Saulė Vandenyje. Kokia ji šiemet?

Astrologo rekomendacijos Vandeniams. Ir ne tik.
Vandenis
31 Sau 2019

Saulė Vandenyje. Kokia ji šiemet?

/
Posted By

Saulė sausio 20 dieną perėjo į Vandenį, pradėdama naują istoriją. Deja, ši istorija šiemet yra  kiek apsunkinta, tad reikia didesnio sąmoningumo, atidumo, kadangi per Vandenį  Saulė šiemet keliauja drauge su Juoduoju Mėnuliu, arba Lilit.

Ką reiškia Saulė Vandenyje?

Brandžiausias oro stichijos ženklas. Visų pirma tegul. nesuklaidina pavadinamas: Vandenis yra pats brandžiausias oro (ne vandens!)  stichijos ženklas, susijęs su didele atvira erdve, taip pat ir kosmoso erdve, įžvalga, laisvės ir pasirinkimo galimybėmis. Du indai, kuriuos neša Vandenis, ir simbolizuoja tą pasirinkimą tarp gyvojo ir negyvojo vandens, apima abu srautus, variantiškumą.

Laisvas ir draugiškas Vandenis išreiškia laisvę ir draugystę. Tai laisva dvasia, nepakenčianti suvaržymų. Vandenio valdovas Uranas suteikia taip pat ir puikią įžvalgą. Kita vertus, antrasis valdovas Saturnas – disciplinos, atkaklumo, strategijos, tačiau tik tada, kai  Vandenis pats tai nusprendžia.

Savarankus. Vandeniui patinka ir tinka savaranki veikla bei laisvai samdomas darbas pagal autorines užduotis. Keista būtų, jei šio ženklo atstovas, paklaustas, ką norėtų dirbti, neatsakytų, kad nori būti „freelancer“ (laisvai samdomas). Antrinis dalykas, kokioje  srityje. Taip, Vandeniui tinka moderniosios technologijos, IT, jis laisvai nardo socialinių tinklų platybėse – žino, kaip bendrauti su visu pasauliu, įvairių kultūrų bei pažiūrų žmonėmis. Jam geriausiai tinka žodžiai „pasaulio pilietis“.

Įžvalgus tyrinėtojas, skeptikas. Vandenis gali atrodyti keistuolis, tarytum iškritęs iš laiko, bet taip atrodo todėl, kad jis yra šiek tiek priekyje, ateityje. Todėl jo veide galima matyti kiek skeptišką, kiek ironišką šypsenėlę ar nuobodulį laukiant, kol kiti suvoks tai, ką jis jau suvokia, pamatys ateities tendencijas, kurias jis jau mato. Gal todėl Avestos tradicijoje ši Saulės pozicija vadinama kupranugario mėnesiu. Išties „grynakraujo“ Vandenio profilis kažkuo panašus į kupranugario: ta pašaipi šypsenėlė, sveikas skepticizmas, tas „Pfff, dar pažiūrėsim, ar čia iš tiesų viskas taip, kaip kalbama“. Vandeniui išties reikia viską patikrinti, ištyrinėti pačiam ,užuot puolus aklai tikėti ar pulti į emocijas.  Tai nereiškia, kad neatjaučiantis – jis didžiausias humanistas iš visų zodiako ženklų, bet remiasi ne emocijomis, o bendrumo jausmu, tolerancija, pagarba ir laisvės, pasirinkimo davimu visiems žmonėms.

Maištininkas ir humanistas. Vandenis gina laisvę, ignoruodamas bet kokios priespaudos ar netolerancijos apraiškas bei atitinkamus žmones. Jei peržengiamos ribos, po ignoravimo seka maištas, ironija, netgi sarkazmas. Niekas taip nenusipelno Vandenio paniekos, kaip žmonės, pažeidžiantys kitų laisvę.  Nesvarbu, Vandenis mėgsta žmogų, ar ne, bet visada gina tai, kad kiekvienas vertas pagarbos ir teisės turėti savo nuomonę.

