Kokias paslaptis slepia Mėnulio dienos?

Planuojant darbus labai svarbu atsižvelgti į Mėnulio dienas
Mėnulio dienos, Mėnulio ciklas, Mėnulio mėnuo
3 Rgs 2018

Kokias paslaptis slepia Mėnulio dienos?

/
Posted By

Dažnai kyla klausimas, kokią dieną geriausiai pasirinkti svarbiems darbams? Tam yra daug faktorių - svarbi jų visuma. Tačiau vienas yra paprastas ir gana lengvai prieinamas visiems. Ir labai svarbus. Tai yra Mėnulio dienos. Detalūs jų aprašai mus pasiekė iš Avestos (persų astrologijos) tradicijos, paaiškinančos, kokios dienos labiausiai tinka sandėriams ar pirkiniams, kokios vedyboms, o per kokias geriau nesiimti jokių svarbių darbų. Tai ne mistika - ši informacija remiasi ne tik šmtamečiais stebėjimais, bet ir logiškais paaiškinimais, kodėl.

Kodėl Mėnulio dienos tokios svarbios?

Todėl, kad jos susijusios ne tik su Mėnuliu, bet su Saulės ir Mėnulio santykiu.

Kiekvienas mėnuo  - nuo jaunaties iki jaunaties - yra tarsi mažas gyvenimas, turintis gimimą (jaunaties momentas, Saulės ir Mėnulio jungtis), augimą, brandą ir nykimą. Visose kalendorinėse sistemose remiamasi Mėnulio fazėmis, ir visi jas žino - kaip ir  tai, kad pilnatis įtemptas metas  (daugiau traumų, emociškai nestabilūs žmonės linkę isterikuoti ir panašiai), tačiau Avesta pateikia ne tik keturių Mėnulio fazių, bet ir kiekvienos Mėnulio dienos charakteristiką, rekomendacijas.  Todėl esame dėkingi Avestos tradicijai ir P.Globai, atskleidusiam Mėnulio dienų paslaptį visiems.

Saulė - sąmonė, Mėnulis - pasąmonė

Taigi Mėnulio diena išreiškia tam tikrą santykį, atstumą tarp Saulės ir Mėnulio. Tas aspektas - o taip pat ir Saulės bei Mėnulio santykis -  gali būti harmoningas, palaikantis arba neharmoningas, griaunantis. Saulė žmogaus gyvenime išreiškia sąmonę, tvėrimo principą, o Mėnulis - pasąmonę, realizaciją. Tai tarytum karalius ir karalienė savo valdose, žvelgiant iš Žemės. Taigi Mėnuliui keliaujant ratą atlink Saulę susiformuoja tiek gerų aspektų, tiek blogų.

  • Kai tarp Saulės ir Mėnulio formuojasi geras santykis (aspektas), tokios dienos yra harmoningos Mėnulio dienos. Kodėl? Nes tada sąmonė su pasąmone bendradarbiauja, taigi geresnė intuicija, geresnis ir žmonių savitarpio supratimas, lengviau realizuoti sumanymus, daug kas klostosi tarytum savaime.
  • Kai santykis tarp Saulės ir Mėnulio blogas (o taip nutinka per fazės lūžį, neharmoningomis  Mėnulio dienomis) - sąmonė su pasąmone "nesusikalba", daroma apmaudžių klaidų, sunkiau suprasti ir vieniems kitus, sumanymų realizacijai iškyla kliūčių, kurias tenka šturmuoti eikvojant daug jėgų.
  • Kita vertus, Mėnulio ciklo pradžioje  (3 pirmos dienos) ir pabaigoje (3 paskutinės dienos), kai yra labai jaunas arba labai senas, Mėnulis per silpnas palaikyti tuo metu pradėtus darbus. Pradėti darbus tuo metu nepalanku - tai būtų panašu, kaip stengtis pakelti bangą atoslūgio metu: neišmintinga tai daryti. Beje, kas bebūtų šnekama apie astrologiją,  paanalizavus matyti, kad stambios, įtakingos  institucijos - tiek verslo, tiek politikos ir panašios -  dažniausiai pasirenka veiksmams stiprias Mėnulio dienas, taigi naudojasi astrologijos žiniomis.

Geriausios ir blogiausios Mėnulio dienos

Geriausios Mėnulio dienos, palankios daugeliui veiklų, darbų pradžiai, yra   6 (Vaivorykštės), 10 (Fontano), 14 (Trimito), 16 (Balandžio), 17 (Vynuogių kekės), 20 (Erelio), 21 (Žirgų kaimenės), 24 (Meškos).

Prasčiausios Mėnulio dienos, nepalankios didelių darbų pradžiai, svarbiems susitikimams, renginiams,  pirkiniams, yra 9 (Šikšnosparnio), 15 (Gyvatės), 19 (Voro), 23 (Krokodilo), 26 (Varlės), 29 (Hidros).

Avestos tradicijoje duoti dienų simboliai nėra tik paveikslėliai - juose slypi gili prasmė, svarbi informacija apie dienos charakteristiką, kas palanku ir nepalanku daryti tą dieną.

Dabar www.astrodaiva.com  svetainėje, galite rasti visas Mėnulio bei Saulės dienų charakteristikas, taip pat pradžios puslapyje pasižiūrėti, kokia gi šiandien yra Mėnulio ir Saulės diena.

Visų Mėnulio dienų charakteristikas rasite čia:

Visų  2018 metų Mėnulio dienas bei kitą informaciją galite rasti  N.Gabijos Wolmer "Didžiajame astrologiniame 2018 Mėnulio kalendoriuje".