Kokios kelionės tinka įvairiems zodiako ženklams?

Patarimai keliautojams
Kokios šalys tinka zodiako ženklams
7 Rgp 2018

Kokios kelionės tinka įvairiems Zodiako ženklams 2018?

/
Posted By

 

Renkantis keliones zodiako ženklų atstovams svarbiausia reikėtų atsižvelgti į savo prigimtį, atitinkančias jūsų prigimtį šalis bei palankius laikotarpius.

Kokios kelionės tinka zodiako ženklams?

Avinui

Iš esmės nepatinka pasyvus poilsis – geriausios jam kelionės, susijusios su fizinėmis apkrovomis, sportu. Motociklai, kanojos, parasparniai – puikios kelionių, pramogų priemonės.
Kelionės 2018 metais jums bus susijusios su ekstremaliomis situacijomis – tiek atveriančiomis sėkmę, tiek išbandymus. Geriausias laikas kelionėms antrąjį pusmetį rugsėjo-spalio mėnesiais. Rugsėjį kelionės jums gali paskatinti kilimą karjeros laiptais bei naujas uždarbio galimybes. O nuo lapkričio prasideda didysis jūsų kelionių metų laikotarpis. Keista, jei nepajustumėte noro praplėsti horizontus.
Klasikinės Avino šalys – Vokietija, Airija*.

Jaučiui

Gerai atostogauti, kur vešli žaluma, sodai, parkai, taip pat jam patinka gurmaniškos kelionės su maisto bei gėrimų degustacija.
2018 metais jums ypač gerai keliauti su partneriu – tai atvers plėtros galimybes. Nuo gegužės patiriate stiprų, net kiek neįprastą atsinaujinimo impulsą – norisi naujų, nepatirtų dalykų, tačiau jums kelionių sritis iki rugsėjo kiek aptemdyta, tad geriau jų planavimą patikėkite partneriui. Nuo lapkričio gali imti traukti ekstremalios kelionės (nors šiaip Jaučiams šiaip jau tai nėra būdinga).
Jaučio šalys* – Šveicarija, Danija, Austrija, Bulgarija, Ukraina.

Dvyniams

Tinka pažintinės kelionės su draugais, kur daug dinamikos, įvairovės,, bendravimo, ekskursijų, galimybių susipažinti su naujais žmonėmis.
Nereikėtų 2018 metais į kelionių sritį dėti specialių pastangų – nebent kelionės, apie kurias seniai svajojote, formuotųsi tiesiog savaime, tada nereikėtų jų atmesti. Dažnai kelionės gali būti susijusios su darbo reikalais, komandiruotėmis arba gali tekti dirbti kelionės metu nepabaigtus darbus, vykdyti prisiimtus įsipareigojimus. Geriau jums šiemet orientuotis į artimesnes keliones. Nuo lapkričio taps ypač svarbios kelionės su partneriu, suderinti tarpusavio poreikius.
Ryškiausios Dvynių šalys* – Graikija, JAV, Kipras, Armėnija.

Vėžiui

Patinka keliauti su artimais žmonėmis, šeima, aplankyti stebuklingas pasaulio vietas bei atsivežti daug nuotraukų prisiminimui. Šio ženklo atstovai mėgsta laukinius paplūdimius ar nuošalią ežero pakrantę, kaimo sodybą, vengia triukšmingų kurortų.
Vėžiui 2018-ieji – išties palankus metas poilsinėms, kūrybinėms, romantiškoms kelionėms. Ypač prie jūros, vandenyno. Pats imkitės iniciatyvos organizuoti pats – nelaukite, kol pasiūlys kiti. Puikus metas užsiimti serfingu, nardymu, kitais vandens sportais. Nuo lapkričio gali tekti keliauti darbo reikalais arba dirbti kelionių metu.
Vėžio šalys – Lietuva, Olandija, Indija.

Liūtui

Patinka poilsinės kelionės į šalis, kur daug saulės, šilumos, kurortai su gausiomis pramogomis, tinka ir triukšmingas poilsis.
2018 metais palankios kelionės su šeima, taip pat siekiant pažinti savo ištakas, aplankyti savo ar tėvų gimtinę, susipažinti su savo giminės ištakomis. Galite puikiai organizuoti keliones šeimai, artimiesiems. Rugsėjį mėnesio kelionės gali paskatinti kilimą karjeroje, atverti čia naujas galimybes. Nuo lapkričio metus laiko atsivers kūrybinių kelionių galimybė: keliavimas skatins kurti, teiks įkvėpimo, padės susitikti su mecenatais.
Liūto šalys* – Italija, Prancūzijos pietinė dalis.

Mergelei

Patinka ir tinka suplanuotos kelionės, kur apgalvotos visos smulkmenos, kad nereikėtų kelionėje dėl jų jaudintis. Joms svarbu saugumas, ypač sveikatos draudimas.
Svarbiausia, kad 2018-aisiais kelionės jums atvertų galimybes susipažinti su naujais žmonėmis, tobulėti, įgyti žinių. Ne tiek svarbu – ar tai artimos, ar tolimos kelionės. Gerai keliauti su draugais. Galite atrasti ir dvasines keliones. Nuo lapkričio taps svarbu aplankyti tėvus, pasirūpinti giminės susitikimais, pasigilinti į savo ištakas.
Mergelės šalys* – Prancūzija, Japonija.

