Selena perėjo į Liūtą, Lilit į Vandenį. Na, ir kas?

Galimybės ir pavojai, susiję su naujomis pozicijomis
Selena, Llit, Baltasis Mėnulis, Juodasis Mėnulis, karma
14 Rgp 2018

Selena perėjo į Liūtą, Lilit į Vandenį. Na, ir kas?

/
Posted By

Rugpjūčio viduryje įvyko net du svarbūs karminių taškų pokyčiai: Selena, arba Baltasis Mėnulis, 13 dieną perėjo į Liūtą, ir Lilit, arba Juodasis Mėnulis, 11 dieną perėjo į Vandenį. Tai nemažas pokytis astrologiniame fone. Ką jis reiškia visiems ir kiekvienam?

Šie taškai, susiję su Mėnulio orbita, naudojami persų astrologijoje, tačiau, kaip rodo ilgametė patirtis, yra labai svarbūs kiekvienam, susiję su karmine apsauga arba atpildu. Jų suvokimas gali padėti išvengti bėdų, ligų, įgyti apsaugą. Selenos ciklas – 7, Lilit – 9 metai.  Taip jau nutiko, kad šiuo metu jie atsidūrė priešpriešoje: Liūte ir Vandenyje

Selena, Baltasis Mėnulis, –  angelas sargas

Selena susijusi su šviesiausiais žmogaus įdirbiais, įgytais dėl nesavanaudiškumo, pasiaukojančios meilės, stipriai išsiugdytomis dorybėmis, šviesia jėga. Selenos buvimas tam tikrame ženkle išryškina to ženklo gražiąsias savybes – ugdant jas tuo metu lengviausia pasiekti palaiminimą, šviesią apsaugą. Paprastai galima būtų pasakyti, kad angelas sargas apsilankė tame ženkle ir jį palaimino.

Iki liepos 13 Selena svečiavosi Vėžyje,  suteikdama palaiminimą ir apsaugą ne tik Vėžiams, bet visoms su Vėžiu susijusioms sritims: motinystei, šeimoms, tam tikra prasme ir Lietuvai (Vėžio šaliai). Šviesiausias kelias buvo eiti per švelnumą, jautrumą, pagarbą giminei, tradicijoms. Palaiminga stichija buvo vanduo, ypač ežerai.

Selenai perėjus į Liūtą situaciją   7 mėnesiams keičiasi – palaima, šviesi pasauga ateina tiems, kas  geba ir tiesiog leidžia sau mylėti, spinduliuoja džiaugsmą ir kūrybą, globoja vaikus, geba būti dosnūs, dėkingi ir drauge orūs, drąsūs, tarsi spinduliai, nušviečiantys aplinką, moka žaisti ir džiaugtis tartum vaikai (kūryba ir žaidimas yra gretutiniai dalykai, abu susiję su Liūto zodiako ženklu). Ir atvirkščiai – bambantis, nuolat liūdnas, nepatenkintas ar susimenkinęs ar užsispaudęs, besijaučiantis auka, nedėkingas žmogus nepajus to liūtiško palaiminimo. Selena, angelas sargas, Liūte tarsi sako: „Būk kūrėjas, nebūk auka, kurk ir džiaukis savo ir kitų kūryba, tada būsi palaimintas, rasi šviesiausią taką“. Palaiminta stichija tampa ugnis.

Gundytoja Lilit – Juodasis Mėnulis

Lilit susijusi su didžiausiomis pagundomis, su sritimis, kur buvo paslysta, kur dėl per didelio egoizmo sukauptos prastos pasekmės (bloga karma). Tai rizikinga sritis, kur sunkiau rasti teisingą kelią, kita vertus, sukaupta ir skolų. Lilit eidama per zodiako ženklus apjuodina tam tikras sritis, savybes – per jas lengviau nei įprastai nupulti, susikurti bėdų.

Iki liepos 11 dienos Lilit nešė sunkį Ožiaragiams ir ožiaragiškoms savybėms bei sritims: pavojinga sritis buvo kalnai, požemiai, olos, taip pat ekonomika, kalnakasyba ir panašios, išties labai suaršėjo biurokratai su savo absurdiškais reikalavimais, ir instrukcijomis. Iš sveikatos problemų – paūmėjo depresijos, kaulų, sąnarių, dantų ligos. Blogiausia buvo atsiduoti niūrumui, nevilčiai, bambėjimui, skundams – tokius tai vedė į dar didesnę duobę.

Lilit perėjus į Vandenį situacija keičiasi: didžiausią pavojų kelia anarchizmas, laisvamaniški eksperimentai, kad atseit „man viskas galima, nes aš laisvas, o kaip kitiems – ne mano reikalas“. Taip pat mentalizmas, mentalo sudievinimas, kai protas, moksliniai tyrinėjimai tampa dievu, galutine instancija. (Protingas žmogus, logiškai mąstydamas,  turėtų suvokti, kad pažinimas yra dalinis, nes nuolat yra atrandama vis kas nors nauja, kad žmogaus protui visada išliks nepažinių dalykų. Todėl, kaip nuostabus pažinimo instrumentas, protas turi užimti deramą vietą, bet vis dėlto neturėtų būti  keliamas į pačią aukščiausią – tai šiuo laikotarpiu pasaugotų nuo didelių bėdų). Šiuo laikotarpiu pavojingesnė nei įprastai taps oro stichija – reikėtų būti atsargesniems aukštose erdvėse, atidžiau rinktis laiką skrydžiams.

Rekomendacijos

Taigi esant tokiai opozicijai visiems geriau būtų orientuotis į  liūtiškas savybes – džiugumą, meilę, paprastumą, kūrybingumą, drąsą ir orumą – nei į vandeniškas – eksperimentavimą, sudėtingus mentalinius išvedžiojimus, ekscentriškas originalumo paieškas, mokslo sudievinimą, kažkokias keistas naujoves, nepatikrintas laiko ar nepaisančias elementaraus žmoniškumo, ar skubotų sprendimų, posūkių draugystės srityje.