Kaip geriausia sutikti spalio jaunatį?

Astrologinės rekomendacijos
spalio jaunatis, astrologinės prognozės, rekomendacijos
8 Spa 2018

Kaip geriausia sutikti spalio jaunatį?

/
Posted By

Netrukus, spalio 9 ryte, bus Mėnulio jaunatis, prasidės naujas ciklas. Ši jaunatis Svarstyklėse, tačiau su gan ryškiu Skorpiono prieskoniu. Kaipgi ją geriausiai būtų sutikti?

Rekomendacijos spalio jaunačiai

1.Kiekvieną jaunatį reikėtų sutikti kuo sąmoningiau. Tai nereiškia, kad būtinai reikia keltis paryčiais, nemiegoti. Na, spalio jaunatis bus 06:47 val., tad daugelis turbūt jau kelsis į darbą. Svarbu, kad atsikėlus, ruošiantis nebūtų perdėto skubėjimo, sumaišties, nervingumo, kad nespėjate, ar ginčų su namiškiais.

2.Kiekvieną jaunatį svarbu sutikti įsiklausant į save ir savo poreikius. Tai nereiškia, kad reikia vengti bendravimo, kitų žmonių, tačiau tą dieną (ypač per jaunaties momentą)  turėtų būti skiriama laiko nurimti ir įsiklausyti į save, atsiverti naujai ateinančiai bangai, pajusti, ką ji jums neša. Spalio jaunatis atveria santykių bei harmonijos temą. Pamąstykite, kokie jūsų poreikiai šioje srityje?  Kas čia gerai? Ką būtų galima tobulinti? Kam atsiverti? Ką gražaus galėtumėte sukurti? Galbūt laikas užmegzti naujus santykius, jei esate vienišas/a, ar atšviežinti esančius, jei jie priblėsę.  Gal laikas užsirašyti į tapybos studiją ar pradėti teatro bei koncertų lankymo sezoną?

3.Kiekvieną jaunatį svarbu koncentruotis, atsigręžti į pozityvius dalykus: į gausą, o ne į trūkumą, į galimybes, o nė į kliūtis. Nes į kur atsigręšite, tai ir turės tendenciją plėtotis visą mėnesį. Tad nenarstykite senų problemų, nesileiskite įpainiojami į ginčus, konfliktus, svetimas istorijas – tektų jose narpliotis didžiąją mėnesio dalį. Nukreipkite pokalbius pozityvumo link arba pasirinkite erdvę, kur susirenka pozityvūs žmonės, o ne bambekliai ir priekabiautojai, kuriems viskas visada blogai. Ši jaunatis  duoda galimybę suvokti saiko svarbą, pamatyti grožį gamtoje, savyje, kituose. Visai gerai nueiti į parodą, teatrą ar kitaip pasigrožėti meno kūriniais. Pajuskite dėkingumą už santykius visiems, su kuriais bendraujate, ir ypač partneriui, pamatykite, kad santykiai yra vertybė, gėris. Taip pat pajuskite  ir dėkingumą už grožį, kuris jus supa. Tada jo daugės jūsų gyvenime.

 4.Leiskite sau svajoti apie tai, ko norėtumėte, galite tai vizualizuoti, įsivaizduoti, kad tai jau turite. Tačiau neskubėkite apie tai kalbėti. Spalio jaunatis puiki pasvajoti apie santykius, kokių norėtumėte, apie būsimą partnerį, jei jo neturite. Taip pat ši jaunatis puiki kurti savo įvaizdį – apskritai pradėti kurti. Pasvajokite, ką nuostabaus norėtumėte sukurti… ir imkitės tai daryti.  Pamatykite, kaip norėtumėte atrodyti ir… imkitės veiksmų. Vieniems gal tai reikš garderobo atnaujimą, kitiems kirpyklą, tretiems tiesiog naujų akcentų sudėjimą.

5.Kiekviena metų jaunatis skirta tam tikrai temai. Spalio jaunatis – santykių, harmonijos, grožio kūrimui savo gyvenime. Todėl visą dieną svarbu išlaikyti pusiausvyrą, saiko jausmą, diplomatiją, pajausti laiką ir vietą, ką kada geriausiai daryti. Šis metas – pats geriausias minėtoms savybėms suvokti, stiprinti.

O jei trumpai

  • Nesipykite, nesivelkite į ginčus, neskubėkite.
  • Išreikškite dėkingumą partneriui (bent jau mintyse, bet geriau garsiai).
  • Pasvajokite apie puikius santykius, grožį savo gyvenime.
  • Pasigrožėkite kuo nors – gamta, menu, žmonėmis.
  • Pamatykite, stenkitės įžvelgti harmoniją, tobulas formas visur aplinkoje.
  • Skirkite dėmesio savo išvaizdai, įvaizdžiui.
  • Nueikite į teatrą, koncertą, pasimatymą ar susitikite su draugais.

Na, pirmoji Mėnulio diena šįkart tęsis labai trumpai,  tik pusvalandį: 07:28 val. prasidės antroji Mėnulio diena, turinti didelę augimo galią. Tad auginkime meilę, grožį, kūrybą, gerus santykius. To visiems ir linkiu.