Svarstyklėms

Patinka turiningos pažintinės kelionės, ypač po vaizdingas apylinkes, įžymias, kultūrines vietas, lankyti muziejus, koncertus, susitikti su įdomiais žmonėmis.
Kelionės, kontaktai su užsieniu 2018 metais gali jums padidinti uždarbio galimybes, padėti sustiprinti sveikatą, puikiai tinka kelionės į spa centrus su masažais, gausiomis sveikatingumo procedūromis, kita vertus –gurmaniškos kelionės. Nuo lapkričio svarbesnės taps artimosios kelionės, komandiruotės, kelionės pas gimines ar susijusios su mokymusi, kvalifikacijos kėlimu.
Svarstyklių šalys* – Anglija.

Skorpionui

Jį traukia ekstremalios kelionės, „karštieji pasaulio taškai“. Jis gali vykti ten, kur kiti dėl stichinių nelaimių ar perversmų keliones atšaukia – netgi įdomiau pasižiūrėti iš arti, kas vyksta. Traukia ir dykumos ar kanjonai.
Keliaudami 2018-aisiais geriau suprasite save ir savo galimybes, išmėginsite jų ribas. Kelionės šiais metais jums palaiminta sritis, sėkminga ir skatinanti tobulėjimą: jos iškels jūsų asmeninį autoritetą, atvers vertingas pažintis, tad keliaukite. Nuo lapkričio mėnesio kelionės gali paskatinti ir uždabio kilimą ar padėti susirasti darbą.
Skorpiono šalys* – Sicilija, Ispanija (ypač pietinė), Artimieji Rytai, iš šiaurės šalių – Švedija.

Šauliui

Patinka egzotiškos kelionės, atrasti ir tyrinėti kitas kultūras, plečiant savo akiratį, neapsiribojant vienu žemynu. Jis pirmasis keliautojų sąraše.
2018 metais iki lapkričio palankiausios būtų dvasinės, piligriminės kelionės, padedančios apsivalyti, pasiruošti naujam ciklui. Nuo lapkričio prasidės jūsų sėkmės ir plėtros etapas – galite imti planuotis 2019-ųjų didžiąsias keliones. Tai bus jūsų plėtros, sėkmės, horizonto praplėtimo metai.
Šaulio šalys* – Lenkija, Malta, Australija, Meksika, Brazilija.

Ožiaragiui

Geriausios kelionės į kalnus – ten jų jėgos vieta. Dauguma Ožiaragių sunkokai pakelia karštį, taip pat tuščią plepėjimą, jiems reikia laiko pabūti vieniems. Tad alpinizmas jiems – puikus pasirinkimas. Vis dėlto šiais metais vykti į kalnus reikėtų tik tada, kai kelionė formuojasi tarsi savaime, ir kalnuose elgtis atsargiau.
Keliones 2018-aisiais geriau atidėti antrajai metų pusei (ar kitiems metams), arba patikėti jas organizuoti draugams. Nuo rugsėjo galite keliauti į kalnus, tačiau tik tuo atveju, jei kelionės formuosis tarsi savaime – nereikėtų jų forsuoti. Tada kelionės atvers jums dvasios jėgą, įžvalgą, stiprybę. Jos gali gerokai pakeisti jūsų gyvenimą, atverti įžvalgas, kas jums palanku ilgoje distancijoje. Nuo lapkričio gali atsirasti poreikis/trauka piligriminėms kelionėms.
Ožiaragio šalys* – Tibetas, Kinija, Estija.

Vandeniui

Patinka keliauti į naujas vietas, jis gali suorganizuoti puikią kelionę draugams, gali keliauti ir vienas, nes mėgsta laisvę, be to, jam patinka nuolat susipažinti su naujais žmonėmis iš viso pasaulio.
Nors ir labai mėgstat keliauti, 2018 metais planuojant keliones reikėtų labiau atsižvelgti į partnerio poreikius. Taip pat pagalvoti, kokios keliones padės siekti esminių tikslų ar skatins profesinį kilimą. Vis dėlto per daug egoistinės iniciatyvos antrąjį pusmetį gali kelti problemų, tad įsiklausykite į partnerio bei draugų nuomonę. Nuo lapkričio gerai keliauti su draugais, pas draugus – atiduokite organizavimo iniciatyvą jiems.
Vandenio šalys* – Norvegija, Kanada, Rusija.

Žuvims

Puikiai tinka kelionės jūra, vandenyno pakrantė, kruizai. Jos mėgsta romantiškas, piligrimines keliones arba į stebuklingas pasaulio vietas, renkasi salas ar nuošalius paplūdimius, laukinę gamtą.
2018-aisiais esat vieni sėkmingiausių keliautojų. Kelionės atvers didžiules galimybes, svarbias pažintis, sustiprins autoritetą. Jums tai didžiųjų kelionių metai. Praplėskite savo geografiją, iškeliaukite toliau nei įprastai, atverkite egzotiškas šalis. Ypač gerai pabūti prie vandenyno. Nuo lapkričio taps svarbios darbinės arba susijusios su esminiais tikslais kelionės.
Žuvų šalys* – Nepalas, Izraelis, daugelis salų.

*Tai nereiškia, kad tik į jūsų zodiako ženklą atitinkančias šalis gerai keliauti, tačiau jose žmogus jaučiasi savas, suprantama tenykštė tvarka, gyvenimo būdas, atrodo, jis savo vietoje (aišku, veikia kur kas daugiau faktorių, tačiau Saulės padėtis yra gana svarbi pasirenkant šalį gyvenimui). Kita vertus, kartais norisi keliaujant pasipildyti visai kitokių energijų nei įprastinės.