Kaip geriausia sutikti lapkričio jaunatį?

Astrologinės prognozės ir rekomendacijos
5 Lap 2018

Kaip geriausiai sutikti lapkričio jaunatį?

/
Posted By

Magiškoji jaunatis Skorpione

1.Sutikite jaunatį kuo sąmoningiau. Lapkričio  jaunatis bus 7d., 18:02 val., taigi daugelis jau bus grįžę iš darbo arba pakeliui iš jo. Svarbu, kad jaunaties momentu imtų viršų ne nuovargis ar susirūpinimas buitiniais rūpesčiais, o sąmoningumas, atsigręžimasį esmines savo aktualijas, įsiklausymas į save. Šią jaunatį tai ypač svarbu – tai labai stipri, magiška jaunatis, galinti daug ką keisti jūsų gyvenime (susijusi su svarbiais Jupiterio bei Urano pozicijų pokyčiais). Atraskite laiko savo tikrajai savasčiai suvokti, nes kitaip ateinantį mėnesį ir suksitės kaip voverė rate. Nesakau, kad serialas atsipalaidavimui po darbo yra blogai, tačiau geriau ne šios jaunaties vakarą. Kurkite savo gyvenimo scenarijų, o ne gyvenkite svetimu.

2.Įsiklausykite į save ir savo poreikius. Lapkričio jaunatis atveria vidinės jėgos temą. Tad atsigręžkite į savo vidinę jėgą, išdrįskite pamatyti, kiek jos turite/neturite. Kiek gyvenate pagal kitų scenarijus ir lūkesčius ir kiek išdrįstatė išreikšti savuosius? Koks jūsų patencialas? Jūs džiaugiatės savo vidine jėga ar bijote jos? Jūs apskritai suvokiate savo energetiką? Mokate kaupti vidinę jėgą? O gal švaistote ją niekniekiams? Jei taip, tai kokiems? Per kur ją labiausiai gaunate ir per kur labiausiai prarandate?

3.Atsigręžkite į galimybes, o ne į kliūtis: nesileiskite įpainiojami į ginčus, svetimas istorijas, santykius su laiką ir energiją ėdančiais žmonėmis – tektų tame narpliotis didžiąją mėnesio dalį.  Kita vertus, ši jaunatis pasižymi didele transformacijos galia, galimybe suvokti savo silpnybes bei jas tranformuoti į jėgą, ji labai palanki ugdyti energetinėms praktikoms, įžvalgai, intuicijai, estrasensiniams gebėjimams – tam, ką vadina magija. Bet iš esmės kas yra magija? Tai darbas energijų lygmenyje. Taigi imkitės tranformuoti savo ydas į dorybes: bailumą į drąsą, neapykantą – į meilę, ištežimą – į susitelkimą, menkumą – į orumą, prisitaikėliškumą – į savarankumą.

 4.Leiskite sau drąsiai svajoti, vizualizuoti, kad jau turite tai, ko trokštate (tačiau neskubėkite apie tai kalbėti). Lapkričio jaunatis tam labiausiai tinkama – tai ypač magiškas metas. Išdrįskite drąsiai svajoti, pakvieskite savo jėgą. Leiskite sau pamatyti save drąsų/drąsią, galingą, gebantį suvaldyti savo jėgą, aistrą, gausą, taip pat ir finansinę (labai svarbu tai darant neabejoti, nes abejonė sunaikina tai, kas jau buvo sukurta).

5.Lapkričio jaunaties tema – vidinė jėga, magija, aistra bei stambūs finansai. Visa tai yra intensyvi, ekstremali energija – jos dauguma taip trokšta, bet drauge ir bijo. Kodėl? Būtent dėl jos stiprumo, ekstremalumo, dėl baimės, kad nesuvaldys: kas tai bebūtų, ar tas iš dangaus nukritęs milijonas, ar įsiplieskusi galinga aistra, ar atsivėrusios ypatingosios galios (aiškiaregystė ir panašios). Visų pirma svarbu suvokti, ar iš viso to norite ir kiek to norite savo gyvenime – šiek tiek, vidutiniškai, daug. Ir prisiimti už tai atsakomybę, nes didelės galios neša ir didelius iššūkius. Todėl ypač svarbu šį vakarą išdrįsti būti savimi, suvokti, ko jums iš tiesų reikia, ir pasakyti sau, kad suvaldysite tuos resursus, kuriuos norite prikviesti į savo gyvenimą, kuriems esate pribrendę.

Drąsa, gebėjimas pritraukti bei suvaldyti dideles svetimas energijas, transformacijos jėga, stiprybė ekstremaliose situacijose, maginiai gebėjimai, aistra gyventi ryškiai, galingai – tai jaunaties Skorpione temos ir šis metas pats geriausias minėtoms savybėms suvokti, stiprinti, jei jums tai yra svarbu. Apskritai šis metas palankus stipriems žmonėms, nebijantiems nei savo, nei  svetimos jėgos, išdrįstantiems pasitikti gyvenimo iššūkius bei juos suvaldyti, nesutrikti ekstremaliose situacijose, pasitikintiems savimi bei pasaulio prasmingumu, pasirengusiems dideliems darbams.

Pažadink magą savyje, pažadink savo vidinę šviesą, ugnį savyje ir augink ją, puoselėk. Išdrįsk pasakyti „ne“ tam, kas tave alina: žalingiems įpročiams, įkyriems žmonėms, neprasmingoms, tuščioms veikloms, menkumui ir baimėms. Pasakyk „taip“ savo savasčiai, savo vidiniam magui, vidinei jėgai, pasveikink ją.

O jei konkrečiai?

Tai puikus metas

  • imti sportuoti, lankyti kovų menus;
  • kurti verslo planus, pradėti verslą,
  • siekti savarankumo, ugdytis drąsą;
  • tvarkyti finansinius reikalus, įvesti tvarką šioje srityje;
  • išmokti apginti savo interesus su ramia drąsa ir tikrumu;
  • imti medituoti, lankyti jogą, daugiau dėmesio skirti dvasinėms praktikoms,
  • lavintis įžvalgą, intuiciją,
  • mokytis dirbti energijų lygmenyje.