Na, štai, pagaliau Merkurijus pasisuko tiesiaeigiai!

Kokių veiklų ir darbų imtis?
Merkurijus, Merkurijus direkcinis
20 Rgp 2018

Na, štai, pagaliau Merkurijus pasisuko tiesiaeigiai!

/
Posted By

Rugpjūčio 19 dieną Merkurijus iš atbulinio (retrogradinio) judėjimo pasisuko tiesiai.  Ką tai reiškia?  Kaip tai gali padėti planuotis veiklą?

Ką reiškia retrogradinis judėjimas?

Retrogradinis judėjimas nėra kas nors ypatinga – taip nutinka visoms planetoms (išskyrus Saulę ir Mėnulį). Tuo metu jos tiesiog juda lėčiau nei Žemė (panašiai kaip iš greičiau važiuojančio automobilio aplenkus lėtesnį atrodo, kad šis juda atgal). Jos raiška tampa kiek pristabdyta, sunkiau ją „įsukti“, o , ko gero, ir neverta: kainuoja daug pastangų, o rezutatas abejotinas.

Merkurijaus retrogradinės fazės

Merkurijaus retrogradinės fazės šiais metais buvo kovo 23-balandžio 15d., liepos 26- rugpjūčio 19d. ir dar bus lapkričio 17- gruodžio 6d. Kai jis juda retrogradiškai, sunkiau užmegzti naujus kontaktus, gali įvairiais būdais „užstrigti“ informacija (pasimesti ar vėluoti laiškai, sunkiau susikalbėti ar išvis mažai norisi bendrauti). Šis laikas tinkamas turimos informacijos peržiūrėjimui, apdorojimui ir, aišku, atrinkimui, atsijojimui. Taip pat ir kontaktų. Todėl tokiu metu nereikėtų pradėti didelių naujų darbų ar svarbios veiklos, susijusios su Merkurijumi: vairavimo, knygų leidybos, įvairių prezentacijų, svarbių dokumentų pasirašymo (po to gali norėtis juos peržiūrėti, keisti). Natūralu, kad kyla abejonės dėl ankstesnių idėjų, sumanymų – norisi juos atidžiai peržiūrėti. Gali sulėtėti ir prekyba. Tačiau tas laikas tinkamas minėtiems darbams tęsti, koreguoti.Taigi šie periodai natūraliai reikalingi patikrinti idėjoms, kontaktams, informacijai ir sprendimams.

Direkcinis Merkurijus

Vis dėlto daugumą laiko Merkurijus juda tiesiaeigiai. Tai metas idėjų plėtojimui,  komandiruotėms, prekybai, kontaktų mezgimui, ypač prezentacijoms, prisistatymas, žodinei kūrybai, mat Merkurijus yra artistiškame Liūto ženkle. Juolab, netrukus, rugpjūčio 23 d. Saulei perėjus į Mergelę (kurią valdo Merkurijus), šios sritys, o taip pat ir darbingumas bendrąja prasme sustiprės, taps esminės. Tai puikus metas darbo susitikimams, pasitarimams, kai po vasaros galima ir jau norisi kibti į darbų planavimą (o Saulei esant Liūte labiausiai norisi ilsėtis). Na, o ir Marsui rugpjūčio 27d. perėjus iš retrogradinio į tiesiaeigį judėjimą, bus galima su visa energija kibti į darbus.