2019-ųjų astrologinė prognozė

Kokie gi žada būti tie Geltonojo žemės šerno metai?
2019 astrologine prognoze, geltonojo šerno metai, kiaulės metai
10 Sau 2019

2019-ųjų astrologinė prognozė

/
Posted By

2019 metų charakteristika

Tai visai geri, veržlūs metai, palankūs stipriems, aktyviems, pozityviai mąstantiems žmonėms, turintiems plačias pažiūras, didelę perspektyvą ir žinantiems, ko nori, gebantiems pasitelkti strategiją bei ekonomines inovacijas, suvaldyti materiją, bet neužsidaryti siauruose buitiniuose rėmuose. Praktiškiems, bet ir su polėkiu. Jiems kaip simbolis tiktų ne kiaulė, o laukinis šernas, pasižymintis dideliu veržlumu ir jėga, drąsiu, sutelktu ėjimu tiesiai į tikslą.

Metų užduotis. Atsiremiant į esminius tikslus, pareigingumą ir kantrybę ugdytis takumą, psichologiškumą, pagarbą tradicijoms, šeimai, giminei. Suvaldyti galingą ugninę ir žemės energiją – t.y. drąsą, aktyvumą bei dalykiškumą – ir nukreipti esminių užduočių link, įsigilinant į savo savastį, į tai, ko jums IŠ TIESŲ reikia.

Kas neš sėkmę. Kelionės, studijos, pasaulėžiūros plėtimas. Optimizmas, tikėjimas, platūs interesai derinyje su atsakomybe, praktiškumu, gebėjimu suprasti kitus žmones.

Kas griautų sėkmę. Avantiūrizmas, pasipūtimas, kvaišinimasis (ypač sausio, liepos, rugsėjo mėn.). Kita vertus niūrumas, negatyvumas, uždarumas.

Kokios pagundos, per kur galimas nuopuolis. Iki gegužės mėn. – anarchizmas, tuščias eksperimentavimas, patausokite draugystę. Nuo gegužės mėn. – iliuzijos, aukos sindromas, svaiginimasis tiek alkoholiu, vaistais ar savigaila.

Kas teiks apsaugą, palaiminimą. Iki kovo vidurio – džiugumas, kūrybingumas. Nuo kovo vidurio iki spalio vidurio – rūpestingumas, pareigingumas, blaivumas, vidinė ir išorinė švara. Nuo spalio vidurio – etiškumas, harmonija, saikas, santūrumas, taikumas.

Geri ir sudėtingi periodai

Sudėtingi periodai: sausis-vasaris, liepa.
Geri periodai: kovas-birželis, rugpjūtis, spalis-lapkritis.
Didelių permainų periodai: liepa, gruodis.

Mėnesiai

Sausis-vasaris (iki  vasario 20d.) apsunkintas laikotarpis, ne metas svarbiems darbams. Nemaža kliudžių, painiavos, nevertėtų daryti galutinių sprendimų. Sausis  – peržiūrėti praeities pasirinkimams, įvesti  korekcijas. Vasaris – vengti anarchizmo, cinizmo, tuščio eksperimentavimo, chaotiškumo, patausoti draugystę.
Kovas-balandis – puikus metas darbų pradžiai, veržlus, veiklus, kūrybingas laikotarpis.
Gegužė-birželis (iki 20d.) geras metas darbų augimui. Gegužė – neskubriems, fundamentaliems darbams, gerovės auginimui. Birželis – darbui su informacija.
Liepa – sudėtingas metas, iškeliantis ateities problemas, ką reikės spręsti norint judėti pirmyn. Ne metas naujiems darbams. Galima valdžios krizė.
Rugpjūtis – puikus metas darbams, kūrybai ir poilsiui.
Rugsėjis – darbingas, bet konfliktiškas dėl savanaudiškumo ir nepasidalijimo valdžia, prastokas kelionėms, naujoms iniciatyvoms. Vengti iliuzijų, autoritariškumo.
Spalis-lapkritis – geras laikotarpis darbų pradžiai, naujoms iniciatyvoms., ypač spalis. Lapkritis neblogas, tačiau gali kiek trikti kontaktai, informacijos perdavimas.
Gruodis – didelių pokyčių metas, gan sudėtingas, atveriantis spręstinas problemas. Tikėjimą ir entuziazmą keis taupumas, ekonomija, strategija, blaivus požiūris, pragmatiškumas. Iškils nauji lyderiai.

Kokiems zodiako ženklams palankūs šie metai?

Geriausi jie Šauliui, Liūtui, Avinui.
Neblogi Svarstyklėms, o nuo gegužės – Vandeniui.
Jaučiui ir Mergelėms nešantys dideles permainas, iššūkius, galimybes.
Vėžius skatinantys darbuotis, tobulėti, atrasti ir išreikšti save. Skorpionus – užsidirbti, įvesti naujoves darbe, keliauti.
Sudėtingi. Dvyniams, Ožiaragiams, Žuvims teks palaukti geresnių laikų.

Prognozę zodiako ženklams rasite čia: