2019 prognozės zodiako ženklams

Astrologo patarimai
astrologinė prognozė, zodiako ženklai
11 Sau 2019

2019 prognozės zodiako ženklams

/
Posted By

Avinui. Veržlūs, ambicingi metai Permainos, kračiusios 7 metus, turėtų aprimti. Galite išgarsėti, tapti autoritetu, jei žvelgsite palyginus plačiai, studijuosite ar keliausite. Turite galimybę ir nemažai uždirbti, tačiau tam reikės pasitelkti inovacijas, nebijoti naujovių .Viena vertus ambicijos stumia karjeros link, tačiau svarbu pasirūpinti šeima, gimine. Taigi suderinti šeimą ir karjerą- esminis metų uždavinys. Sudėtingesni laikotarpiai – sausis ir liepa: patausokite sveikatą, apribokite bendravimą bei darbus tuo metu.
Jaučiui. Esminių permainų laikotarpio, kuris truks 7 metus, pradžia. Pirmieji jų akordai pasigirdo jau praeitą pavasarį. Po permąstymų, pasitikrinimo, kovo vidury prasidės veržlus startas. Palankūs metai verslui pradėti ir plėsti, tik reikėtų tai laikyti paslapty. Svarbu gebėti suvaldyti populiarumo nešamas pagundas bei nuolat atnaujinti informaciją, nuolat mokytis.
Dvyniams. Ne laikas ryškumui ar rizikai, o kurti stabilų pagrindą pačiam žingsnis po žingsnio, nors kai kurie gali visai neblogai gyventi iš partnerio pinigų ar palūkanų. Sėkmė didele dalimi priklauso nuo gebėjimo susiderinti su partneriais, veikti tandeme bei mokėti pristatyti save visuomenei, gero stiliaus. Karjeroje norėsis didesnio kūrybingumo, tai palanku dirbantiems grožio srityje, galimi nemaži pasiekimai. Jei to nėra, darbas gali tapti kankyne, tačiau nereikėtų pasiduoti iliuzijoms šioje srityje. Iš jūsų aplinkos išeis tai, kam jau laikas išeiti.
Vėžiui. Visai geri, darbingi metai, teikiantys savirealizaciją, naujų idėjų per draugus, partnerių palaikymą. Lydės sėkmė, jei netingėsite darbuotis, pasitarnauti kitiems (darbų tikrai užteks). Esminė užduotis – suvokti savo prioritetus, išdrįsti būti savimi ir subalansuojant tai su partnerių bei draugų interesais. Sudėtingesni laikotarpiai – sausis ir liepa: patausokite sveikatą (ypač nervų sistemą) bei santykius tuo metu.
Liūtui. Puikūs, kūrybingi metai, teikiantys meilę, įkvėpimą, naujų idėjų. Gali keistis darbo vieta ar pobūdis – išsikelkite naujus tikslus, neįsivaizduojamai aukštesnius. Džiaukitės savo kūrybos vaisiais. Kurkite, mylėkite ir būkite mylimi -jus to verti. Vienintelė problema – neišpuikti nuo sėkmės ir skirti dėmesio dvasinėms reikmėms.
Mergelei. Atsišviežinimo metai. Visai neblogi, jei sausio, liepos ar rugsėjo mėnesį jų nesugadins nesusipratimai su partneriu ar pernelyg dideli šeimos poreikiai.  Čia gali būti didžiausios įtampos. Užuot vėlęsi į iliuzijas, intrigas ar savęs gailėsimąsi, pasiremkite draugyste, imkitės naujų studijų ar išvykite ten, kur dar nebuvote, atšviežinkite pasaulėžiūrą. Palaikymą gausite iš vaikų ar mylimo žmogaus, tačiau šiemet svarbu išdrįsti svajoti, užsiimti visuomenine veikla. Galite praplėsti ar pagerinti savo gyvenamąją erdvę. Nuo metų vidurio pajusite ateinantį palaiminimą, ilgai lauktą ramybę. Kai kam galite tapti angelu.
