Kas lemia sėkmę Saulei perėjus į Skorpioną?

Astrologinės prognozės: Saulė Skorpione
Skorpionas, astrologinės prognozės
22 Spa 2018

Kas lemia sėkmę, Saulei įėjus į Skorpioną

/
Posted By

Spalio 23 dieną,  14:22val., Saulė pereina iš diplomatiško, taikaus Svarstyklių ženklo į aistringą, paslaptingą  Skorpioną,  kur jau yra Venera, Merkurijus bei Jupiteris. Taigi Skorpionas šiuo metu yra ypač išryškintas. Apie šį ženklą sklinda turbūt daugiausia gąsdinančių gandų, o tai yra puikus, galingas zodiako ženklas, galintis mus daug ko išmokyti. Taigi kam jis palankus ir kam grėsmingas? Ko reikia, norint tikėtis sėkmės, Saulei (ir dar su didžiule planetų draugija) esant Skorpione?

Saulė Skorpione

Saulė, perėjusi į Skorpioną, nukreipia mūsų sąmonę vidinio pasaulio, vidinės jėgos link. Mat Skorpiono ženklą valdo dvi kovinės planetos – Plutonas ir Marsas, susijusios tiek su išorine, tiek su vidine jėga, drąsa, gebėjimu suvaldyti dideles energijas. O egzaltuoja Uranas – su įžvalga ir laisve susijusi planeta.

Kas lemia sėkmę Saulei keliaujant Skorpionu?

Vidinė jėga.  Sėkmę lemia nebe į išoriniai dalykai, diplomatija, etiketas, gero tono bei stiliaus taisyklės (kaip Saulei esant Svarstyklėse), bet į vidinė jėga. Apie ją nekalbama – ji tiesiog juntama. Kaip ją sukaupti?

 • Neplepėti, atsisakyti tuščio bendravimo, nesigirti savo planais. Energija nesukaupiama, jei žmogus ją švaisto šen ir ten. Visų pirma kalbėdamas apie tai, ką darys, išviešindamas savo planus, apskritai plepėdamas, girdamasis. Juolab, kad šiuo metu ir Merkurijus, susijęs su  bendravimu, yra Skorpione, to nereikėtų daryti. O kaip tik pasimokyti iš Skorpiono, to didžiojo mago, kad pirma reikia padaryti veiksmą ir net padarius dar neskubėti apie tai kalbėti, kol rezultatas dar neįsitvirtinęs. Kas jau kas, o Skorpionas gerai žino, kokią griaunančią jėgą turi pavydas, net ir nesuvoktas (tai liaudiškai vadinama nužiūrėjimu), nes pats jaučia labai intensyviai, ir jam įdomu tyrinėti tiek savo, tiek kitų  šešėlinę pusę.
 • Neleisti sau savęs gailėti. Tai tik švaisto energiją, daro žmogų silpnesnį. Pasigraudenti galima, kai viskas einasi neblogai, o  kai išties yra išbandymai, savęs gailėjimas yra prasčiausias sprendimas.Geriau jau pajuokauti iš savo problemų – tą, beje, Skorpionai mėgsta daryti tiek kalbėdami apie savo, tiek apie kitų bėdas. Kaip bebūtų paradoksalu, pajuokavimas leidžia pažvelgti į situaciją iš aukščiau, iš dvasios perspektyvos, pažadinti savyje dvasios karį ir nuspręsti nebebūti auka, pasekme. Aišku, svarbu, kad tas juokas būtų ne piktas, o tiesiog žadinantis, padedantis išlįsti iš graudžių emocijų.
 • Pasitikėti dvasia, jos vedimu, pakviesti ją į savo gyvenimą. Ir pakviesti drąsiai, neabejojant (abejojantis žmogus sunaikina tai, ką jis daro).
 • Prisiimti atsakomybę už savo veiksmus ir jų pasekmes. Atrodytų, kaip galima prisiimti atsakomybę už viską, juk gali būti nenumatytų aplinkybių? Tačiau kai žmogus prisiima atsakomybę, sustiprėja ir jo paties sąmonės, tiek pasąmonės dėmesys, tarsi įvyksta mobilizacija. Kita vertus, atsakingas žmogus gauna rimtesnę reakciją iš aplinkos – tiek iš materialaus, tiek iš dvasios pasaulio.

