atitinkamą vaizdą į gerovės sektorių.

Garbė. Galbūt norite įgyti įžymumą kaip kūrėjas ar išradėjas? O gal tiesiog kaip tobula mama? Pamatykite, kur  ir už ką jus gerbia, kokia jūsų paslauga ar kūrinys sulaukia garbės, pripažinimo. Iš ko jūs norite sulaukti pripažinimo? Galbūr jums ploja už scenoje atliktą kūrinį, o gaol stovite ant pakylos kaip sporto čempionas? O gal jums padėkoja už išgelbėtas gyvybes kaip gydytojui ar gaisrininkui? Leiskite sau priimti pagarbą, įvertinimą. Tai natūralu ir teisinga. Juk jūs stengiatės daryti kas geriausia, padėti žmonėms.

Meilė. Paprastai šiame sektoriuje dedamos laimingų porų nuotraukos. Jei jau turite partnerį, įklijuokite jūsų laimingų nuotrauką, jei ne – svajonių princo ar princesės, romantiškos vakarienės prie žvakių ar… Ką jums reiškia laiminga meilė, parnerystė? Kokio norite partnerio, kokios meilės?  Kita vertus, kuriems aktualesnė dalykinė partnerystė, gali įdėti čia nuotraukas, susijusias su dalykiniais patikimais partneriais, artimais draugais. Iš esmės tai santykių sektorius.

Vaikai, kūryba. Norintys susilaukti vaikų, čia deda nuostabių kūdikių nuotraukas, turintys – laimingų vaikų atvaizdus. Kitiems tai tiesiog kūrybos, realizuojamų projektų sektorius. Paklauskite savęs, ką norite sukurti šiais metais? Parašyti knygą, nutapyti paveikslą, pagimdyti kūdikį? Kūryba gali aprėpti labai daug.

Globėjai, kelionės. Čia dedami globėjų atvaizdai. Globėjai gali būti žemiškieji ar dieviškieji. Vieniems angelai ir šventieji, kitiems – kur kas žemiškesni. Paklauskite savęs, kas jūsų svarbiausi globėjai? Čia jų sektorius. Taip pat į jį įeina ir kelionės. Čia gali būti paveikslai šalių, į kurias norite nukeliauti (na, keliones galima dėti ir į karjeros sektorių, kaip jums pabiau patinka).

Žemėlapį reikėtų pabaigti ir pakabinti iki pilnaties, t.y. per augančio mėnulio fazę. Turint galvoje kiek apdemdytą Vandenio erdvę, galima pradėti  4 dieną, tačiau kur kas skaidresnės yra 6,7,8 dienos, labiausiai tinkamos tokiai kūrybai.

Pabaigtas paveikslas įrėminamas ir pakabinamas – dažniausiai miegamajame. Jis neturėtų būti labai demonstruojamas visiems, aptarinėjamas kitų – tai jūsų asmeninis dialogas su dvasia.

Linkiu, kad tas dialogas būtų šviesus, kupinas meilės ir žmogškumo, aprėpiantis plačią erdvę, leidžiantis ir sau ir kitiems būti laimingiems, laisviems.

Webinarą apie metų pristatymą,feng šui ir astrologijos sąsajas ir Svajonių žemėlapį galite rasti čia: