stichijos 2019, 2019 astrologinė prognozė
26 Gru 2018

Kokios stichijos vyraus 2019-aisiais?

/
Posted By

Vyraujančios stichijos lemia žmogaus charakterį, laikotarpio ypatybes. Ugnis suteikia energijos, aktyvumo, oras – komunikabilumo, lengvumo, žemė praktiškumo, pareigingumo, vanduo – intuicijos, empatijos. Susiderinimas su stichijomis, tinkamas atliepimas joms iš esmės lemia sėkmę, realizaciją, todėl sticjijų akcentus svarbu suvokti. Tad kokie yra 2019-ieji šia prasme? Ką apie tai sako astrologija? Kokiuose ženkluose 2019-aisiai bus planetos ir kokias stichijas aktyvuos?

Žemė. Čia šiemet yra didžiausia tolimųjų planetų sankaupa:

  • Saturnas stiprioje pozicijoje ir Plutonas (Ožiaragyje),
  • nuo kovo pradžios atsidurs Uranas (Jautyje),
  • o nuo gruodžio – ir Jupiteris (Ožiaragyje). Tada žemės stichija taps absoliučiai vyraujanti.

Ugnis. Čia didžiąją metų dalį bus

  • Jupiteris stiprioje pozicijoje (Šaulyje),
  • o metų pradžioje, iki kovo mėnesio, ir Uranas (Avine).

Vanduo. Čia visus metus bus tik

  • Neptūnas stiprioje pozicijoje (Žuvyse)
  • bei Kylantis karminis Mėnulio mazgas (Vėžyje).
  • Vis dėlto vandens stichija didžiąją metų dalį (nuo gegužės mėnesio iki metų galo) bus apsunkinta Juodojo Mėnulio, arba Lilit, (Žuvyse), todėl pernelyg pasikliauti emocijomis gali būti rizikinga, klaidu. Šiemet didelis iššūkis: išlaikyti jautrumą, atjautą (Kylantis karminis Mėnulio mazgas Vėžyje), bet nesuskysti, nenugrimzti į savigailą, iliuzijas.

Oras. Čia nėra jokios tolimosios planetos. Taigi oro stichija nėra laikotarpio fone akcentuota, tad lems ne gebėjimas gražiai pakalbėti ar komunikabilumas, o veiksmas ir rezultatyvumas (ugnis ir žemė).

Taigi pagal planetų pozicijas akivaizdu, kad 2019-aisiais metais vyraus ugnies ir žemės stichijos

Be to, 2019-ieji metai yra  Žemės šerno metai. Vėlgi tai yra žemės ir ugnies derinys. Jupiteris, ugninė planeta, stiprioje pozicijoje, Šaulyje, o Saturnas, žemės stichijos planeta, taip pat ypač stiprioje pozijoje, savo būste, Ožiaragyje. Jupiteris savo būste atsiduria kas 12 metų, o Saturnas – kas 30 metų. Taigi abiejų bendra stipri pozicija būna kas 60 metų.

Ką duoda ugnies-žemės derinys?

Feng šui sistemoje ugnis gamina žemę, taigi šie elementai susiję tiesioginiu ryšiu (iš ugnies gaunami pelenai, t.y. žemė). Žemė – tai praktiškumas, stabilumas, patikimumas, profesionalumas. Ugnis – įkvėpimas, drąsa, lyderystė, entuziazmas, energija.

Šių savybių derinys palankus kryptingai veikiantiems, stipriems, stoiškiems žmonėms, lyderiams, žinantiems, ko nori, turintiems plačius užmojus bei gebantiems strateguoti savo veiklą, nukreipti ją tinkama vaga.

Stichijų pokyčiai 2019 metais: ugnis pavirs žeme

Metų pradžioje ugnis-žemė stichijos bus pasiskirsčiusios maždaug vienodai (Saturnas ir Plutonas žemės stichijoje, o Jupiteris ir Uranas  – ugnies), tik žemę visus metus bus pristabdęs Karminis Mėnulio mazgas Ketu. Tačiau palaipsniui žemės stichija vis labiau stiprės, o ugnies silpnės:

  • kovo pradžioje į Jautį pereis Uranas,
  • gruodžio pradžioje į Ožiaragį pereis Jupiteris, visai „ištuštindamas“ ugnines pozicijas.

Be to, žemės naudai keisis ir Baltojo Mėnulio, arba Selenos, padėtis. Jis nuo kovo mėnesio pereis iš ugninio Liūto į žemiškąją Mergelę. O tai reiškia, kad palaiminimas ir apsauga bus siejama nebe su garbės, džiugumo, kūrybingumo savybėmis, bet atsakomybe, rūpestingumu, sąžiningu pareigos atlikimu, vidine ir išorine švara.

Ir ką tai konkrečiai reiškia?

Taigi galima spėti, kad pirmąją metų pusę, ypač metų pradžioje, svarbu bus pasitelkti tikėjimą, džiugumą, optimizmą bei aktyvumą. Metai palankūs ugnies ženklų – Avino, Liūto ir Šaulio – atstovams (juos iki gruodžio mėnesio palaikys Jupiteris, didžiausioji Saulės sistemos planeta, o iki kovo  – ir Uranas su Selena).

Nuo pavasario vis svarbiau bus greta entuziazmo bei plačių užmojų pasitelkti ir blaivų požiūrį, pareigingumą, imtis ekonominių inovacijų.

Į metų galą (nuo gruodžio mėn.) veržlumas bei plėtra visiškai užleis vietą  santūrumui, blaiviam apskaičiavimui, profesionalumui bei praktiškumui. Tai nebūtinai reiškia, kad metų pabaigoje ates nauja krizės banga (nors tai daugiau ar mažiau tikėtina), tačiau bet kokiu atveju svarbus taps ekonomiškumas, gebėjimas taupiai ir efektyviai naudotis turimais resursais, jų nešvaistyti, puoselėti žemę bei tausoti jos dovanas. Daugiau lems blaivus požiūris, praktiškumas ir profesionalumas nei entuziazmas ir tikėjimas. Natūralu, kad sėkmingesni taps būtent tokie žmonės, į juos nukryps visuomenės dėmesys ir pagarba.  Jie taps autoritetais ir vedliais. Taigi sėkmingi taps žemės stichijos ženklų – Jaučio, Mergelės, Ožiaragio – atstovai.

Kokios spalvos sėkmingos

Tamsiai mėlyna (Jupiterio spalva), bordinė, šokoladinė, geltona, ochros (žemės arba žemės-ugnies spalvos).