Marsas jau direkcinis - laikas veikti

Rugpjūčio 27 dieną Marsas perėjo į direkcinį judėjimą
27 Rgp 2018

Marsas jau direkcinis – laikas veikti

/
Posted By

Rugpjūčio 27 dieną Marsas ėmė judėti tiesiaeigiai po dviejų mėnesių retrogradinio judėjimo, stabdančio veiklą, iniciatyvumą (toks retrogradinis laikotarpis būna kartą per dvejus metus ir trunka du mėnesius).

Ypač stipri Marso pozicija padeda realizuoti sumanymus

Marsas susijęs su valia, gebėjimu aktyviai veikti, nugalėti kliūtis, ką nors pradėti, suteikia energijos ir ryžtingumo, reikalingo veiksmui. O  šiuo metu jis yra stiprioje pozicijoje, vadinamoje sosto vietoje, Ožiaragyje, ir joje bus iki rugsėjo 11 dienos. Ši Marso pozicija suteikia ne tik energijos, drąsos, bet ir ištvermės, strategiškumo, padeda pasiekti tikslą (Marso ciklas yra apie dveji metai, taigi į šią poziciją grįš tik po kelių metų). Manau, išties reikėtų pasinaudoti šia stipria jo pozicija, tai vienas geresnių laikotarpių metuose imtis iniciatyvos, aktyvių veiksmų, ką nors pradėti, kam galbūt seniai ruošėtės, bet vis neprisiruošėte ar neišdrįsote. Ypač jei tai susiję su Marso valdomomis sritimis (verslu, vyriškumo ir apskritai jėgos ugdymu, grūdinimusi, sportu, kovų menais, metalų apdirbimu).

Kodėl būtent dabar?

Nuslūgo užtemimų sukelta įtampa, Merkurijus jau judantis pirmyn, Saulė darbingame Mergelės ženkle, palaikoma Urano Jautyje ir Saturno Ožiaragyje. Jie sudaro vadinamąjį Žemės trigoną, palankų praktiškiems darbams, finansams, gerovei kurti. Venera taip pat stiprioje pozicijoje, Svarstyklėse. Jupiteris artėja į puikų aspektą su Plutonu, atverdamas kelius sėkmei.

Aktyvų vyksmą kol kas stabdė Marsas, judantis atgal (taip būna retai, kartą per dvejus metus). Kol Marsas juda atgal, veiksmai būna tarytum užstabdyti, sunku juos išjudinti, tokiu metu linkstama devynis kartus matuoti, taip ir nenukerpant (tai natūraliai yra laikotarpis, skirtas pasitikrinti veiksmams, tarytum atsitraukiant atgal).  Taigi Marsui ėmus judėti direktyviai, atsiranda jėgų ir drąsos padaryti tai, ko iki šiol neprisiruošėte, nedrįsote ar kam tiesiog stigo energijos. Vyrai tampa vyriškesni, o visi drąsesni, energingesni nei įprastai.

Ko palanku imtis?

Imti sportuoti, grūdintis, pskritai pereiti prie aktyvesnio gyvenimo būdo, vairuoti, dirbti su metalais, tai geras laikotarpis įvairioms verslo operacijoms, veiklos pradžiai bei pristatymui viešumoje ( su sąlyga, kad vengsite per didelio ekscentriškumo ir arogancijos, vis dėlto imsitės to, kam tinkamai pasiruošta, patikrinta).*

Kuriems zodiako ženklams šis laikas efektyviausias?

Be abejo, visų pirma Žemės ženklams – Mergelei, Jaučiui, Ožiaragiui (Ožiaragiai ypač turėtų išnaudoti šį jiems palankų laiko tarpą sunkiame ilgame laikotarpyje – atgaivai ar svarbių būtinų veiksmų pradžiai). Taip pat Vandens ženklams – Skorpionui, Vėžiui, Žuvims.

*  Svarbių darbų pradžiai reikia paieškoti ypač gerų dienų šiame laikotarpyje, ypač pagal Mėnulio dienas bei fazes.