Venera Skorpione - kovinga ir laisva. Moterys irgi?

Kaip panaudoti šią gana sudėtingą poziciją?
Venera Skorpione
12 Rgs 2018

Venera Skorpione – kovinga ir laisva. Moterys irgi?

/
Posted By

Rugsėjo 9 dieną Venera perėjo iš Svarstyklių (kuriose buvo nuo rugpjūčio 7 dienos) į Skorpioną (kuriame bus iki lapkričio 1 dienos). Ką gi tai reiškia? Veneros pozicijos kitimas labiausiai veikia moteris (kinta pati moteriškumo raiška), tačiau daro įtaką ir vyrams –  meilės, santykių, grožio, gerovės reikaluose, nes šios sritys yra globojamos Veneros.

Venera Svarstyklėse

Venera – planeta, susijusi su meile, grožiu, moteriškumu. Svarstyklėse ji buvo savo namuose, stiprioje pozicijoje. Tai reiškia, kad išryškinamos moteriškosios savybės – taikumas, grakštumas, harmonija, elegancija.  Tokiu metu moterims lengviau būti moteriškoms, lengviau ir išreikšti savo moteriškumą, skleisti meilę harmoniją, norisi puoštis, gražinti save bei aplinką. Tai metas, palankus  (jei kiti faktoriai neprieštarauja) meilės pasimatymams, sužadėtuvėms, vestuvėms.

Venera Skorpione

Venerai perėjus į Skorpioną, situacija ženklai keičiasi. Venera atsiduria ekstremalių situacijų ženkle Skorpione, kur valdo Plutonas – aistros, transformacijos, galingų, ekstremalių energijų planeta – ir egzaltuoja Uranas – laisvės, staigių permainų planeta. Tokia Veneros pozicija yra komplikuota, gali kelti kompleksus, susijusius su moteriškumu: rodos, būti vien moteriškai neužtenka – reikia tą moteriškumą išreikšti kažkaip su jėga, aistringai, ryškiai, kovingai. Astrologine prasme tai silpna Veneros pozicija, ji čia tarytum išremta – kaip gražuolė, atsidūrusi slapto karo zonoje, transformacijos erdvėje. Taigi moteriškumui sunkiau reikštis tiesiog, taikiąja puse, švelniai – norisi iššūkių ir provokacijų. Čia Venera iš švelnios gražuolės tampa aistringa, paslaptinga gundytoja, kovotoja.

Veneros Skorpione keliami pavojai

Vienas dalykas – didesnis poinkis į riziką, situacijų dramatizavimą, sunkiau suvaldomos aistros, todėl gali būti prarastas atsargumas, nepagalvojus apie trumpalaikės aistros pasekmes, bei suvoktas ar nesuvoktas mėgavimasis kančiomis. Taigi reikėtų patausoti santykius, moterims – reputaciją, pasisaugoti rizikingų intymių santykių, suvaldyti per didelį polinkį provokuoti savo elgesiu, apranga, užuominomis. Dėl to galite būti palaikytomis labiau lengvo elgesio, nei iš tiesų esate.

Kitas dalykas – moterys gali tapti kiek grubesnės, jau nekalbant apie tai, kad kovingos. Juolab, kad rugsėjo 12 dieną Venera formuoja opozicijos aspektą į Uraną – tai kelia dar didesnį norą maištauti, o galbūt ir nuvertinti ar net  nutraukti turimus santykius. O spalio pražioje Venera artės į kvadratūros aspektą su Marsu, tad tikėtina, jog batalijos tarp lyčių sustiprės, kaip ir aiškinimasis, kuri yra geresnė, pranašesnė. Tokios diskusijos šiaip jau niekur neveda, bet kartais suteikia gyvenimui prieskonių, „pipirų“, kad nebūtų pernelyg saldu.

Trečias Veneros Skorpione pozicijos trūkumas yra padidėjęs savininkiškumas, pavydas ar kerštingumas, kai sau leidžiama daugiau, o partnerį norima kontroliuoti, pajungti savo valiai (tai galioja abiem pusėms).  To taip pat reikėtų vengti, norint išsaugoti ilgalaikius sėkmingus santykius.

Tačiau yra ir privalumų

Venera Skorpione įgyja jėgos, nepriklausomybės. Ji skatina laisvei, mažiau priklausyti nuo aplinkinių nuomonės, atsiverti permainoms, transformacijai. Jei  tam atėjo laikas – atsisakyti nereikalingų santykių, slegiančių ryšių. Moteris sunkiau pagąsdinti, išnaudoti, jos pasiryžusios kautis,  duoti atkirtį skriaudėjams – tokia harmoninga šios pozicijos raiška (neharmoninga būtų kaip tik ieškoti kančios, ją sureikšminant, kaip stiprią emociją).

Kitas dalykas – tokia pozicija gali paskatinti išlįsti iš buities, rutinos tas, kurios pernelyg į ją įlindusios, pasigilinti į pasaulio paslaptis, galų gale atsigręžti į savo vidinę jėgą, atrasti dvasios karį savyje. Galbūt sugalvosite lankyti kovų menus, šokti su parašiutu ar išbandysite kitokias ekstremalias pramogas, išjudinančias kraują gyslose, suteikiančias adrenalino. Tokie sumanymai, pomėgiai būtų normalus atliepimas į Veneros Skorpione energijas tiek iš vyrų, tiek iš moterų pusės. Tai daug geriau, nei kelti audras namuose ar daryti dramas iš menkniekio, nes norisi ryškių emocijų.

Trečias dalykas – ši pozicija skatina įnešti į santykius paslapties, aistros:  nebetenkina paviršutiniški ar tik buitimi besiremiantys ryšiai. Jei santykiai priblėsę, tapę rutina, pats laikas į juos įpūsti aistrą, paieškoti juose gelmės, paslapties. Galbūt tiesiog paskirti slaptą pasimatymą savo vyrui ar žmonai? (Venera Skorpione mėgsta  paslaptis). Rugsėjo 12 dieną susiformavęs Veneros ir Saturno sekstilio aspektas padės sutvirtinti tuos santykius, kurie yra išties gilūs, esminiai, remiasi ne tik buitiniais ryšiais, bet dvasiniu artumu, giliais jausmais.

Reziume

Taigi galima sakyti, kad moterys tampa šiek tiek amazonėmis (arba užsinori tokiomis tapti) – net tos, kurioms tai visai nebūdinga. Svarbu nepersistengti su provokacijomis, nedeginti tiltų ir netampyti liūto už ūsų. Nekovoti su tais, kurie jus myli ir palaiko. Kita vertus, atrasti drąsos padaryti tai, ko iki šiol nedrįsote, ir tuo pasidžiaugti.