Svarstyklėms. Visai neblogi metai, nešantys naujas vertingas pažintis, informaciją – bendraukite, mokykitės naujų dalykų.  Pagrindiniai įvykiai rutuliosis artimojoje aplinkoje, namų erdvė suteiks fundamentą sumanymams realizuoti.  bet turėtumėte nepamiršti savo esminių tikslų, mokytis naujų dalykų, siekti realizacijos karjeroje. Nesivelkite į intrigas darbo vietoje, padėkite kitiems, bet tiek, kiek savaime norite, kad nesijaustumėte auka. Perdėliosite finansus, investicijas, galbūt netgi imsitės naujo verslo. Sudėtingesni laikotarpiai – sausis ir liepa: tuo metu pasaugokite sveikatą, santykius.
Skorpionams. Galite neblogai uždirbti, jei būsite apdairūs, praktiški, tačiau ir prarasti, jei griebsitės spekuliacijų, lošimų, svaigalų ar kitokių abejotinų pramogų (ypač sausio, liepos ar rugsėjo mėn.). Tai šiais metais neštų didžiausią žalą. Artimojoje aplinkoje gali būti nemažų pokyčių, visai neblogų –  ji teiks jums palaikymą, fundamentą, bet metas pasižvalgyti plačiau – kodėl gi neišvykus į užsienio kelionę, plėsti akiratį, ir ne tik vidinėje erdvėje. Galimos permainos partnerystėje – metas atnaujinti šią sritį.
Šauliui. Esate tarp sėkmingiausių šiemet. Daugeliui reikės jūsų energijos, optimizmo, pagaliau sulauksite įvertinimo, galėsite pasidžiaugti rezultatais, tik neįsitraukite į avantiūras (ypač sausio, liepos mėnesiais), kad nenukentėtų autoritetas, nenuviltumėte šeimos. Galite neblogai uždirbti, jei įdėsite pastangų, pasinaudosite seniau neišnaudotomis galimybėmis, tačiau siektinybė – pradėti savo verslą, galbūt šeimos. Tam tinkami metai, ypač kovas-balandis, rugpjūtis, lapkritis.
Ožiaragiui. Dar teks gerus metelius pasitelkti kantrybę, bet jūsų gan ilgas sudėtingas, išbandymų kupinas laikotarpis jau eina į pabaigą ir per metu situacija tik gerės, o 2020-aisias sulauksite savo triumfo valandos. Na, o šiemet reikėtų susitelkti į vidinius rezervus – vieniems tai bus meditacija, kitiems joga ar kitokios dvasinės praktikos. Vis dėlto kovo pajusite atsinaujinimą meilės srityje, rasite daugiau laiko ir noro poilsiui, galite netgi loterijos bilietą nusipirkti, visai verta rimčiau pažvelgti į partnerystės galimybę – nebūtina viską daryti vienam. Ypač sudėtingi sausis ir liepa: gali iškilti ir reikalauti sprendimo senos problemos – tiek sveikatos, tiek santykių: patausokite sveikatą, kaulus, sąnarius, nepersitempktie visomis prasmėmis. Kai ką teks atkabinti ir palikti praeityje.
Vandeniui. Sudėtinga metų pradžia, tačiau nuo gegužės pajusite išskaidrėjimą ir galėsite pasinaudoti puikiomis galimybes realizuoti savo svajones, ateinančiomis per draugus, kolektyvinę veiklą bei virtualią erdvę, tik būkite paslaugūs, nesibodėkite rutinos. Puikus metas imtis svarbių darbų po ilgoko sąstingio ir stabdymų periodo, tik darbuokitės. Galite uždirbti iš kūrybos, tačiau nesusiviliokite greito uždarbio iliuzijomis, nesusipykite per tai su draugais.
Žuvims. Gan sudėtingi metai, viena vertus, keliantys dideles užduotis ir atveriantys dideles galimybes, svarbias pažintis. Kita vertus, labai svarbu, atskirti, kas yra kas, neužsivelti iliuzijose ir per tai neprarasti autoriteto, norom ar nenorom nepažeisti įstatymų (ypač rizikingi sausio, liepos ir rugsėjo mėnesiai). Be to, nuo gegužės mėnesio padidės pagundos kvaišintis ar jaustis auka. Tai išbandymų laikotarpis – teks pasitelkti savo vidinę šviesą bei sąmoningumą. Stiprybę ir palaikymą teiks seni draugai, kolektyvai, tačiau užduotis šiais metais rasti laiko kūrybai bei mylimiesiems, vaikams. Na, ir tiesiog poilsiui.

Bendrą metų prognozę rasite čia: