Gruodis - kūrybingos realizacijos mėnuo

Astrologinė gruodžio prognozė
astro forecast, astrology forecast
3 Gru 2018

Gruodis – kūrybingos realizacijos mėnuo

/
Posted By

Gruodis – visai neblogas, darbingas mėnuo. Po kardinalių pokyčių lapkritį, kai pakeitė padėtį Jupiteris ( į Šaulį) bei Karnimiai Mėnulio mazgai, (Į Vėžio-Ožiaragio ašį),  svarbu prisitaikyti prie šių pokyčių, įvažiuoti į naujas vėžes. Šiuo metu užpildyti yra keturi zodiako ženklai: Skorpionas (jame mėnesio pradžioje bus Merkurijus ir Venera), Šaulys (jame yra Jupiteris, didžiąją mėnesio dalį bus Saulė bei Merkurijus), Ožiaragis (jame yra Saturnas ir Plutonas bei mėnesio gale į jį pereis ir Saulė), ir Žuvys (jomis keliauja Neptūnas bei Marsas). Taigi mėnesio pradžioje labiau jausis Skorpiono-Šaulio akcentai, o mėnesio pabaigoje – Ožiaragio-Šaulio-Žuvų.

Taigi gruodį būtų galima suskirstyti į tris dalis, kurios gana skirtingos.

I dalis (1-6d.) Intravertiškoji. Sulėtinkite tempą

Vis tiek laikotarpis netinkamas jokiems svarbiems darbams, sprendimams, pirkiniams ar investicijoms. Energija išsikvėpusi, netgi pristabdyta, atgręžta į vidų  – ne tik dėl seno Mėnulio, bet ir dėl Merkurijaus retrogradinio judėjimo, taigi pirkiniai (ypač technikos, susijusios su komunikacija – telefonų, kompiuterių,automobilių) būtų nesavalaikiai, o pasitarimuose ar sandėriuose sunkiau susikalbėti, suprasti vieniems kitus. Tad visai gerai būtų sulėtinti darbų tempą, padirbėti su jau turima informacija, galbūt ją susisteminti., pasigilinti į savo vidinį pasaulį (Merkurijus bei Venera Skorpione tam padės). 4-5 dienos visai neblogos darbų užbaigimui, rezultatų apibendrinimui, senos informacijos, kontaktų peržiūrai, dvasinėms praktikoms, savianalizei.

II dalis (7-21d.) Veržlioji. Įkvepianti, kūrybinga jaunatis Šaulyje

7d., 09:20val., jaunatis Šaulyje. Kaip ją sutikti? Energingai, džiugiai, pakylėtai, bet vis dėlto neskubant ištaškyti energijos ir sumanymų, neužsisvaiginant iliuzijomis. Jaunatis turės didelę dinamiką, rodos, atlaisvins varžtus, trukdžiusius judėti į priekį: 6d.Merkurijus pasisuks tiesiaieigiai, o 7d.Marso-Neptūno jungtis Žuvyse  veiks kaip galingas užtaisas, duodantis jėgų, polėkio, įkvėpimo. Nukreipkite tą impulsąį tai, kas jums svarbiausia. Vis dėlto svarbu pasitelkti savidiscipliną suvaldant tokią intensyvią energiją.

Kada gi svajoti, jei ne tokiu momentu? Kada gi pažvelgti iš plačios perspektyvos? Leiskite svajonėms jus pakylėti, tačiau neskubėkite apie jas kalbėti – duokite sau ir joms laiko subręsti (vis dėlto 6d. Saulės-Neptūno kvadratūra gali paskatinti iliuzijas, emocijų pliūpsnius, polinkį svaigintis, tiek sumenkinti, tiek pervertinti savo jėgas, tad svarbu siekti atskirti pelus nuo grūdų, realiai įvertinti savo galimybes).

