Kas neša sėkmę Saulei perėjus į Mergelę?

Rugpjūčio mėnesio darbai
Saulė Mergelėje
23 Rgp 2018

Kas neša sėkmę Saulei perėjus į Mergelę?

/
Posted By

Atrodo, vasara – poilsio, atgaivos metas ir tiek. Nesusimąstome, kad jos mėnesiai gerokai skiriasi: vasaros pradžioje svarbūs vieni dalykai, pabaigoje kiti. Tai priklauso nu Saulės padėties. Kadangi ji susijusi su esmine realizacija, svarbu įsiklausyti į jos pozicijos pokyčius per metus, jei  norime geriau realizuoti savo gebėjimus.

Saulės kelionė per vasarą

Kol Saulė būna Dvyniuose, Merkurijaus valdose, didelė dinamika, daug bendravimo, pasitarimų, komunikacijos, vasaros poilsio dvelksmas nelabai dar jaučiamas. Saulei įėjus į Vėžį, Mėnulio valdas, situacija keičiasi: norisi ištrūkti iš kontorų, biurų, kitų darbo vietų.į gamtą, sodą, paežeres, ramiai pabūti su šeima, artimaisiais kur nors prie vandens, krapštytis sode ar sodyboje.. Na, o Saulei perėjus į Liūtą, Saulės valdas, įsisuka pats atostogų smagumas: pataukia  įvairios pramogis, iškylos, kelionės, šventės. Tikrai mažiausiai norisi dirbti, galvoti apie pareigas – svarbiausia prisigerti į save Saulės: ji Liūto valdovė, jos daugiausia vidurvasarį. O kokia gi Saulės raiška žmoguje? Tai džiugumas, kūrybingumas, pramogos. Tai geras laikas pramogų, poilsio verslui, industrijai, kūrėjams.

Saulė Mergelėje

Saulei perėjus į Mergelę, situacija ženkliai keičiasi: rodos, dar šilta, dar vasara, tačiau mintys savaime pasisuka nuo pramogų, poilsio link darbų, pareigų. Kam palankus šis metas?

  • Susitvarkyti namų ir darbo aplinką (spintas, stalčius), susidėlioti daiktus, išmesti ar atiduoti ereikalingus. Pasiruošti kitam sezonui.
  • Susivarkyti popierius, dokumentus (peržiūrėti senus užrašus, susidėlioti taip, kad būtų paranku, greitai randama).
  • Pasitikrinti sveikatą, užsiimti sveikatingumo procedūromis, pradėti laikytis dietos, pereiti prie sveikesnės mitybos (mėnesio gale, Marsui pasisukus tiesiogiai, – imti aktyviai sportuoti).
  • Rašyti planus, darytis darbo grafikus, instrukcijas ir kitaip planuotis veiklą.
  • Kibti į mokslus, darbuotis su informacija (sisteminti, grupuoti).
  • Organizuoti darbinius susitikimus, pasitarimus, skirtus darbo efektyvumui kelti.

Kodėl taip yra?

Mergelės zodiako ženklas yra valdomas Merkurijaus, susijusio su komunikacija, bendravimu, dokumentais, bei Prozerpinos (kai kuriose sistemose), susijusi su precizika, tvarka, medicina, gyduoliškumu, švara. Be to, Mergelė yra žemės stichijos ženklas, išryškinantis žemės savybes: darbštumą, pareigingumą, tvarką, blaivumą

Kas teikia sėkmę Saulei esant Mergelėje?

Jei norima sėkmės šiuo periodu, kad Saulės Mergelėje energija mus palaikytų, ir turime savimi išreikšti šias savybes. O ji palaiko pareigingus, kruopščius, atidžus detalėms, analitiškiškus, greitos reakcijos žmones,besremiančius daugiau blaiviu protu nei emocijomis, Labiausia vertinamas profesionalumas, praktiškumas, efektyvūs, konkretūs sprendimai. Visi teiginiai turi būti paremti moksliniais faktais, tyrimais, statistika arba konkrečiais, praktiškais pavyzdžiais, kuo tai naudinga,  – tik tada į juos bus įsiklausyta, reaguojama. Ir atvirkščiai, į nuo gyvenimo realijų atitolusias  svajones, abstrakčius samprotavimus, konkrečiais  įrodymais neparemtas kalbas žiūrima įtariai ir net su pašaipa.