Spalis - štilis prieš didelius pokyčius

Spalio mėnesio astrologinė prognozė
Spalio astrologinė prognozė
1 Spa 2018

Spalis – štilis prieš didelius pokyčius

/
Posted By

Spalis – gana ramus, gal net rutiniškas mėnuo. Jame nėra kokių nors aštrių pokyčių, įvykiai teka rugsėjį nusistovėjusia linkme. Verta išnaudoti šį laiką pradėtiems darbams plėtoti, susitikimams, savo veiklos pristatymui, o taip pat ir vidinės jėgos kaupimui, pasiruošimui dinamiškam startui, naujoms iniciatyvoms (o gal ir išbandymams), atsiversiantiems lapkričio mėnesį.

Saulė Svarstyklėse

Saulė didžiąją mėnesio dalį bus Svarstyklėse, elegantiškame ir taikiame ženkle, rodos, turėtų būti palanki grožio kūrėjams, diplomatams ir meilės reikalams…

Marso ir Veneros konfliktiška pozicija

Deja, ramų spalio foną bei  taikias svarstykliškas nuotaikas drums  5 dieną retrogradiškai pasisukusi Venera (ir dar Skorpione)  – vers stabčioti, abejoti ir santykiais, ir grožio etalonais: „Kas gražu, kas negražu? Su kuo būti, su kuo nebūti? Kodėl jis tada pasakė tą ir nepasakė ano? Išvis ar myli(iu), ar ne?“ Ir taip toliau, ir taip toliau… Gali iškilti ir senos nuoskaudos tarpusavio santykiuose bei su tuo sukilęs nepasitikėjimas arba slaptas kerštingumas. Reikėtų suvaldyti tiek kandumą, tiek įtarumą, įžeidumą. O jo santykiuose gali būti nemaža. Moterims gali kilti noras apskritai užsiverti, trauktis nuo santykių arba atsitverti ironijos siena, kandžiai kerštauti. Vyrams – imti maištauti, kovoti už laisvę ten, kur reikia ir kur visai nėra reikalo (Marsas mėnesio pradžioje Vandenyje bus šalia besileidžiančio karminio mazgo bei Lilit – taigi ir pristabdytas, ir keliantis pagundas, išryškinantis kompleksus).  Tad tokios pozicijos nežada idiliškų santykių, o kaip tik gali paskatinti neištikimybę ar santykių trūkinėjimą. Tad reikia išminties bei nuosaikumo, norint išlaikyti gerus santykius, tada spalis gali būti visai neblogas, o smulkios provokacijos, pasierzinimas tarpusavyje tiesiog suteiks santykiams aštresnį prieskonį ir tiek.

Saulė Skorpione

Kuo toliau, tuo daugiau planetų spalio mėnesį ims tvenktis Skorpione. – prie ten jau esančio Jupiterio ir Veneros 10d. prisišlies Merkurijus, o nuo 23d. į Skorpioną pereis ir Saulė, tad mėnesio pabaiga  bus  superskorpioniška.  Pats laikas kurti slaptus planus, brandinti genialias verslo idėjas, sumanymus, ruoštis šuoliui, naujų darbų pradžiai.

Trys  spalio dekados

I dekada – seniems darbams tęsti ar pabaigti (Mėnulis gana senas, nelabai tinkamas naujiems darbams). 9 dieną bus jaunatis, pradedanti naują ciklą.

II  dekada – gana harmoniga, turinti augimo jėgą, palanki naujai veiklai, susitikimams, veiklos pristatymui, tačiau ne stambiems pirkiniams ar svarbiems meilės įvykiams (Venera retrogradinė). Svarbu diplomatija, gero tono taisyklės, gebėjimas save pristatyti visuomenėje. Ši dekada palankesnė oro ir ugnies ženklams.

III dekada – skorpioniškoji. Norint sėkmės reikia mokėti išlaikyti paslaptis,  sukaupti vidinę jėgą. Sėkmė priklauso nebe nuo etiketo taisyklių ar formalių reikalavimų, o nuo drąsos, vidinės jėgos, gebėjimo nepasimesti ekstremaliose situacijose. Ši dekada palanki verslo operacijoms, ekstremaliam sportui ir panašiems dalykams. Tai geras laikas vandens ir žemės ženklams.

Rekomendacijos

  • Panaudokite šį mėnesį santykiams stiprinti (arba bent jau įdėkite pastangų jų nesugadinti, ypač su partneriu).
  • Pasirūpinkite tinkamu įvaizdžiu.
  • Susilaikykite nuo didellių pirkinių – jie gali būti nesavalaikiai.
  • Kurkite verslo/veiklos planus, tačiau neskubėkite apie juos kalbėti.
  • Skirkite laiko dvasinėms praktikoms, vidinės jėgos ugdymui – tai perspektyvu, ypač antrąją mėnesio pusę.