Originalas. Originalumas, netgi ekscentriškumas – būdinga Vandenio savybė. Jis mėgsta keistus derinius: gali derinti raudoną su rožine ar ruda, kerzinius batus su šilkiniu sijonu – tokie deriniai madoje tikrai sukurti Vandenių. Jei pasakysi, kad kas nors neįmanoma, Vandenis atsakys: „Kodėl gi ne? Visai normalu.“ Taip ir gimsta mokslo išradimai, naujos tendencijos mene, madoje, visuomenės gyvenime. Tai genialūs išradėjai, tyrinėtojai  – būtent dėl stiprios įžvalgos ir laisvės jiems nėra jokių ribų. Kokios gi ribos laisvėje?

Išbandymai, susiję su Lilit Vandenyje

Deja, šiemet Saulė Vandenyje apsunkinta šiuo ženklu keliaujančio Juodojo Mėnulio, arba Lilit., kuri Vandenyje bus iki gegužės 4 dienos. Taigi pirmasis metų ketvirtis sunkesnis visiems Vandeniams, jiems teks pereiti išbandymus. Na, o laikotarpis nuo sausio 20d. iki vasario 20d., kol Saulė keliaus Vandeniu,  karmine prasme aptemdytas apsunkintas visiems. Ką gi tai reiškia?

Lilit astrologijoje išreiškia kraštutinį egoizmą, pagundas, sąmonę, užtemdytą to paties egoizmo. Žmogus srityje, kur yra LIlit (tiek ženkle, tiek būste), labiau pritraukia pagundas, nuopuolio galimybę arba neaiškią kaltę, sunkumą pamatyti tikrąją situaciją, rasti aukso vidurį, išmintingą, adekvatų sprendimą.

Lilit Vandenyje susijusi su neigiamomis Vandenio savybėmis, pagundomis, kylančiomis iš Vandenio srities. Kas gi tai?

 • Piktaudžiavimas laisve, anarchizmas, ekscentriškumas, peraugantis į destrukciją („kad ir nežmoniškai, bet svarbu kitaip, originaliai“),
 • emocinis šaltumas, atsiskyrimas nuo žmonių,
 • draugų bei draugystės išdavimas,
 • kolektyvinių interesų nepaisymas ar noras pasipelnyti jų sąskaita („nesvarbu, kaip kitiems, svarbu, kad man gerai būtų, visų juk nesužiūrėsi“).
 • Kita vertus, gali iškilti išbandymai – tikri ar iliuziniai – susiję su draugais, kolektyvais, komandiniu darbu, šios sritys gali atsisukti tamsiąja, nemaloniąja puse.

Rekomendacijos Saulei keliaujant Vandeniu

 • Svarbiausius sprendimus geriau atidėkite vasario pabaigai, kai Saulė  išeis iš Vandenio.
 • Venkite arogancijos, savivaliavimo, anarchizmo.
 • Originalumo paieškos šiuo metu turėtų neperžengti sveiko proto ribų, o eksperimentai (taip pat ir moksliniai) – žmogiškumo ribų.
 • Nesudievinkite technikos, mokslo, neužsisėdėkite prie kompiuterių žmogiškojo bendravimo sąskaita.
 • Suraskite būdus taikiai apginti laisvę, gerbkite ją – ne tik savo, bet ir kitų.
 • Vertinkite draugus, patausokite draugystę, neskubėkite nusivilti jų netobulumu.
 • Kita vertus, neskubėkite pernelyg veržtis į naujas draugystes, nebūkite naivūs ar pernelyg patiklūs su mažiau pažįstamais žmonėmis, paskubėdami laikytis juos draugais.
 • Venkite cinizmo kolektyvuose, išlaikykite kolektyvinę veiklą kaip vertybę – savo sąmonėje pirmiausiai.

Nieko nėra fatalistinio, sąmoningumas bei bazinės, esminės vertybės padeda pereiti sudėtingesnius laikotarpius sėkmingai, šviesiai, o žinios, taip pat ir astrologijos, turėtų padėti būti sąmoningesniems, atkreipti dėmesį į aplinkos foną ir nesusitapatinti su juo, kuriant realybę, kurioje norėtumėte gyventi.

Praėjus išbandymų  laikotarpį, išgryninus vertybes, jos suspindi nauja šviesa, galimybėmis. Šiuo atveju – laisvė, įžvalga, draugystė. To visiems ir linkiu.