Kaip susidraugauti su Venera

Veneros harmonizavimo būdai
Venera - harmonizavimo būdai
27 Lie 2018

Kaip susidraugauti su Venera

/
Posted By

Mes visi norime mylėti ir būti mylimi. Ir turbūt nei vienas nepasakys, kad nenori gerovės. Na, abu šie dalykai - meilė ir gerovė - astrologijoje yra tiesiogiai susiję su Venera. Žmonės,  kurių ji yra neharmoninga gimimo metu, tarytum atstumia nuo savęs tiek meilę, tiek gerovę. Kaipgi išmokt (ar mokytis) susidraugauti su Venera?
Tai galima daryti įvairiais būdais - nuo visai paprastų, kasdienių visiems žinomų iki dvasinių praktikų, reikalaujančių pasiruošimo, susitelkimo.

Veneros harmonizavimo būdai

Ne vieną iš būdų žino ir taiko beveik visos moterys, nes joms Venera iš prigimties yra artimesnė, kaip "moteriška" planeta. Bet ji labai svarbi ir vyrams - juk be jos nėra nei meilės, nei gerovės.

Kirpykla, grožio salonas

Paprasčiausias būdas, kai apima nepasitenkinimas savimi, trūksta meilės, dėmesio ir pasitikėjimo savimi, nueiti į kirpyklą, grožio saloną ar įsigyti ką nors gražaus (tai  vis Veneros erdvė). Ar tiesiog prasta diena, ar ištiktų mylimo žmogaus išdavystė, skyrybos, žmogus gali pasijusti nevertas meilės, gerovės. Čia galimos dvi reakcijos: noras susigūžti, įlįsti į save, užsidaryti namuose, daug valgyti, raminant stresą, apsileisti ir nebesirūpinti išvaizda (tai neharmoningos Veneros požymiai) arba pasipurtyti, nueiti pasigražinti ir žengti į gyenijmą atvira širdimi pasakant: "Mano pasaulyje gyvena meilė ir gerovė - leidžiu jai skleistis per mane".

Valgis, saldumynai

Veneros numylėtiniai yra gurmanai, mėgsta skanų maistą. Venera susijusi su saldžiu skoniu, tad neatsitiktinai meilės pasimatymai siejami su šokoladu, saldžiais vaisiais. Sakoma, kad meilė yra saldi. Kartais jos trūkumą mėginama kompensuoti saldumynais. Truputį yra neblogai - tai reikalinga gyvenimo džiaugsmui: tiek vaikai,  tiek suaugusieji, atėmus iš jų saldumynus, tampa kiek nelaimingi. Tačiau kai saldumynų poreikis  per didelis, tampa priklausomybe, reikėtų pagalvoti, kaip kitaip į savo gyvenimą galėtume pakviesti daugiau Veneros energijų.

Gėlės

Yra sakoma, kad moteris, kuri iš parduotuvės parsineša maistą, bet neparsineša gėlių, yra nelaiminga, nemylima. Tad jei nesusipranta padovanoti gėlių mylimieji, partneriai (čia jau irgi priklauso nuo jų santykio su Venera), bet kokiu atveju labai gerai puoselėti jas patiems, taip puošiant ne tik savo aplinką, bet ir Žemę apskritai. Ten, kur gėlės, nėra vietos skurdo, nemeilės energijoms. Gėlės gydo sielą labai giliame lygmenyje. Nuostabūs kvapai - turbūt stipriausias Veneros įrankis. Sakoma, kad iš gėlių rožės ir lotosai turi aukščiausią dažnį.

Buvimas gražioje gamtoje

Gamta galingai užgydo visas žaizdas, nuplauna rūpesčius, grąžina ramybę ir gyvybingumą.  Kvėpuokite gamtos grožiu, traukite gėlių kvapus, atsiverkite paukščių čiulbėjimui, leiskite čiurlenančiam upeliukui ar jūros ošimui nuplauti visus rūpesčius.

Meno kūriniai

Vieni labiau su Veneros energijomis susiliečia per gamtą, jos grožį, kiti per meną. Meno kūriniuose reiškiasi ir Veneros, ir Neptūno energijos. Palaima, išgyvenama patiriant meną, užpildo  žmogų Veneros bei Neptūno energijomis (na, jei roko koncertas, stipriau aktyvuoja Marsą).

Mineralai

Veneros mineralas yra rožinis kvarcas. Jis skleidžia archetipinę Veneros energiją - tuo padėdamas išskleisti aplinkoje meilę, grožį, gerovę. Norint jį nešioti kaip papuošalą reikia arba  astrologijos žinių, arba/ir geros jautros, nes netinkamai nešiojant galima sukelti priešingą efektą: liūdesį, įsiskaudinimą, gobšumą (o tai neharmoninga Veneros raiška). Bet kokiu atveju labai gerai turėti rožinio kvarco kristalą savo aplinkoje, ypač miegamajame - jis harmonizuoja erdvę, suteikia jaukumo, gerovės. Kitas variantas yra Veneros metalas varis - jis tinkamas tiek vyrams, tiek moterims.

Mantros

Induistinėje tradicijoje yra planetų mantros. Jei jums artimas induizmas, jei nėra vidinio pasipriešinimo šiai tradicijai, galite susirasti ir praktikuoti Veneros mantrą. Geriausiai tai pradėti daryti penktadienį, Veneros dieną. Veneros mantrų yra ilgesnių ir trumpesnių, įvairių variantų - pasirinkite tą, kuris jums atrodo artimiausias. Viena iš jų yra DRAM DRYM DRAUM SAH ŠUKRAJA NAMAHA.

Tiesioginis kreipimasis

Taigi būdų yra nemažai. Tačiau galima, pasitelkus juos, mokytis bendrauti tiesiogiai, kreipiantis į Venerą kaip į gyvą esmę (planetos tokios ir yra - nuo antikos laikų žinomas terminas planetos logosas - protas, sąmonė). Ko reikia tokiam kreipimuisi, bendravimui? Pirmiausia -  pagarbumo, paprastumo, nuoširdumo, tyrumo: "Venera nuostabioji, būk mano mokytoja, mokyk mane meilės, mokyk mane grožio ir gerovės. Myliu tave, globok mane. Dėkoju".

Kas kenkia?

Turėtumėt žinoti, kad Veneros energijos nesuderinamos su barniais, grubumu, agresyvumu, gamtos niokojimu, nešvara, nevalyvumu, niūrumu, bambėjimu - tokioje aplinkoje jos tiesiog išnyksta.