Lapkritis - esminių pokyčių mėnuo

Astrologinė lapkričio prognozė
Lapkričio astrologinės prognozės
2 Lap 2018

Lapkritis – esminių pokyčių mėnuo

/
Posted By

Galima būtų pasakyti, kad šį lapkritį vyks esminiai metų pokyčiai - astrologine prasme daug svarbesni nei per kalendorinius Naujuosius metus. Kodėl?

Naujieji metai lapkričio 8 dieną?

Jupiteris, didžiausioji Saulės sistemos planeta, susijusi su sėkme bei plėtra, lapkričio 8-ąją pereis iš Skorpiono į Šaulį, o juk kinų kalendoriuje su Jupiterio pozicijos keitimusi ženkle ir siejami Naujieji metai. Tad galima sakyti, kad iš esmės keisis metų astrolopginis fonas, iš esmės ims įsigalėti Šerno metų charakteristikos (kurias ir reiškia Jupiterio padėtis Šaulio zodiako ženkle).

Mėnesio pradžioje vyraus vandens stichija, tačiau nuo antrosios dekados veržliai įsigalės, vis stiprėdama ugnies stichija.

Tai galingas metas, palankus veržliems, ryžtingiems, pasirengusiems veikti, atviriems pasauliui, plačių užmojų žmonėms, žinantiems, ko nori, gebantiems žvelgti plačiai - toliau savo daržo. Tad jei nori sėkmės, UŽDEK SAVO UGNĮ. IR JĄ SUVALDYK.

Lapkričio astrologinės aktualijos

Šį lapkritį pagal astrologinius akcentus būtų galima suskirstyti į 4 dalis.

I dalis. 1-7 d. Atoslūgis. Filosofinis žvilgsnis.

Nuo mėnesio pradžios iki jaunaties (7 dienos). Mėnulis senas, didelė planetų sankaupa Skorpione. Astrologiškai tai atoslūgio metas, keliantis pabaigos nuotaikas, visai tinkančias išėjusiųjų paminėjimui, filosofiniam žvilgsniui į gyvenimą. Tam ir reikėtų šį laiką skirti - jis netinkamas naujiems darbams.

II dalis. 7-16d. Ugninga jaunatis. Pažadink savo drąsą ir gyvenimo aistrą.

Kodėl? Ne tik dėl to, jog aistringame Skorpiono ženkle, jungiančiame ugnį ir vandenį, susitiks Saulė ir Mėnulis, bet ir todėl, jog beveik tuo pačiu metu į ugnies stichijos ženklus pereis dvi tolimesnės planetos, darančios didelę įtaką laikotarpio fonui:

  • Uranas (6d.)
  • Jupiteris (8d.).

Taigi astrologiniame fone taps išryškinta ugnies stichija. O kartu su ja ir tokios savybės kaip drąsa, veržlumas, optimizmas, pakilumas. Tiesa, šios savybės įsigalės palaipsniui, kartu su augančia jaunatimi, pilną jėgą įgydamos su Saulės perėjimu į Šaulį (22d.). Taigi į šias savybes ir reikėtų atsigręžti, įsileisti į savo gyvenimą, tiesa, vengiant neigiamų Šaulio savybių, avantiūrizmo, savo galimybių pervertinimo.

III dalis. 16-22d. Venera pirmyn, Merkurijus atgal. Ir ko verta pasimokyti iš Vėžio?

16-17 dienomis įvyks stebėtinai daug planetų pokyčių:

  • Marsas pereis į Žuvis (16d.),
  • Venera taps direkcinė (16d.),
  • Merkurijus, atvirkščiai, retrogradinis (17d.).
  • Tačiau svarbiausias pokytis - Karminiai mazgai pereis iš Liūto-Vandenio ašies į Vėžio-Ožiaragio ašį (16d.).

Evoliucinės programos estafetę Liūtas perduos Vėžiui, o praeities apribojimų - Vandenis Ožiaragiui.  Ką gi tai reiškia konkrečiai? Kad norint būti sėkmingam evoliucinaime procese reikia orientuotis į  "vėžiškas" savybes kaip švelnumas, jautra, gyvybės puoselėjimas, takumas, psichologijos išmanymas, meilė šeimai, giminei, pagarba gimtinei, tradicijoms, o "ožiaragiškos" savybės kaip perdėtas tikslo siekimas, neatsižvelgaint į psichologinius faktorius, formalumas ar biurokratiškumas būtų stabdomas, to nereikėtų pernelyg sureikšminti.

16 dieną Venera taps direkcinė ir tai atvers kelius meilei reikštis laisviau, išvaduos iš gręžiojimosi atgal, įvairių provokacijų, o moteris - iš abejonių savo žavesiu, moteriškumu.  Tad lapkričio antroji pusė puiki meilei, sužadėtuvėms, nes Venero bus ir stiprioje pozicijoje - Svarstyklių zodiako ženkle.

Galima būtų sakyti, kad prasidės ir geras metas pirkiniams, tačiau jau kitą dieną,  17-ąją, Merkurijus pasisuks retrogradiškai. O tai gali kelti komunikacijos sunkumų: galimi trikdžiai tvarkant ar pasirašant dokumentus, sudarant sutartis, nesusipratimai pirkimo-pardavimo sandėriuose.

IV dalis. 22-30d. Šauliškoji. Įvaldyk savo ugnį.

Mėnesio paskutinė dekada labai palanki ugnies stichijos žmonėms, plačių polėkių užmojams, tarptautiniam bendravimui, užsienio kelionėms, tačiau svarbu suvaldyti tas ugnines energijas, pasitelkiant atsakingumą, atskiriant entuziazmą nuo avantiūrizmo.

Rekomendacijos:

Labai svarbu ugdytis aktyvumą, optimizmą, džiugumą, platesnį požiūrį į gyvenimą, o to galima įgyti daugiau bendraujant su ugnimi, sportuojant, keliaujant bei studijuojant.

Naujoms iniciatyvoms palankus metas nuo 8 dienos iki mėnesio galo, turint omenyje, kad

  • sutartis, korespondenciją, dokumentus tvarkyti, svarbius susitikimus skirti geriau skirti II laikotarpiu, iki 17 dienos, nes paskui Merkurijus pasisuks retrogradiškai ir gali būti sunkiau susitarti, susikalbėti, bus polinkis abejoti padarytais pasirinkimais ar gali strigti dokumentų tvarkymas.
  • grožiui puoselėti, meilės reikalams, menams palankesnis III ir IV laikotarpis, nes stipri tiesiogiai pasisukusios Veneros pozicija teiks harmoniją santykiams, bus palanki visokeriopam grožio puoselėjimui. Na, Opozicija su Uranu teiks moterims šiokio tokio maištingumo, bet moteriško, žavaus, o meninkams - kūrybinio nerimo, bet vaisingo.
  • Vandens ir Žemės stichijų ženklams (ypač Vėžiui, Skorpionui, Žuvims, Mergelei ir Ožiaragiui) palankesnis II ir III laikotarpiai.
  • Ugnies ir Oro stichijų atstovams (ypač Šauliui, Avinui, Liūtui, Vandeniui ir Svarstyklėms) palankiausias IV laikotarpis, tačiau iš esmės geri ir II,III.