Rugsėjis - puikus, darbingas mėnuo

Rugsėjo mėnesio astrologinė prognozė
rugsėjo astrologinė prognozė
31 Rgp 2018

Rugsėjis – puikus, darbingas mėnuo

/
Posted By

Rugsėjį verta ir pasidžiaugti grožiu, ir imtis veiklos

Rugsėjis – puikus mėnuo ir santykiams, ir įvairiai veiklai. Reikėtų nesnausti, išnaudoti šį efektyvų, darbingą metą veiklos planavimui, strategavimui,  naujų darbų pradžiai, svarbiems susitikimams, santykių užmezgimui bei stiprinimui. Šis metas palankus ir verslui bei amatams bei didesniems pirkiniams. Galėsite daug lengviau nei įprastai dirbti net ir rutininius darbus, atikti tai, kam ilgai neprisiruošėte – tiesiog daugiau ir energijos, ir galimybių, koncentracijos bei ištvermės. Kodėl?

  • Nuslūgo užtemimų sukelta įtampa, nesusiformuos jokių svarbesnių sunkesnių aspektų, formuojančių kliūtis.
  • Visos artimosios planetos bei Jupiteris juda pirmyn.
  • Saulė didžiąją mėnesio dalį darbingame Mergelės ženkle, palaikoma Urano Jautyje ir Saturno Ožiaragyje. Jie sudaro vadinamąjį Žemės trigoną, palankų praktiškiems darbams, finansams, gerovei kurti.
  • Jupiteris   12 dieną formuoja  gerą aspektą, sekstilį, į Plutoną, atverdamas kelius sėkmei. Šio aspekto poveikis apima beveik visą mėnesį (nuo 3 iki 22 dienos).

Šį rugsėjį galima labai aiškiai suskirstyti į tris dalis, dekadas.

Pirmoji dekada pati harmoningiausia –  efektyvi, darbinga

Pirmoji dekada turbūt pati sėkmingiausia, palanki ir darbui, mokslams, ir sveikatingumui (stiprus bei harmoningas Mergelės ženklas), ir grožiui, santykiams puoselėti (stipri Venera – Svarstyklėse), ir verslui, sportui bei kitai aktyviai veiklai, reikalaujančiai ryžto, drąsos, strategijos (stiprus Marsas – Ožiaragyje). Lengva bus susitelkti į svarbiausius tikslus ir darbuotis jų siekiant. Moterims lengva būti moteriškoms, o vyrams vyriškiems.

Ši dekada ypač sėkminga žemės ženklams.

Antroji dekada – kontraversiška: darbinga, sėkminga veikliems ir drąsiems, tačiau sproginėjanti

Antrąją dekadą Žemės stichija bus tebestipri, sėkminga, o mąstymas pakryps dar praktiškesne linkme (6d. 5 Mergelę pereis ir Merkurijus). Lengviau bus dirbti su informacija, spręsti praktines užduotis.

Santykiuose harmonijos, švelnumo,  taikumo pereikį pakeis geriausiu atveju aistra, gilesnių dalykų poreikis, prasčiausiu – kandumas bei polinkis į dramas (Venera 9d. pereina į Skorpioną).

Valia, polinkis veikti bus ne tiek stiprus ir koncentruotas, kiek laisvamaniškas (Marsas  11d. pereina į Vandenį). Tai palanku savarankiai veiklai, laisvai samdomiems darbuotojams (bus tendencija ar noras pereiti į tokią veiklą – sunkiau pakęsti nurodymus iš viršaus, hierarchiją) arba komandiniam darbui.

Jupiterio ir Plutono sekstilis daro šią dekadą ypač sėkmingą mokslams, studijoms, kelionėms, užsienio kontaktams bei verslo (ypač tarptautinio) operacijoms, taip pat ir dvasinėms bei energetinėms praktikoms, kovų menams.

Tačiau vertėtų atkreipti dėmesį į traumatingą 19 dienos Marso ir Urano aspektą, kuris veiks didžiąją dekados dalį (13-22 dienomis). Tuo metu reikėtų atsargiau vairuoti,  apdairiau elgtis su elektra, vengti arogantiško, ekscentriško elgesio, audringų ir net agresyvių  ginčų (kam gali būti nemažas polinkis). Galima sakyti, kad tai sprogimų aspektas – tiek tiesiogine, tiek perkeltine prasme. Taigi pasistenkite nesproginėti ir nebūti šalia sproginėjančiųjų. Tada dekada bus visai nebloga.

Ši dekada ypač sėkminga žemės ženklams bei Skorpionui.

Vandeniams bei Jaučiams (ypač gimusiems sausio ir balandžio 21-25  dienomis) derėtų būti atsargiems, pasisaugoti traumų, konfliktų.

Trečioji dekada palanki grožiui, santykiams

Trečioji dekada jau nebe mergeliška, o ryškiai svarstykliška. Ne tik todėl, kad į Svarstyklės pereis Saulė ( 23d.), bet ir Merkurijus (22d.). Tai nukreipia dėmesį, sąmonę santykių, diplomatijos link. Svarbus tampa gražus elgesys, mokėjimas bendrauti, gražiai, diplomatiškai pateikti savo nuomonę, etiketo išmanymas, jo laikymasis.

Šis metas palankus dizaineriams, apskritai grožio srities darbuotojams, teisininkams, diplomatams, viešųjų ryšių atstovams, savo veiklos pristatymui, prezentacijoms, iškilmingų renginių organizavimui.

Saulę bei Merkurijų palaikys ir Marsas Vandenyje (vis dėlto jis gerokai apsunkintas  – esantis prie Ketu bei Lilit, taigi apkrautas praeities naštos ir galimų pagundų per laisvamaniškus sprendimus). Todėl bendraujant reikėtų orientuotis į klasikines vertybes bei skonį, nesivaikant ekscentriškų naujovių.

Ši dekada sėkmingesnė oro ženklams – Svarstyklėms, taip pat Dvyniams.