Kas yra soliaras ir kuo jis toks svarbus

Kaip sutikti soliarą?
Kaip sutikti soliarą
22 Lie 2018

Kas yra soliaras ir kuo jis toks svarbus

/
Posted By

Kas yra soliaras?

Soliaras - Saulės tikslus grįžimas į vietą, kur buvo gimimo metu. Tai tarytum mažas gimimas iš naujo, naujo Saulės ciklo pradžia. Jis svarbus visiems žmonėms, tačiau ypač tiems, kurių Saulė yra stiprioje pozicijoje - Liūto, Avino  ženkluose arba prie horoskopo kampų, arba dar kitaip išryškinta.
Soliaru vadinamas brėžinys, kuriame Saulė yra tiksliai tame pačiame laipsnyje, kur buvo gimimo metu (jį galima gana lengvai pasidaryti daugelyje astrologinių programų). Jis parodo, koks astrologinis fonas formuojasi tais metais, kokios sritys yra aktyvuotos.

Ar vieta turi įtakos?

Kai kurie, norėdami pagerinti metų tendencijas, vyksta sutikti gimtadienį toje šalyje, kurioje išryškėtų teigiamos metų savybės ir susilpnėtų neigiamos.
Šiuo atveju yra skirtingų požiūrių: vieni astrologai teigia, kad, norint įjungti soliaro energijas naujoje šalyje, reikia joje pagyventi bent jau savaitę, kiti - mėnesį, o dar kiti sako, kad toje šalyje tada reikėtų gyventi visus metus. Manau, naujų energijų įsijungimo greits priklauso taip pat ir nuo žmogaus įdirbių, gebėjimo dirbti su energijomis,  ir nuo sąmoningumo, dėmesio sutelkimo, ketinimo. Bet kokiu atveju, neabejotinai tai, kaip ir kur sutinkame didelių ciklų pradžią - ar tai būtų soliaras, ar nauji Saulės metai, ar lygiadieniai, ar net jaunatis - gana stipriai veikia visą ciklą.
Tai panašu į kryžkelę, na, o gal net labiau į liftą: kuriuo keliu pasuksi, ten ir eisi, su kuo bendrausi, su tuo bus tendencija dažniau susitikti visame cikle. Todėl tokiais momentais svarbus sąmoningumas bei siekis išlaikyti ir kurti savo realybę, nesipainiojant į svetimas istorijas: svajokite apie tai, ką norėtumėte daryti, bendraukite su tais, su kuo norėtumėte bendrauti, neleiskite užvaldyti baimėms ar neigiamoms emocijoms.

Kaip sutikti?

Astrologijos klasikoje yra sakoma, kad patį soliaro momentą reikėtų sutikti vienam, kad nereikia tuo metu intensyvaus bendravimo? Kodėl?
Tam yra keletas priežasčių:

  • Visų pirma dėl to, kad geriau galėtume įsiklausyti į savus procesus, išgirsti galimybes, atsiverti joms. Todėl visai gerai soliaro metu pamedituoti ar tiesiog pabūti ramiai, įsigilinant į save. Tai ne metas veikti - jis ateis vėliau, bet tai metas įsiklausyti į ateinančią metų bangą, galimybes, jai atsiverti. Aišku, labai svarbu tai daryti teigiamai nusiteikus, lengvai ir džiugiai, neapsunkus nuo sunkaus maisto ar alkoholio.
  • Kitas dalykas, jei norime būti savo likimo kūrėjai, mažiau veikiami kitų, ciklo prdžios momentu ir turėtume būti susitelkę į save bei ryšį su dvasia. Soliaras vadinamas mažu gimimu, žmogus tuo metu yra tarsi be odos, labai jautrus, kaip naujagimis. Bet kokia grubi mintis ar net ir nesuvokta neigiama emocija iš aplinkos (kaip pavydas, nepasitenkinimas, pretenzijos) veikia daug stipriau nei įprastai, daro įtaką visam ciklui. Todėl labai gerai ne tik nurimti, pamedituoti, bet ir paprašyti dvasios apsaugos, vedimo tuo būdu ir pagal tą tradiciją, kuri artimiausia. Arba tiesiog taip, kaip atrodo geriausia. Svarbiausia tai daryti nuoširdžiai, natūraliai.