Kaip geriausiai sutikti gruodžio jaunatį

Astrologinės rekomendacijos
New Moon in Sagittarius, astrology forecast
5 Gru 2018

Kaip geriausiai sutikti gruodžio jaunatį?

/
Posted By

Netrukus, gruodžio 7 dienos ryte, 09:20val., bus Mėnulio jaunatis, prasidės naujas ciklas. Ši jaunatis Šaulyje  ypatinga – Saulė ir Mėnulis Šaulyje susitiks greta didžiojo globėjo Jupiterio, sėkmės ir plėtros planetos, esančios stiprioje pozicijoje,  savo namuose. Tai puikus momentas suvokti ateinančių metų programas, tendencijas, į jas įžengti. Taigi kaip geriausia šią jaunatį sutikti?

Rekomendacijos gruodžio jaunačiai

1.Kiekvieną jaunatį reikėtų sutikti kuo sąmoningiau. Daugelis tuo metu bus darbe, pradės darbo dieną. Svarbu neprovokuoti konfliktų bei į juos neįsitraukti, nepasiduoti neigiamoms emocijoms, iliuzijoms ar polinkiui svaigintis. O tai gali skatinti kvadratūra tarp Saulės-Mėnulio jungties Šaulyje bei Neptūno-Marso jungties Žuvyse. Taigi pakilumas, pozityvumas turėtų derėti su plačiu, tačiau blaiviu požiūriu, noru matyti tiesą. Tada ši jaunatis išskleis didžiules kūrybos, plėtros galimybes.

2.Kiekvieną jaunatį svarbu sutikti įsiklausant į save ir savo poreikius. Tai nereiškia, kad reikia vengti bendravimo, kitų žmonių, tačiau tą dieną (ypač per jaunaties momentą)  turėtų būti skiriama laiko nurimti ir įsiklausyti į save, atsiverti naujai ateinančiai bangai, pajusti, ką ji jums neša. Gruodžio jaunatis atveria misijos, tikėjimo, pašaukimo, teisingumo, plėtros, autoriteto temą. Pats laikas paklausti savęs: „Kuo aš galiu tikėti ir pasitikėti? Kas man prasminga/prasmingiausia gyvenime? Dėl ko aš atėjau čia, į šią Žemę? Kurlink ir kaip norėčiau plėsti savo veiklą, misiją?“

3.Kiekvieną jaunatį svarbu koncentruotis, atsigręžti į pozityvius dalykus: į gausą, o ne į trūkumą, į galimybes, o nė į kliūtis. Nes į kur atsigręšite, tai ir turės tendenciją plėtotis visą mėnesį (o gal ir metus). Tad nenarstykite senų problemų, nesileiskite įpainiojami į ginčus, konfliktus (tam gali provokuoti Marso-Saulės kvadratūra)  – tektų juose narpliotis didžiąją mėnesio dalį. Nukreipkite pokalbius pozityvumo link arba pasirinkite erdvę, kur susirenka pozityvūs žmonės. Šios jaunaties metu tai ypač svarbu, ji tiesiogiai susijusi su optimizmu. Ji  duoda galimybę suvokti pozityvumo, tikėjimo, gyvenimo prasmingumo svarbą. Visai gerai nueiti į parodą, teatrą, kitus kultūrinius renginius. Pajusti ir išreikšti dėkingumą savo mokytojams, kitiems autoritetams, tiems, kurie žadina jumyse tikėjimą. Juk be tikėjimo neverta pradėti jokios svarbaus veiksmo.

 4.Leiskite sau svajoti apie tai, ko norėtumėte, galite tai vizualizuoti, įsivaizduoti, kad tai jau turite. Tačiau neskubėkite apie tai kalbėti. Gruodžio jaunatis puiki pasvajoti apie savo misiją, ką svarbaus norėtumėte nuveikti, kur norėtumėte keliauti. Galbūt norėtumėte ko nors svarbaus išmokti? O gal pagaliau imti mokyti kitus, dalydamiesi savo žiniomis? Galbūt ką nors įspūdingo sukurti?

5.Kiekviena metų jaunatis skirta tam tikrai temai.

Gruodžio jaunaties temos:

 • Tikėjimas, pasaulio prasmingumas, priežasties-pasekmės dėsnio (arba karmos) suvokimas;
 • Misija, vizija, pašaukimas, kūryba: „Ką noriu pasiekti? Ką noriu sukurti?“
 • Sėkmė: „Kas tai yra? Nuo ko priklauso? Kam ji šypsosi, kam ne? Ko reikia norint plėsti veiklą?“
 • Autoritetas, pagarba: „Kaip ji užsitarnaujama? Ko reikia, norint būti gerbiamam, vertinamam?“

Šis metas – pats geriausias minėtiems dalykams suvokti, pakviesti į savo gyvenimą. Taip pat reikėtų suvokti, jog šie dalykai – platus požiūris, tiesa, autoritetas, optimizmas, tikėjimas bei sėkmė, plėtra – yra tarpusavyje susiję.

Ko reikėtų ypač vengti per šią jaunatį

 • cinizmo, negatyvumo;
 • priešiškumo pasauliui, žmonėms;
 • tiek susimenkinimo;  tiek pasipūtimo;
 • iliuzijų;
 • pesimizmo.

O jei trumpai

Leiskite sau svajoti, ir svajoti drąsiai, tačiau nesisvaiginkite iliuzijomis. Svarbu tikėjimas ir pasitikėjimas savimi, tačiau nereikėtų jo painioti su apsigaudinėjimu, iliuzijomis.

 • Nekonfliktuokite, pasitelkite geranoriškumą, kaip  vertingą savybę.
 • Išreikškite dėkingumą mokytojams, savo autoritetams – visiems tiems, kas darė jūsų gyvenimą prasmingesnį. Taip jūs ir patys tapsite verti pagarbos, sėkmės.
 • Pamatykite prasmę pasaulyje, leiskite jame būti teisingumui ir gerumui. Tai jūsų pasirinkimas, ar gyvenimas prasmingas, ar ne.
 • Pasitelkite optimizmą: atsigręžkite į pozityvius dalykus, gausą. Kur atsigręži, tai ir pritrauki. Tikėjimas ir dėmesys kuria realybę.
 • Pasvajokite apie tai, kur norėtumėte nukeliauti, ką norėtumėte sukurti. Galbūt studijuoti. O gal jau ir mokyti kitus.
 • Nueikite į teatrą, koncertą, susitikite su draugais.