Įžvalgumas. Norint ugdyti žvalgą, reikalingas neprisirišimas. Didelis noras ar baimė trukdo įžvelgti, kaipgi yra iš tiesų. Tad norint ugdytis įžvalgumą, reikia visų pirma didinti ir neprisirišimą.

Drąsa, gebėjimas nesutrikti ekstremaliose situacijose. Sėkmė, Saulei perėjus į Skorpioną,  labai priklauso nuo drąsos, gebėjimo nepasimesti ekstremaliose situacijose. Todėl visiems gerai turėti nuostatą, kad kas benutiktų, susitvarkysiu su šia situacija, – tada gal ir pačios situacijos neprireiks.  Ir atvirkščiai: jei bijosite, kaip tik gali kilti noras jus gąsdinti, jei jau tam nusitekę.  Tad baimė šiuo laikotarpiu būtų prasčiausias sprendimas. Skorpionas negerbia silpnų ir gailėjimasis jam nebūdingas. Kodėl? nes, jo nuomone, tai paverčia žmones silpnais. Galima diskutuoti, taip yra ar ne, tačiau tokia Skorpiono logika. Ir ją taip pat galima (ir reikėtų) suprasti, norint šį mėnesį sėkmės.

Energijų (taip pat ir aistrų) suvaldymas,  atpažinimas, mokėjimas jas nukreipti norima linkme  Šiuo metu palanku mokytis valdyti savo energijas, dirbti šiame lygmenyje. Tą galima daryti įvairiais būdais: tiek per chatha jogą, tiek kovų menus, ciguną ar dvasines praktikas.

Visi šie dalykai yra aiškūs žmonėms, kurių veiklos susijusios su Skorpiono raiška: stambiesiems verslininkams, magams, chirurgams, kovų menų meistrams. Tad būtų galima pasakyti:

Jei norite sėkmės, Saulei keliaujant Skorpionu, tapkite  magu, dvasios kariu, nindze.

Pageidautina, išvengiant neigiamųjų Skorpiono savybių. O kokios gi jos yra?

Neharmoninga Skorpiono raiška

 • Pavydas
 • Gašlumas, paleistuvavimas bei tai provokuojantis elgesys
 • Kerštingumas
 • Sadizmas, kandumas
 • Kvaišinimasis
 • Perdėta rizika

Norint neprisidirbti sau problemų, reikėtų šias savybes, jei jos išryškėja, transformuoti, „išsikraunant“ per fizinę veiklą arba/ir nukreipti į didelius tikslus, prasmingus iššūkius.

Palankios veiklos, sritys

Skorpiono ženklas susijęs su stambiuoju verslu, chirurgija, kuro bei atliekų perdirbimo pramone, santechnika, kovų menais, jėgos struktūromis, ypač slaptomis, tad šios sritys tampa svarbios, įgauna jėgą. Jei aktualu pradėti veiklas šiose srityse, tam palankus metas.

Kuriems zodiako ženklams palankus metas

Sėkmingesnis šis laikas vandens ženklams – visų pirma Skorpionui, taip pat Vėžiui, Žuvims, pasižymintiems intuicija, mokantiems saugoti paslaptis, aišku, jei tik šie nebus per daug baimingi. Geras taip pat Ožiaragiui, neblogas Mergelei. Sudėtingesnis laikotarpis Liūtui, mėgstančiam veikti atvirai (bent jau iki lapkričio 9d., kol Jupiteris pereis į Šaulį) ir Vandeniui. Jaučiui – jei nesugebės pasitelkti partnerio.

Kas šiuo metu nepopuliaru, neveiksminga?

 • Baimingumas.
 • Manieringumas.
 • Sentimentalumas.
 • Formalumas.
 • Paviršutiniškumas.
 • Naivumas.