Kaip geriausia sutikti Kalėdas bei Naujuosius 2019 metus

Astrologo patarimai
Christmas, New year celebration, astrology tips for New year
16 Gru 2018

Kaip geriausia sutikti 2019-uosius?

/
Posted By

Netrukus gražiausios metų šventės. Vieni jas planuojasi anksčiau, kiti – paskutinę minutę. Na, bet dauguma jau renkasi dekoracijas, puošia namus, perka dovanas, bilietus, planuoja, su kuo ir kaip sutiks šventes. Tad kaipgi geriausia sutikti Kalėdas bei Naujuosius metus? Dideliame draugų būryje, jaukiame šeimos ratelyje ar masiniuose renginiuose? Kokios spalvos palankios? Koks stilius? Kas teiks sėkmę ir derės su šio laikotarpio energijomis, astrologinėmis tendencijomis?

Pasiruošimas šventėms

Visa prieššventinė savaitė puiki pasiruošimui: tai geras metas tiek įvairiems darbams, tiek pirkiniams, tiek susitikimams –  dalykiniams ir draugiškiems, tiek įkvėptai kūrybai (ypač 17,19 ir 20 dienos). Darbe puiki proga kolektyvui suvienyti, padėkoti už praėjusių metų darbą, pageneruoti idėjas bei svajones kitiems metams. Su draugais – pasakyti gerus žodžius, padėkoti už draugystę, prisiminti geriausius metų įvykius, drauge pasvajoti, kurti ateities planus.

20 diena labai stipri įžvalgoms, dvasinėms praktikoms, inovacijoms, kūrybai. 21-oji – įkvėptai kūrybai, dvasinėms praktikoms, maldai, meditacijoms, labdarai.

Prasčiausia 21d.(penktadienio) popietė bei 22d. rytas: geriausia tuo metu užsiimti tvarkymusi namie, maisto gaminimu, pasitelkti santūrumą, kuklumą, pamažinti pretenzijas aplinkai.

Palankios spalvos, formos

Šventinės puošmenos turėtų būti struktūriškesnės, rafinuotos, prabangios, sodrių, gilių spalvų, gali būti su egzotiškais akcentais, raštais, vyraujančiais auksinės geltonos,  tamsiai mėlynos, bordinės raudonos, rudos atspalviais. Geriau mažiau, bet kokybiškų. Neturėtų būti iš pigių medžiagų.

Kūčios ir Kalėdos

Kūčių diena daugiau intravertiška, puiki jaukiam šeimyniškam ruošimuisi namuose, tvarkymuisi, valgio gaminimui, jaukumo kūrimui namuose (Mėnulis Vėžyje bus nuo šeštadienio, 22d., vakaro iki Kūčių dienos vakaro, 19val.)

Kūčių vakaras kiek kitoks – Mėnulis 19 val. pereis į Liūtą, suteikdamas iškilmingumo, džiugumo, pakilumo. Svarbu gražiai pasipuošti, iškilmingai serviruoti stalą – su šeimyniniu porcelianu, žvakėmis (tai gal net svarbiau už maisto gausą).

Kalėdų dienos palankios svečiavimuisi, kultūriniams renginiams, bendrai kūrybai, pasivaikščiojimams šventiškai išpuoštame mieste –  (Mėnulis tebebus Liūte). Tik reikėtų vengti alkoholio, įtartino maisto ar painių diskusijų – galimi apsinuodinimai, avarijos, nesusipratimai, įsižeidimai, paskatinti  Merkurijus Neptūno kvadratūros.

Tarpušventis

27 ir 28 dienos puikios tiek susitikti su draugais, tiek pasidžiaugti laimėjimais darbo kolektyve, tiek įvairiems dalykiniams pasitarimams, jei nusitekę rimtai darbuotis ar jei turite nesutvarkytų reikalų, verslo susitikimų – tam puikus metas. 28-osios vakaras puikus meilės pasimatymams, meninei kūrybai, persikraustymui į naujus namus ar vykti į kelionę. Tai apskritai viena geriausių dienų šį pusmetį.

29-30 dienos kur kas prastesnės,  keliančios įtampų, tad nedidinkite jų prisigalvotais šventiniais rūpesčiais.

Naujieji metai

Naujųjų metų momentu bus akcentuoti keturi zodiako ženklai: Ožiaragis, Šaulys, Skorpionas ir Žuvys. Mėnulis bus Skorpione. Taigi išryškinti žemės, vandens ir ugnies elementai, kas teiks aistros ir paslaptingumo, tačiau suvaldyto, gilaus.

Kaip juos geriausia sutikti? Ryškus trūkumas oro elemento, tad nebus didelio poreikio  gausiam plepėjimui, paviršutiniškam bendravimui: kas kita filosofinės diskusijos prie žvakių ir vyno taurės ar autentiška arbatos  gėrimo ceremonija,  bendra išvyka į fiharmoniją ar savo kūrybos vakaras prie židinio. Kita vertus, šie Naujieji tinkami ir sutikti juos kelionėje, ypač – egzotiškose šalyse. Naujametinis laikotarpis- puikus metas dvasinėms, ezoterinėms praktikoms, taip pat mantikai (kas liaudiškai vadinama būrimais).

Teminiai vakarėliai. Jei rengsite teminius vakarėlius, tai gali būti būti būtent ezoterinės temos: magija, kitos civilizacijos, kultūros, tik nereikėtų šių temų suplokštinti. Paslaptingumas, egzotika, gilūs tikri santykiai, gyvenimo stebuklingumo išgyvenimas gali nušviesti šią ypatingą naktį. Šventinė vakarienė gali irgi būti teminė – kokios nors pasaulio virtuvės (pavyzdžiui, prancūzų, meksikiečių, kiniečių ir t.t). Tada ir serviravimas atitinkamas.

Su kuo? Palanku (ir turbūt norėsis) sutikti Naujuosius su patikrintais laiko draugais, artimaisiais, rinktine kompanija, kamerinėje aplinkoje arba  kultūriniuose renginiuose bei užsienio kelionėse. Šiais metais išrankumas nėra blogai.

Pavojai. Naujųjų naktis – gilus, stebuklingas metas. jei, aišku, nebus sugadintas girtuokliavimu (Mėnuliui esant Skorpione toks potraukis stiprėja).

Sausio  1-oji.  Ryte Marsas pereis į savo ženklą –  Aviną, taps ypač stiprus. Tai suteiks aktyvumo, energijos pliūpsnį. Puiki diena iškyloms, sportui, aktyviai veiklai bei pereiti prie aktyvesnio gyvenimo būdo. Galų gale pasakyti sau: „Va, imsiu sportuoti, daugaiu judėti, mankštintis“. Išties nuo pat 2019-ųjų pradžios bus lengviau iau tai padaryti.

O trumpai

  • Šventinis laikotarpis palankus  pabūti su artimaisiais, patikimais, laiko išbandytais draugais, apsilankyti kultūriniuose renginiuose.
  • Santūri prabanga bei subtilūs menai, inteligencija, kultūringas bendravimas, rinktinė kompanija, kamerinė aplinka arba vieši kultūriniai renginiai – šių metų šventės kodas.
  • Jei švęsite didelėse kompanijose, tai geriausia koncertuose, parodų galerijose, teatruose – kutūrinėje erdvėje. Arba kelionėse, išvykose.
  • Svarbiausia ne kiekybė, bet kokybė.