Tai labai kūrybinga jaunatis, labai palanki menininkams bei dvasiniams praktikams. Kita vertus, šį jaunatis suteiks energijos bei tikėjimo net ir labiausiai apsnūdusiems. Tegu visuose prabus kūrėjas!  Vis dėlto svarbu įdėti pastangų šią veržlią, įkvepiančią energiją  nukreipti tinkama linkme, kad ji neimtų griauti, kelti nerimo, įtampų, ypač emociškai ir taip nestabiliems žmonėms. Taigi gerai pradėti sportuoti, apskritai daugiau judėti. Galbūt eisite į sporto salę, galbūt pasirinksite jogą ar šokius. Viskas gerai, tik judėkite, įsileiskite į  savo gyvenimą kūrybą.

Visas šis laikotarpis palankus naujų darbų pradžiai, studijoms, kelionėms, svarbiems pirkiniams, įvairiems susirinkimams, pasitarimams, sutartims sudaryti,  imti sportuoti, realizuoti kūrybinius bei socialinius projektus. Jis turi didelę augimo, pakilumo jėgą. Aktyvias energijas bei ekstravertiškumą, filosofinį požiūrį į gyvenimą dar labiau sustiprins Merkurijus, 13d. pereidamas į Šaulį.

Šis laikotarpis ypač palankus ugnies bei oro ženklų atstovams.

III dalis (22-31d.) Santūrumas ir gelmė. Strategija ir intuicija, tvarka ir jaukumas, inteligencija ir efektyvumas

22d. Saulė pereis į Ožiaragį ir šis ženklas įgis svorį: greta šauliško optimizmo taps svarbios ožiaragiškos savybės – ištikimybė, pareigingumas, nusikreipimas į tikslą, tvarka. Natūrau, jog ją norėsis įsivesti ir namie, ir darbo vietoje. Tvarka taps kur kas svarbesnė nei įprastai šiuo metu, juk Ožiaragyje, savo būste, yra ir Saturnas, kurį Saulė dar labiau išryškins, bet ir Plutonas. Kita vertus, vyksmą lėtins ir atgal gręžiotis skatins Besileidžiantis karminis Mėnulio mazgas.

Gražiai derės  šiuo laikotarpiu Marsas bei Neptūnas Žuvyse su Saule, Saturnu bei Plutonu Ožiaragyje. Tai suteiks ir dvasingumo  bei kūrybinio įkvėpimo, ir rimtumo, patikimumo. Geras laikas išgryninti strategiją bei tikslus, esmines vertybes, pasitikrinti jas savo intuicija.

  • 17d. Marso-Plutono sekstilis suteiks energijos, drąsos, valios impulsą, palankų verslo operacijoms, sportui.
  • 21d. Veneros-Neptūno trinas skatins subtilius jausmus, įkvėptą kūrybą bei gilias dvasines praktikas, ypač palankus menams, jogai, meditacijai, romantiškiems meilės ryšiams.
  • 28d. Veneros-Plutono sekstilis  santykiams suteiks aistros ir romantikos. Palankus jis ir verslo operacijoms, kam tai aktualu šventiniu laikotarpiu.

Šventinis laikotarpis palankus  pabūti su artimaisiais, patikimais, laiko išbandytais draugais, apsilankyti kultūriniuose renginiuose.  Kylantis karminis mazgas Vėžyje kreips jaukumo, šeimyniškumo link – tai prasminga ugdyti šiuo metu. Santūri prabanga bei subtilūs menai, inteligencija, kultūringas bendravimas, kamerinė aplinka arba vieši kultūriniai renginiai – šių metų šventės kodas. Geriau mažiau, bet kokybiškai.  Jei didelėse kompanijose, tai koncertuose, parodų galerijose, teatruose – kutūrinėje erdvėje.

Šventinės puošmenos turėtų būti struktūriškesnės, rafinuotos, gali būti su egzotiškais akcentais, vyrauti rudos, geltonos, tamsiai mėlynos, bordinės gilūs, sodrūs atspalviai.

Šis laikotarpis palankesnis žemės bei vandens ženklų atstovams.